Glavni meni

prinudna penzija

Započeo Damnmoto, 19 Jun, 2014, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Dugo mi forum nije dozvoljavao pristup. A pre dve nedelje sam imao ponovo pad,  svojom krivicom i iz tog razloga sam odlucio da ne vozim bajk barem jedno deset godina :(
Nije mi problem sto sam se skrsio ali to sto sam nekoga ugrozio i sto mi je riba opet pomagala da idem u klonju...  [doh] to je suvise.

Na zrenjanincu sam dok je bilo crveno pokusao da izadjem na celo kolone (preko pune) a baja je skrenuo levo pre svih i puko sam mu suzanom u vrata...
Preleteo salto, metar pored semafora i strmoglavio se u kanal.
Kaciga i jakna su odradili full,  samo sam se ugruvao jako i iseko koleno koje su zasili u urgentnom...

Ovom buh se prilikom iskreno zahvalio na pomoci,  zabavi i ucenju brace MaNiJaKa  [bolnica]
i onaj prvi je na zuto svetlo

Joker

I ja sam jednom prilikom rekao da necu vise voziti.. Nisam pao vec zbog nekih drugih razloga.. Mesec dana nisam seo na njega, bio je parkiran.. I onda sam shvatio da ne mogu... Ne znam sta da ti kazem, ni da si pogresio ni da si u pravu...

Oporavi se sto pre, to je najbitnije..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

svi izlaze iz kolone po liniji, ti si samo lo¹e procenio trenutak. sledeæi put opet po liniji al polako, pred samu raskrsnicu prikoèi, pogledaj, svirni pa proði.

lord_oblivion

Citat: Joker poslato 19 Jun, 2014, 21:13
I ja sam jednom prilikom rekao da necu vise voziti.. Nisam pao vec zbog nekih drugih razloga.. Mesec dana nisam seo na njega, bio je parkiran.. I onda sam shvatio da ne mogu...
Sve isto.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 19 Jun, 2014, 21:29
svi izlaze iz kolone po liniji, ti si samo lo¹e procenio trenutak.

ja vala nikad...cekam polako svoj red,nigde ne zurim

Kostić

a kad je kolona tries metara, gracka vreva, upekla zvezda, autoput kolaps, ni¹ta, èeka¹ red?

svaka èast

Kostić

a temperatura na toj cebeerki ono, ladna ko pivce pa se na nju ladi¹ dok èeka¹ da se kolona pomeri za par metara. moj motor bi se sam ugasio posle dvesta metara

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 19 Jun, 2014, 22:11
a temperatura na toj cebeerki ono, ladna ko pivce pa se na nju ladi¹ dok èeka¹ da se kolona pomeri za par metara. moj motor bi se sam ugasio posle dvesta metara
kad je umro

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ok, u tom sluèaju, mnogo ih je pomrlo al izgledaju ¾ivo

mkt

jbga dacho zal mi je sto to cujem/citam, al ajd daj malo vremena koskama i bajku a mozda se i zena malo iskulira pa ponovo na konja
ili ajd sa nama na off jbga tu ces se svakako ispadati al bar nema budala u limenikama, semafora i pandura

ziv ti nama bio, pa se vidimo za vikend ako budes free

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 19 Jun, 2014, 22:07
a kad je kolona tries metara, gracka vreva, upekla zvezda, autoput kolaps, ni¹ta, èeka¹ red?

svaka èast

na srecu zivim u da kazem malom gradu......u njemu ima dve raskrsnice gde ima semafor,cak i u jeku gastarbajtera na tim semaforima nema vise od 7-8 automobila..... ;)

e sad kad bih otisao u velikome graduuuu,kao na primer beogradu,ceko bih u red i 200 automobila nego da se ucukam,pa posle toga da rodim mecku dok slepam motor do mesta gde zivim i da zavrsavam po bolnicama ;)

kad mi se luftira ne biram grad vec otvoren put.....

a kada bih namenski otisao motorom u velikome graduuu recimo kod lazica ili uffa  onda bih opet ispostovao ono sto sam gore napisao..... ;)

bolje se kuvam na motoru dva sata nego da drzim nogu u gips dva meseca ili da placam opravke ;)

mkt

ma to svi kazu do druge raskrsnice, pa posle terajjjjjj

eclipse4

ma jok brate.....teram tako ja duuuuugo godina nedaj boze da mi se nesto desi to ne zelim ni sebi ni drugima al sam eto koliko toliko umanjio sansu za nesto ;)

kao ona prica kad je neki bogati biznismen unajmio nekog matematicara da mu izracuna po nekoj teoriji koja je sansa da se bas u njegovom avionu nalazi podmetnuta bomba...ovaj mu izracunao i kaze "sansa je 0,00000001%"

onda ga biznismen pita kako bi on mogao da to svede na 0%...pa mu matematicar odgovori "ponesi bombu sa sobom jer po teoriji sanse su 0% da se u avionu nalaze dve bombe"

pa eto kao sto rekoh...tako i ja smanjih za koliko toliko sansu za padom ;)

mkt


makinjo

Ja ne vidim svrhu motora u gradu ako se ne provlacis ,naravno sto opreznije mozes :). Ako se ne provlacim onda cu sesti u auto pustiti mjuzu ukljuciti klimu i uzivancija.

Tebi prijatelju zelim da se sto pre oporavis  ;)

Hohštapler

...èeka¹ semafor moj .!.
Nema boljeg oseæa nego kad vozi¹ kroz BG i vidi¹ kolonu od 500m a ti lagano pored njih... razvuèe¹ osmeh i dere¹ se pod kacigom "Vidimo se ¹abani!".

Danmoto, Joker
razumem Vas u potpunosti.
Pre dve nedelje sam prvi put do¾iveo da neko meni jako blizak, sa kim sam svaki dan, padne sa motora i to dosta gadno.
Prièao mi je posle kako je le¾ao na asfaltu, gledao u nebo, nije mogao da se pomeri, bukvalno, od udarca je izgubio oseæaj u kièmi i rekao mi je da se neverovatno upla¹io, da je mislio "da je to to", da se pomolio Bogu i èekao da vidi da li æe umreti, i dok mi je prièao osetio sam taj strah u njemu...
I moram priznati da je i mene spustilo na zemlju poprilièno.
(samo ne znam kolko æe me dr¾ati na¾alost).

...kako da prestanem kad je to ne¹to ¹to me èini sreænim? Pre koji dan sam u 8am  i¹ao kuæi od devojke, ki¹a plju¹ti,i kisnem i u¾ivam, gu¾va, jutarnji ¹pic, ovi u kolima me gledaju ko kretena a ja sreæan ko dete... vozam se rano ujutru...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ghoul

Ja sam se pre dve nedelje skrsio u ruzveltovoj kod groblja ... obilazim kolonu u traci za levo i krecem pred kraj da se vracam u traku za pravo, u tom trenutku se upali zuto na semaforu i lik zabode kocnicu(znate te likove sto ispred samog semafora zabadaju krvnicki na zuto) i ja u njega.
Nisam pozeleo da ne vozim vise motor, ali definitivno necu vise devojku niti bilo koga drugog da vozim na motoru i ako sam tada bio sam .. mozda jednog dana kad uzmem neki putnicki motor pa da putujemo negde zajedno, ali ovako po gradu na R-u, jok vise ... ne znam kako bih podneo da se neko povredi zbog moje greske, ili ne daj boze nesto gore, verovatno bih doneo istu odluku, da ne vozim vise.

Lazic

Citat: Damnmoto poslato 19 Jun, 2014, 21:03
Dugo mi forum nije dozvoljavao pristup. A pre dve nedelje sam imao ponovo pad,  svojom krivicom i iz tog razloga sam odlucio da ne vozim bajk barem jedno deset godina :(
Nije mi problem sto sam se skrsio ali to sto sam nekoga ugrozio i sto mi je riba opet pomagala da idem u klonju...  [doh] to je suvise.

Na zrenjanincu sam dok je bilo crveno pokusao da izadjem na celo kolone (preko pune) a baja je skrenuo levo pre svih i puko sam mu suzanom u vrata...
Preleteo salto, metar pored semafora i strmoglavio se u kanal.
Kaciga i jakna su odradili full,  samo sam se ugruvao jako i iseko koleno koje su zasili u urgentnom...

Ovom buh se prilikom iskreno zahvalio na pomoci,  zabavi i ucenju brace MaNiJaKa  [bolnica]
i onaj prvi je na zuto svetlo
Ne sviraj bre kurcu, smoto smotani... ©ta bi ja trebalo da ka¾em...:o :P :-*

Boban_m


Damnmoto

E ljudi u to ime veceras sam na levom,  ne skrljanom kolenu tetovirao kros kacigu,  ali mi mob ne kaci vise fotke na net...