Glavni meni

prinudna penzija

Započeo Damnmoto, 19 Jun, 2014, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Darko poslato 21 Jun, 2014, 15:22
Citat: eclipse4 poslato 21 Jun, 2014, 12:50
odgovor ti lezi na tacno 1:00,pauziraj i videces [/url]

to ulica na 1:00 ne ide tu gde je on posao  ;)
to su sve æorsokaci...:D Moj kraj...;D


@ghoul:
i samo pomisli koliko si goriva spalio za 45 minuta ili za 7-8-9...

Plazma Keks

nekoliko puta sam probao da vozim u koloni sa motorom, ne mogu, jace je od mene, samo produzim dalje pored kolone i stanem prvi na semaforu...

ghoul

Citat: Laziæ poslato 21 Jun, 2014, 17:05
@ghoul:
i samo pomisli koliko si goriva spalio za 45 minuta ili za 7-8-9...

pa znam, mnogo vise sam spalio za tih 45min kreni-stani voznje, a krenuo sam kolima jer je pocela kisa .. u kolima sam se nervirao celo vreme sto nisam krenuo motorom jer mi se po 3-4x palilo crveno na istom semaforu, dok napokon ne dodje moj red .. ono, upali se zeleno prodju dva-tri auta, a ti tamo negde na kraju kolone cekas svoj red i nerviras se ...  to na motoru ne moze da mi se desi :D
na kraju stignem i naravno ne mogu da nadjem nigde mesto za parking, a vec kasnim .. pa sam ga ostavio na ulici, upalio sva cetri i reko neka ga nose ko mu jebe mater .. na srecu nisu ga odneli :D
posle sam se zarekao da ne idem tamo vise kolima, makar govna padala ..

ghoul

a posto UFF i Lazic vec nekoliko puta spominju kako moraju da snime svoju voznju, da i mi smrtnici vidimo kako se vozi :D ...
ja u najmanju ruku ocekujem ovako nesto  ;D

Crazy bike rider in Brazil riding at 100mph in busy road

OKi

Kakav sam ja >saban< ispao pre neki dan. Naravno mrzelo me da cekam na semaforu, prolazim izmedju auta (po sredini). Kada sam dosao ispred semafora izmedju dva auta, prepoznam lika desno i javim se , upali se zeleno ne podjem odmah, a lik sa leve strane mi predje preko prstiju stopala  :P :'( . Bio sam u patikama  [prebicute]

Lazic

Citat: ghoul poslato 21 Jun, 2014, 18:17
a posto UFF i Lazic vec nekoliko puta spominju kako moraju da snime svoju voznju, da i mi smrtnici vidimo kako se vozi :D ...
ja u najmanju ruku ocekujem ovako nesto  ;D

Crazy bike rider in Brazil riding at 100mph in busy road

Ne ba¹ ovoliko nervozno i u blokadi, ali ta je ideja...;D




@okisa:
[facepalm]

UFF

nisam mislio da se qracimo zbog kamere vec normalna svakodnevna voznja
nece tu biti nekog tockiranja paljenja guma i qrava ali bilo bi zanimljivo da sam snimao kad sam prosao ispod zirafe na topcideru  [rofl]
kruzni tok kazes? ma kakav bre kruzni ja idem pravo preko trave i ispod zirafe :D

Hohštapler

Citat: ghoul poslato 21 Jun, 2014, 18:17
a posto UFF i Lazic vec nekoliko puta spominju kako moraju da snime svoju voznju, da i mi smrtnici vidimo kako se vozi :D ...
ja u najmanju ruku ocekujem ovako nesto  ;D

Crazy bike rider in Brazil riding at 100mph in busy road

Kad god vidim ovako ne¹to proðu mi reèi moje baba Dare kroz glavu: "...neæe se ovaj glave nanosati."
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Moj savet je da prvo ovako vozi¹ kola par godina, pa ako pretekne¹ mo¾e¹ i motor...;D

Kostić

to ¹to radi brazilac je budalizam. jedno je rizikovati ¾ivot, drugo je provlaèiti se kroz saobraæajal bezbedno. a ovo ¹to uff tera kroz ¾irafe, pa èemu to kad tu nema gu¾ve u toku, a i da je ima, tok je ¹irok tolko da nema potrebe iæi kroz ¾irafe zarad jedne sekunde koja posle bude tri du¾e. osim ako ne preleæe.
inaèe, po novom sadu je gubljenje vremena provlaèiti se po ulicama, grad je tako napravljen da mo¾e da se vozi pravolinijski kroz kvartove, malo parkiæima malo livadom malo parkinzima... [klanjam_se]

UFF

 [rofl] kako zasto jbt?
pa jel si ti vozio nekad kroz zirafu?
eto zasto :)

zasto ti dizes noge na heblove i sedis na rezervoaru na rakovickom kad nema potrebe?

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2014, 20:15
inaèe, po novom sadu je gubljenje vremena provlaèiti se po ulicama, grad je tako napravljen da mo¾e da se vozi pravolinijski kroz kvartove, malo parkiæima malo livadom malo parkinzima... [klanjam_se]

Isto ko i u BGu, ako je gu¾va, onda se provlaèim, ako saobraæaj teèe, ¹to bi to radio?
Sad trenutno rade raskrsnicu kod merkatora, da vidim tog ¹to æe da èeka 10-15min da bi pro¹ao po propisu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ghoul

Citat: UFF poslato 21 Jun, 2014, 20:20
zasto ti dizes noge na heblove i sedis na rezervoaru na rakovickom kad nema potrebe?

kako nema? pa ladi covek muda na ladan rezervoar :D


evo jedno bezuspesno provlacenje, nije mi bas jasno ovo zavrtanje gasa izmedju kola
gledati od 1:05

Filtering crash with high speed


UFF

zavrcem i ja gas izmedju kola ali dok drzim kvacilo da bi me ovi ispred culi i sklonili se ili bar obratili paznju a ovaj je samoubica, moze izmedju kolone i brzo ali ne toliko brzo jer moras da pazis na upraznjena mesta koja neko iz druge trake zeli da zauzme
to je opasnoost br 1
a opasnost br 2 je kad kolona stoji da neko ne otvori vrata
ovako ni lazic ni ja ne vozimo, neko moje pravilo za bezbedno provlacenje je da se ne kreces duplo brze ili vise od toga nego sto ide kolona mada to retko postujem jbg

ps hostapleru provlacim se i kad se kolona krece, zasto? pa krecu se sporo jbg, tom brzinom sam i ja mogao da stignem kolima + mislim da je bezbednije voziti kroz kolonu koja se krece sporo nego kroz onu koja stoji jer u drugoj varijanti imas mnogo vece sanse da neko otvori vrata (da putnik izadje, da istrese punu pikslu, da proluftira auto bez klime, neko prdno :D itd)

ghoul

pa nisam mislio na zavrtanje sa stisnutim kvacilom da bi te culi, to i ja radim ... nego ovako zavrtanje kao sto radi lik na snimku :D

Mad Max

Citat: ghoul poslato 21 Jun, 2014, 21:03
Citat: UFF poslato 21 Jun, 2014, 20:20
zasto ti dizes noge na heblove i sedis na rezervoaru na rakovickom kad nema potrebe?

kako nema? pa ladi covek muda na ladan rezervoar :D


evo jedno bezuspesno provlacenje, nije mi bas jasno ovo zavrtanje gasa izmedju kola
gledati od 1:05

Filtering crash with high speed



Ovo je jedan veliki komad TELETINE!

Provlacim se, ali nikad sa prevelikom brzinom

obozavam kad preticem na magistralnom putu na malim brzinama 50-60 kmh da opalim na tocak

ali ovako izivljavanje preko 100kmh izmedju automobila......
Brzi od smrti, Jaci od bola

eclipse4

Citat: UFF poslato 21 Jun, 2014, 21:11
zavrcem i ja gas izmedju kola ali dok drzim kvacilo da bi me ovi ispred culi i sklonili se ili bar obratili paznju a ovaj je samoubica, moze izmedju kolone i brzo ali ne toliko brzo jer moras da pazis na upraznjena mesta koja neko iz druge trake zeli da zauzme
to je opasnoost br 1
a opasnost br 2 je kad kolona stoji da neko ne otvori vrata
ovako ni lazic ni ja ne vozimo, neko moje pravilo za bezbedno provlacenje je da se ne kreces duplo brze ili vise od toga nego sto ide kolona mada to retko postujem jbg

ps hostapleru provlacim se i kad se kolona krece, zasto? pa krecu se sporo jbg, tom brzinom sam i ja mogao da stignem kolima + mislim da je bezbednije voziti kroz kolonu koja se krece sporo nego kroz onu koja stoji jer u drugoj varijanti imas mnogo vece sanse da neko otvori vrata (da putnik izadje, da istrese punu pikslu, da proluftira auto bez klime, neko prdno :D itd)


ovaj nije hteo da da desni i skrene prvu desno  ;D

Kostić

nije me napadalo po glavi da vozim kroz ¾irafe al vozim kroz ko¹, kroz ¹umu, presecam de se mo¾e kroz livade i parkinge i tamo gde bikèe mo¾e da proðe, a to ¹to sedim na rezervoaru, udobnije je na rezervoaru, u sedi¹tu ogulim muda, neudobno jebiga  ;D

Lazic

Dobro sad bez ¹ale, pa nismo samoubice, nego manijaci...;D

Kostić

kako ko laziæu, kako ko ;D