Glavni meni

prinudna penzija

Započeo Damnmoto, 19 Jun, 2014, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi

Citat: Andreja poslato 20 Jun, 2014, 18:28
Ebi ga Danilo, da si imao punu opremu, samo bi se ugruvao, kolenu ni¹ta ne bi ni bilo... Al' dobro, ¹ta sad.

Pitanje za Eclipse-a, koliko bi mi vremena trebalo za ovu deonicu da sam vozio po pravilima?

https://www.youtube.com/watch?v=AxYA_P7cuXg

Iz nekog glupog razloga neæe da embedduje snimak ovde...
Ovo takodje ti ???  [kralj] [kralj] [klanjam_se]
Yamaha XT600 2kf jump on the road

Kostić

eklipsa bi u ovoj gu¾vi sedeo sedam dana u beogradu èekajuæi godoa ;D

Lazic

ma ne bi ni do¹ao u bg...;D

Mad Max

E moj ti, penzija? Verovatno trenutno stanje vlada tobom, a mozda tako i ostane, u svakom slucaju je najbolje kako sam resis, a ne drugi.

Olupam se ja u Budvi, oguljen ko krastavac, avion pa kuci, da je tad motor bio kuci, zapalio bih ga, ali posle prvih krasti

plan da se ide dovesti i skupljanje delova! To je jedini put da sam popizdeo.

Brz oporavak!
Brzi od smrti, Jaci od bola

Lazic

Znam par ¾ena koje su oguljene kao krastavac vozile 350+ km do kuæe, olupane motore...;D I ni¹ta im nije falilo...;D

Andreja

Hvala Marko i Eklips na poja¹njenju, probao sam i bez S ali nije htelo :)

Pani¹er vozi kako treba, ko ostale hebe kad su ¹upci, al' ja nisam nikoga isekao na snimku a i nisam ¾urio kako inaèe umem :)

@Oki¹a, jesam, svi snimci na profilu su moji :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


Kostić

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2014, 23:08
Znam par ¾ena koje su oguljene kao krastavac vozile 350+ km do kuæe, olupane motore...;D I ni¹ta im nije falilo...;D
moj matori po¹o namore kod nas pa ga okreso kamion ko cirkular dasku, stigo kod nas, sedeo ladio jaja pio pa oti¹o kuæi sa pola auta ( bez cele strane doslovno)

Lazic

To ga i nije bolelo mnogo, osim psihièki...;D

Kostić

to nije, al kad je skinuo drvenu banderu ( uto vreme behu drvene debele bandere) sa stodvaes desnim stubom i savio auto ko kiflu, bolelo ga je malo i to mu nije bilo dovoljno, pa je izleteo iz boène ulice na miljakovcu i odbacio drugi auto na trafiku a alat mu leteo po miljakovcu ko èopor ptica u lovi¹tu. da nije iskoèio pre udarca, ne bi bio ceo u gipsu i ne bi se krio od majke (moje babe) tri meseca u stanu. sreæa pa alat nije pogodio narod. kakvih sve budala ima i kakvih je bilo od kad je sveta i veka, ovaj na¹ drugar da se ne nervira nego nazad u sedlo èim popravi motor. ;D

Hohštapler

Andreja, kralju mamba! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: Andreja poslato 20 Jun, 2014, 23:14
Hvala Marko i Eklips na poja¹njenju, probao sam i bez S ali nije htelo :)

nije htelo jer ti je i sada S u linku pogledaj i sam ;) ;) ;)
a najvise se desava da se S pojavi kada si ulogovan na sajtu.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 20 Jun, 2014, 20:41
eklipsa bi u ovoj gu¾vi sedeo sedam dana u beogradu èekajuæi godoa ;D

vec sam objasnio prvo skretanje zmigavac desno...ili levo na kvarno ;) ;) ;)

UFF

a ostali ucesnici u saobracaju su glupi i ne prolaze to trasom svaki dan i ne znaju svaju jebenu ulicu i precicu napamet?
ako je zakrcena glavna, zakrcene su i sporedne, manje ali zakrcene i dalje

eclipse4

odgovor ti lezi na tacno 1:00,pauziraj i videces  ;) ;) ;)
e sad njemu je vise bilo lepse da se vozika po trotoaru i snima ;)


XT600 - Traffic jam?

UFF

u pravu si problem je sto ja nisam odavde pa ne znam sve ulice jbg i ne umem da se snadjem po guzvi :(

ghoul

ja se provlacim uvek, moze da bude samo jedan auto na semaforu, ja cu da se provucem ili ga obidjem da stanem prvi, pa necu valjda da se vucem iza njega? iskreno osecao bih se kao debil da stojim u koloni, a tako i gledam likove na motorima koji stoje u koloni ...
kao uzivam u voznji tako sto se vozim sporo u koloni? pa meni je vece uzivanje da se provucem i stignem tamo gde sam zamislio za sto krace vreme ... jedno jutro sam putovao kolima sa karaburme do klinickog centra 45min .. sledeceg dana sam motorom stigao za manje od 10min


Kostić


Darko

Citat: eclipse4 poslato 21 Jun, 2014, 12:50
odgovor ti lezi na tacno 1:00,pauziraj i videces [/url]

to ulica na 1:00 ne ide tu gde je on posao  ;)

stilgar