Glavni meni

Max Biaggi Repsol majica Original

Započeo steva_bav, 05 Decembar, 2013, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

steva_bav

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 17:17
Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 17:15
eclipse4 sto ne vidis sa tim tvojim krojacem da ti odradi neku majcu RASOL posto vidim da ti vozis hondu :) A moze i na motoru da ti odradi neke nalepnice :)

pa si ti corav? jel vidis sta pise na prvoj majici u postu ili je Xiao toliko dobro odradio da se ni ne primecuje ???
to i radim druze....ja promovisem svoju robu nije me sramota,a PP mi vec pun sa porudzbenicama...al mi sad Xiao uplakan i bezdusan...
Pa video sam, nego kazem da odradi neku za tebe,ne za prodaju :)  Samo da ti kazem,da ces na taj nacin i sa tim ponasanjem,daleko dogurati u zivotu :) Kod mene sve moze,ali ne volim kad neko pravi budalu od mene..kao sto vecina vas ovde radi. Ali to neka bude vama na cast! :)

eclipse4

Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 17:46
Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 17:15
pa cekaj bre stevo da te pitam nesto ljudski al da mi odgovoris iskreno ko covek,ja mislim da bar toliko mozes......

cime sam te ja vredjao da mi tako najbijes noz u ledja?
jel sam ti vredjao tvoju repsol majcu? nisam...
jel sam nesto lose rekao o tebi?...nisam
jel sam rekao da prodajes falsh majcu?....nisam

zasto me tako omalovazavas ovde na forumu pred drugarima?
pokusavam i ja da prodam nesto i eto sta mi radis....rasplakao si mi Xiaua,preti mi harakirijem,a bas dobio volju da radi i kroji,ubio si mu volju sad.....

hvala ti druze puno.
Ne znam sto pokusavas da pravis budalu od mene...samo da ti kazem da nije lepo to sto radis,jer i ti kad budes stavio nesto da prodajes,moze neko da se izigrava sa tvojom robom.

to su i radili zato je sada prodajem samo preko PP-a ;)

steva_bav

Eclipse4 ako to sve radis da bi dobio koji plusic od drugara i da bi ih "nasmejao", onda nemam sta da ti kazem :) Svako se snalazi kako ume :) pozz druze,vise necu da komentarisem tvoje postove. Pa ako si vec video da to nije ok,kada su tebe sprdali,sto onda ti druge sprdas ?

eclipse4

pa nisu mi dali ni jedan plus zar ne vidis ???
ama ja tebe ne sprdam,ja sam samo objavio da imam i ja RASOL na prodaju druze,nisam ti ni pomenuo tvoju robu,ti me citiras celo vreme a ja ti odgovaram.
nadji gde sam ja omalovazavao tvoj RAPSOL i evo vredjaj i ti moj RASOL ako smo do toga dosli....al ja znam da ti nigde robu nisam pomenuo :(

evo i Xiao vice iz podruma da je tako ;)

steva_bav

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 17:59
pa nisu mi dali ni jedan plus zar ne vidis ???
ama ja tebe ne sprdam,ja sam samo objavio da imam i ja RASOL na prodaju druze,nisam ti ni pomenuo tvoju robu,ti me citiras celo vreme a ja ti odgovaram.
nadji gde sam ja omalovazavao tvoj RAPSOL i evo vredjaj i ti moj RASOL ako smo do toga dosli....al ja znam da ti nigde robu nisam pomenuo :(

evo i Xiao vice iz podruma da je tako ;)
Haha sprdaj ti i dalje slobodno :) Najgore je to tako podmuklo i na vinjaka :) Kao ne vredjas a tu se sprdas sa mojoj robom,tj samnom,prepravljas slike . Dobro.

CBRR1

Pancevo-buvljak- Dragce&Gordana fazon citaj dolce i gabana...


eclipse4

ma nemam pojma nesto si trazio.... [callme]

mkt


CBRR1

ako ne nadjes dodji do tezge 401 red 12... :)

UFF

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 17:59
evo i Xiao vice iz podruma da je tako ;)

a jel i onaj kinez Leo iz Vince sto pravi auspuhe u podrumu takodje tvoj zaposleni?

eclipse4

ma to je isto Xiao,nego se pederise sa dva profila na facebook-u....a nezna da bekne italijanski!

evo i on potvrdjuje isto iz podruma. ;)

metarex

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 19:54
ma to je isto Xiao,nego se pederise sa dva profila na facebook-u....a nezna da bekne italijanski!

evo i on potvrdjuje isto iz podruma. ;)

a jej dajmeze isto njegovih ruku delo?  ako jeste ja bi jednu moto portiklicu rostilj stajl [thumb_up]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Joker

Ako nista, izdrzao je dovoljno da ne pukne i ne iznapusava vas sve i zaradi bananu..  :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

steva_bav

 ;DHvala svima na pregledima teme :) Oglas i dalje vazi, pa ko voli nek izvoli :) Cena fixna,ko ima para nek iskesira !

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

steva_bav


eclipse4

dobro dosao medju moto manijake  [klanjam_se]

evo i Xiao potvrdjuje iz podruma  [rofl]

srbac

Stevo kad dodjem u Bavaniste vodim te na burek i pivo kod Steve Muje !!!

UFF

os sad stvarno da ti ugasim oglas ili da ostane?
nisi vise ljut?
:-*