Glavni meni

Max Biaggi Repsol majica Original

Započeo steva_bav, 05 Decembar, 2013, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

steva_bav

Prodajem majicu, Max Biaggi   poznatog italijanskog vozaca moto trka, i  sampiona 2010 i 2012.(ja msm ) Majica je nova, 100% original, kupljena u Italiji, MADE IN SPAIN, sto se vidi na etiketi(slika 6). REPSOL. Evo prilike za sve ljubitilje i vozace motora i mototrka, koji su fanovi Max Biaggi-a da kupe originalnu majicu, za ovu sezonu.   Sliku ove majice mozete naci na italijanskom sajtu - PRECISPORT.  :D Cena 30e.   [motor]  [hello] Moguce licno preuzimanje,ili slanje.












UFF

Citat: steva_bav poslato 05 Decembar, 2013, 20:24
Srecna licitacija,onaj ko je kupi nece se pokajati 

kako znas da se nece pokajati?

kazes licitacija?

ok

dajem 1eur

steva_bav

Moje misljenje je da se nece pokajati,sad mozda gresim :D Haha u pravu si nije licitacija,ispravio sam.

UFF

cbrr1 prodaje iste takve na buvljaku 12ti red tezga 401
mozda su boje malo druge nijanse i na etiketi pise made in china ali kostaju 6eur komad ako se dobro secam

orlovi


steva_bav

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 20:39
cbrr1 prodaje iste takve na buvljaku 12ti red tezga 401
mozda su boje malo druge nijanse i na etiketi pise made in china ali kostaju 6eur komad ako se dobro secam
Pa imas takav na buvljaku isti SAMO je made in China. Za razliku od te ova majca je original ,made in Spain ,tako da ne moze da se poredi ni cena, ni kvalitet. Mislim znam da si iskusan bajker i da znas koliku su originalne majce. I kod ove moje nije fixna cena. Ja sam stavio oglas cisto ako mozda neko zeli da kupi original majcu,a ako moze i kopiju da kupi na buvljaku za manje para.

steva_bav


orlovi

Ima je na kupujem-prodajem za 2700 din...Verovatno je ista...

clutch&brake

Mozda su cbrr1 iz kine ali brate kupim 10 za tvoju jednu...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

markokoja92

3,0 imam i trojku i nulu, jel to znaci da sam kupio?

UFF

u spaniji majice siju ljudi a u kini majmuni u tome je razlika :)

steva_bav

Citat: orlovi poslato 05 Decembar, 2013, 20:51
Ima je na kupujem-prodajem za 2700 din...Verovatno je ista...
E bas ta :) Samo sto je tamo fixna cena,znaci tolika bi onda i ovde bila fixna. To je 25e.

steva_bav

Citat: markokoja92 poslato 05 Decembar, 2013, 20:53
3,0 imam i trojku i nulu, jel to znaci da sam kupio?
Kupio si je druze,juce,ocekuj je sutra :)

clutch&brake

Evo ti - posto me postujes manijake
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

made in spania je i kod mene,cak sto vise ova maica je istog kvaliteta i boja kao kod mene...druze ti si ovo kupio kod mene za 55odin i sad prodajes za 3oe...auuuu bre auuuu

steva_bav

Citat: njanja poslato 05 Decembar, 2013, 20:52
Mozda su cbrr1 iz kine ali brate kupim 10 za tvoju jednu...
Ne kazem da nije skupa,ali pronadji cenu originalne u prodavnici .

steva_bav

Citat: CBRR1 poslato 05 Decembar, 2013, 20:59
made in spania je i kod mene,cak sto vise ova maica je istog kvaliteta i boja kao kod mene...druze ti si ovo kupio kod mene za 55odin i sad prodajes za 3oe...auuuu bre auuuu
Slikaj tvoju majcu i ubaci je ovde. :) Ja nisam bas toliko glup da bi je kupio od tebe i postavio ovde.

steva_bav

Citat: njanja poslato 05 Decembar, 2013, 20:58
Evo ti - posto me postujes manijake
Hvala za minus,ako mislis da sam zasluzio. Samo nije u redu sto me ljudi sprdaju, i malo je ponizavajuce jer sam lepo ponudio svoju majcu i nikome nista lose nisam rekao.

steva_bav

Citat: CBRR1 poslato 05 Decembar, 2013, 20:59
made in spania je i kod mene,cak sto vise ova maica je istog kvaliteta i boja kao kod mene...druze ti si ovo kupio kod mene za 55odin i sad prodajes za 3oe...auuuu bre auuuu
Pokazi ti svoju istu majcu kao moju da je vidim,i ja cu moju ako je ista kao tvoja odmah da izbrisem sa svih oglasa. Naravno i ako isto sve pise na njima :D

CBRR1

druze ja nemam nista protiv da zaradis,aj da ti posaljem 1o maica pa ih ti preprodaj...meni daj 1oe po maici,moze.?