Glavni meni

Max Biaggi Repsol majica Original

Započeo steva_bav, 05 Decembar, 2013, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

steva_bav

A ovo nije stampa ,nego je fabricki odradjeno tako da ne moze da se skine. Ako hoces dodji pa se licno uveri,i kad se uveris da je original platis mi je onoliko koliko joj  je prava cena u prodavnici ?

con3

Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 01:43
A ovo nije stampa ,nego je fabricki odradjeno tako da ne moze da se skine. Ako hoces dodji pa se licno uveri,i kad se uveris da je original platis mi je onoliko koliko joj  je prava cena u prodavnici ?
Pa o tome ti ja pricam ova majca orginal vredi bar 80 90 eura a ti prodajes ovu kopiju za 30 da je orginal bila bi cena 70 eura i neko bi je vec kupio pa nije ovde niko lud ,neka me ispravi neko ako gresim

steva_bav

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 01:41
Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 01:38
Citat: con3 poslato 08 Decembar, 2013, 01:36
Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 01:32
Citat: CBRR1 poslato 07 Decembar, 2013, 23:57
nista! Djani buvljani maica...
Ne znam koji ti problem imas,ali mogu ti reci samo hvala,sto mi povecavas posecenos teme :)
Konkurencija ,mada ne znam sto se buni kad ti imas 5 puta vecu cenu za istu robu
Pa on time srozava samo svoju robu,jer govori da je lose posto je sa buvljaka,a on prodaje na buvljaku. Haha :) Ne moze se porediti kineske stvari sa originalom,i to je njemu krivo,znam ja :) A i da su njegovi majce iste kao ova,odavno bi postavio sliku kao sto sam mu rekao :)

ma i njegovo je original kinesko.....ne prave sigurno korejanci za kineze ;)
Pa original kinesko,koje on nabavlja po 2 evra,ako ne i manje , i onda manijacima kao snizeno daje za 5-6e. :) Ja mogu 100% da garantujem originalnost,ko dokaze suprotno dacu mu majcu gratis !

steva_bav

Citat: con3 poslato 08 Decembar, 2013, 01:45
Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 01:43
A ovo nije stampa ,nego je fabricki odradjeno tako da ne moze da se skine. Ako hoces dodji pa se licno uveri,i kad se uveris da je original platis mi je onoliko koliko joj  je prava cena u prodavnici ?
Pa o tome ti ja pricam ova majca orginal vredi bar 80 90 eura a ti prodajes ovu kopiju za 30 da je orginal bila bi cna 70 eura i neko bi je vec kupio pa nije ovde niko lud ,neka me ispravi neko ako gresim
Cek jel imas neki dokaz da je ovo kopija ? Ako imas dokazi,dacu ti je gratis. Reci mi samo po cemu si ti zakljucio da je kopija, posto vidim da se veoma razumes ? I nikada cena ne moze da bude za 10 e manja nego u prodavnici jer onda nikada nista ne bih ni prodao,jos pogotovo zimi,majcu.

steva_bav

http://www.precisport.com/portals/0/Media/comun/deportistas/maxbiaggi.png evo slike sa sajta sa kog se moze naruciti majca kao moja,taj sajt i pise upravo na mojoj majci,sto se vidi na etiketama.

con3

Imas li ti racun od majce , ako se slucajno majca rasije da taj ko kupi moze da ode u Spaniju i reklamira ?

steva_bav

Citat: con3 poslato 08 Decembar, 2013, 02:00
Imas li ti racun od majce , ako se slucajno majca rasije da taj ko kupi moze da ode u Spaniju i reklamira ?
Majca je kupljena u Italiji u radnji,tako da bi reklamacija tamo i bila. Nemam racun,ali videcu sa bratom da li je sacuvao to pa da mi posalje. Nzm sto mislis da bi se majca rasila ? Imas neki dogovor sa CBRR1 ocigledno ili sta ? Ako stvarno zelis da kupis majcu , dodji do panceva mogu je doneti tu ,ili licno kod mene u Bavaniste,i probaj je,testiraj.

cone



mkt


Darko


CBRR1

Dodji do Panceva da probas,a u Pancevu najveci buvljak uSrbiji,pun kineza poljaka... Original ma daj bre kolega ne zajebavaj ljude...3oe, hoces brzu zaradu...?!

steva_bav

Citat: CBRR1 poslato 08 Decembar, 2013, 12:33
Dodji do Panceva da probas,a u Pancevu najveci buvljak uSrbiji,pun kineza poljaka... Original ma daj bre kolega ne zajebavaj ljude...3oe, hoces brzu zaradu...?!
Haha,pa kazem da dodje do Panceva posto u Pancevu u bolnici radim,pa da dodje tu ako mu  je blize :) A jedini koji ovde radi na buvljaku si ti. Ne znam sto smaras bre vise,postavi sliku tvoje robe da vidimo ?

UFF

ma gde sme da postavi slike kad cemo odmah po slikama da provalimo da je kopija
njegove majice jesu lepe ali kad sam je oprao u ves masini sa ostalim vesom odmah je pustila boju i obojila mi moje bele penzionerske gace
sad imam moderan i saren donji ves i ispade da sam gay zbog njegove kineske robe jebala ga i tezga i buvljak

eclipse4

zato ti je vreme brate da se zenis

da si ozenjen turio bi to da se pere sa zeninom garderobom i onda se ne bi ni primetilo da je pustilo boju ;) ;) ;)

eclipse4


CBRR1

moje maice su joss i bolje od ove njegove,sto siju nase zene za kineze po pancevu...

steva_bav

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2013, 14:00
ma gde sme da postavi slike kad cemo odmah po slikama da provalimo da je kopija
njegove majice jesu lepe ali kad sam je oprao u ves masini sa ostalim vesom odmah je pustila boju i obojila mi moje bele penzionerske gace
sad imam moderan i saren donji ves i ispade da sam gay zbog njegove kineske robe jebala ga i tezga i buvljak
Pa njegove jesu kopija,a ja kazem da ko god hoce da kupi od vas, a sumnja u originalnost moze da dodje kod mene i licno se uveri ! :)

steva_bav

Citat: CBRR1 poslato 08 Decembar, 2013, 14:07
moje maice su joss i bolje od ove njegove,sto siju nase zene za kineze po pancevu...
Haha ma ovu moju majcu sam ja strikao:) Od prave vunice je :)

eclipse4