Glavni meni

Max Biaggi Repsol majica Original

Započeo steva_bav, 05 Decembar, 2013, 20:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

evo ovako sad sam sishao do podruma kod mene da odnesem malo vode Xiao Mingu,iznenadi me covek,napravio majcu po srpskom dezenu,narudjbine primam na tel i  preko pp.

trenutno u dva dezena,ali za pare sve radimo sta vam pada na pamet.

da napomenem samo da ne dodje do zabune,majice su original,kinez je samo zaposljen u firmu ali kvalitet nema veze sa kinom!



evo i drugi model:




ako zelite sa originalnim maxovim autogramom,moracete kod BRANGA  u podrum gde se max nalazi.

con3

I ovo je falsoka treba da ima 2 glavice kupusa na ledjima

eclipse4

con.covek je trazio jednu glavicu za potrebe pijace,kao sto sam naveo,radimo original majce po zelji....hoces dve glavice kupusa,nema problema,evo Xiao vice iz podruma da moze...oces kacu sa rasol,moze ito....sve po zelji....ne kvari mi oglas jer nije falsh....dodji ako ne verujes probaj i majicu i rasol pa sam odluci dal je falsh ili ne.

jel tao Xiao?

evo Xisao vice iz podruma da je tako.

orlovi

E"l moze pozadi jedan orah i dvojica kako ga tresu???

steva_bav


steva_bav

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 16:46
con.covek je trazio jednu glavicu za potrebe pijace,kao sto sam naveo,radimo original majce po zelji....hoces dve glavice kupusa,nema problema,evo Xiao vice iz podruma da moze...oces kacu sa rasol,moze ito....sve po zelji....ne kvari mi oglas jer nije falsh....dodji ako ne verujes probaj i majicu i rasol pa sam odluci dal je falsh ili ne.

jel tao Xiao?

evo Xisao vice iz podruma da je tako.
I cek sad si ti neki frajer ovde, sto se izmotavas ?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

steva_bav



clutch&brake

Decko bre bio mister velike mature
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

steva_bav

Citat: njanja poslato 08 Decembar, 2013, 17:03
Decko bre bio mister velike mature
Haha pa to posto mu je  Xiao Ming sasio odelo :)

eclipse4

Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 16:58
Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 16:46
con.covek je trazio jednu glavicu za potrebe pijace,kao sto sam naveo,radimo original majce po zelji....hoces dve glavice kupusa,nema problema,evo Xiao vice iz podruma da moze...oces kacu sa rasol,moze ito....sve po zelji....ne kvari mi oglas jer nije falsh....dodji ako ne verujes probaj i majicu i rasol pa sam odluci dal je falsh ili ne.

jel tao Xiao?

evo Xisao vice iz podruma da je tako.
I cek sad si ti neki frajer ovde, sto se izmotavas ?

ne,krojac po profesiji i imam lanac krojacnica po najpoznatijim srpskim podrumima....


evo Xiao vice da je tako ;)

eclipse4


steva_bav

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 17:07
Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 16:58
Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 16:46
con.covek je trazio jednu glavicu za potrebe pijace,kao sto sam naveo,radimo original majce po zelji....hoces dve glavice kupusa,nema problema,evo Xiao vice iz podruma da moze...oces kacu sa rasol,moze ito....sve po zelji....ne kvari mi oglas jer nije falsh....dodji ako ne verujes probaj i majicu i rasol pa sam odluci dal je falsh ili ne.

jel tao Xiao?

evo Xisao vice iz podruma da je tako.
I cek sad si ti neki frajer ovde, sto se izmotavas ?

ne,krojac po profesiji i imam lanac krojacnica po najpoznatijim srpskim podrumima....


evo Xsiao vice da je tako ;)
Pa ti sijes ,a CBRR1 prodaje :)

steva_bav


steva_bav

eclipse4 sto ne vidis sa tim tvojim krojacem da ti odradi neku majcu RASOL posto vidim da ti vozis hondu :) A moze i na motoru da ti odradi neke nalepnice :)

eclipse4

pa cekaj bre stevo da te pitam nesto ljudski al da mi odgovoris iskreno ko covek,ja mislim da bar toliko mozes......

cime sam te ja vredjao da mi tako najbijes noz u ledja?
jel sam ti vredjao tvoju repsol majcu? nisam...
jel sam nesto lose rekao o tebi?...nisam
jel sam rekao da prodajes falsh majcu?....nisam

zasto me tako omalovazavas ovde na forumu pred drugarima?
pokusavam i ja da prodam nesto i eto sta mi radis....rasplakao si mi Xiaua,preti mi harakirijem,a bas dobio volju da radi i kroji,ubio si mu volju sad.....

hvala ti druze puno.

eclipse4

Citat: steva_bav poslato 08 Decembar, 2013, 17:15
eclipse4 sto ne vidis sa tim tvojim krojacem da ti odradi neku majcu RASOL posto vidim da ti vozis hondu :) A moze i na motoru da ti odradi neke nalepnice :)

pa si ti corav? jel vidis sta pise na prvoj majici u postu ili je Xiao toliko dobro odradio da se ni ne primecuje ???
to i radim druze....ja promovisem svoju robu nije me sramota,a PP mi vec pun sa porudzbenicama...al mi sad Xiao uplakan i bezdusan...


steva_bav

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 17:15
pa cekaj bre stevo da te pitam nesto ljudski al da mi odgovoris iskreno ko covek,ja mislim da bar toliko mozes......

cime sam te ja vredjao da mi tako najbijes noz u ledja?
jel sam ti vredjao tvoju repsol majcu? nisam...
jel sam nesto lose rekao o tebi?...nisam
jel sam rekao da prodajes falsh majcu?....nisam

zasto me tako omalovazavas ovde na forumu pred drugarima?
pokusavam i ja da prodam nesto i eto sta mi radis....rasplakao si mi Xiaua,preti mi harakirijem,a bas dobio volju da radi i kroji,ubio si mu volju sad.....

hvala ti druze puno.
Ne znam sto pokusavas da pravis budalu od mene...samo da ti kazem da nije lepo to sto radis,jer i ti kad budes stavio nesto da prodajes,moze neko da se izigrava sa tvojom robom.