Glavni meni

Jos jedno ime na crnoj listi.......

Započeo bora63, 07 Novembar, 2013, 20:04

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bora63

Ponedeljak 04 novembar
satiiii, negde oko podneva pa mozda i koji minut pride.....
lep suncan dan.....
negde u Batajnici ili da kazem tamo kod Zrmanje...... ali,nebitno!
Krenuo do centra,laganice mozda oko 40-50 mozda i 60 neznam. Nisam gledao ali nisam ni jurcao.Nailazim na tu kobnu raskrsnicu,vidim lik u kolima, vozi a negleda ka meni,nista cudno, jos uvek......
Medjutim! Vrag odneo salu! NESTAJE! Mislim da sam cak i svirao ali zasigurno znam da sam pokusao da ga izbegnem da pobegnem levo jer, stati nisam mogao.
Nazalost......................
Suma sumare tri rebra,desna lopatica i otekli desni skocioni zglob!
Sta da kazem,sreca da sam imao jaknu,kacigu,rukavice jer da nije bilo toga bilo bi kud i kamo gore. A znao sam kolko puta sesti i bez jakne kacige a kamoli rukavica, otici do skole po ceru,do prodavnice,do kioska po pljeske...... Do Dunava letnjim putem i poprilicno zavrnutim gasom jer ......  Transic je to pa iako je u dobrim godinama,prijalo mu je kao i meni.
Sta vi niste nikad vozili bez opreme ?
Kasno je sad za savete i pricu ali znajte da onaj skot od "Marfija" nikad nespava pa sta cete i kako cete dalje nek bude na vama.Nezelim nikom da prodje ko ja a kamoli gore a svesni smo svi da se nesrece desavaju svugde oko nas......
Danas sam izasao iz bolnice,malo mi je bolje.Mogu i da setam,doduse tesko ustajem jos je sve sveze  ali.....
Kazu da rebra brzo zarastaju-nadam se da je tako!
Lopatica treba da miruje i kontrola za mesec dana...... Ux! Tu je problem. Razne price sam cuo ali sustina je kolko sam razumeo, trebali su odmah da nameste neki zglob ili sta vec jer danas posle samo tri dana to je vec prekasno.Bili bi preveliki bolivi to sad pokusavati da se uradi......
Skocioni zglob je dobro.Otok je splasnuo i nema bolova! Stradale samo patike srecom.....
Motor jos nisam video,drugar ga je na dan udesa oterao kod zajednickog drugara.Za sada znam da su otisle plastike i hladnjak...... ostalo..... uh!
Videcu ali danas bas nisam imao srca da to gledam.

UFF

Drago mi je da si ok

Sad bi neko ko je imao licno iskustvo sa naplatom za povrede mogao da ga posavetuje kog advokata ili koju agenciju da angazuje a da ga ne izjebu prevaranti

Boban_m

Dobro si ti prosao Boro cim pises. Imao si srece, drago mi je da si ok.

clutch&brake

0656001200 ja sam danas sve zavrsio sa udesom. Ovo je moj br i zovi da ti dak br agencije i uputstva.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

April

Do you want to be right or do you want to be free?

pit

  Imao si srece ..bitno je da si proso bez posledica.

Lazic

A ja do juèe bio ubeðen da te udario konj(¾ivotinja), a ono konjina...:o :-*

bora63

#7
Ma nabadam nekako,Desnu ruku tesko pokrecem u ramenu ali ide.... imam vremena .....
Hvala na lepim zeljama.
kucacu ostatak ali strpljenja malo.
njanja zovem te i hvala na ponudi pomoci. danas sam vec dobio dve koverte lepo srocene sa pozivom da se sto pre javim i potpisem..... a mislio sam da su lesinari dobro zatvoreni u kavezu kod Bojovica ;-)
"Brz oporavak!!!!" hvala
pogrebnice i te kakva konjina.Cujem da je izasao iz kafane,da je zacudjen odakle sam se stvorio,da nije imao do sad nikakvih udesa......

pittatore

Samo cu ti preporuciti Milenka Milisavljevica, iskusan i korektan advokat, specijalnost udesi.
Dacu ti broj na PP ako hoces

grber

Bitno da nemas unutrasnjih povreda. Ja sam u udesu isto polomio nekoliko rebara i nije bilo mnogo strasno [neampojma]

Nadam se da ces odrati budalu!

bokilic

kao sto ti juce rekoh...
svraticu da te pokucam po ramenu :P
a rane ce da brzo zacele, a tom liku sto je moguce bio pijan...ma svaki dinar,mislim evro da naplatis :)
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 07 Novembar, 2013, 20:32
0656001200 ja sam danas sve zavrsio sa udesom. Ovo je moj br i zovi da ti dak br agencije i uputstva.
bio URKE`danas kod mene....kaze da je gladan.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bora63

Ux naravno da hocu pittatore,salji.....
U nekom momentu bilo mi zao coveka,pitao sam se sta ja to radim,sta to hocu pa nije uredu coveku uzeti dusu jer sranja se desavaju.Znam ja to jako dobro verujte mi.....
Covek me cak dvaputa zvao, necu da gresim dusu ali sebe i svoje mnogo vise volim pa da sam bar da kazem jurcao,divljao ili sta vec nego laganice ...... zato hocu to sto mogu i sto mi pripada jer kad sam jurio da pozajmim za takse,registraciju,za ovo ili ono e pa onda hocu i da ga sacuvam (motor) i opet imam a drugacije necu moci! Nadam se da ne gresim i necu kajati zbog te namere da unovcim ovo sranje sto se desilo.
Ti tastoljubac nemoj da se ponasas! Kazu batina ima dva kraja a ja kazem da i ti imas ramena paaaaaaaa  pu! pu! pu! Marfi nespaavaaaaa

Popsy

Ide¹ u q... bitno je da si ti dobro pro¹ao (kako je moglo...) i kolko god da pazi¹ i be¾i¹ od idiota uvek te zaskoèe kad se najmanje nada¹.... meni je jo¹ uvek blokada u glavi tako da vozim znaèajno sporije na asfaltu nego pre... tj. ladno vozim br¾e po offroadu nego po asfaltu...

a ¹to se tièe rebara...
Citat: bora63 poslato 07 Novembar, 2013, 20:04

Kazu da rebra brzo zarastaju-nadam se da je tako!


diklofenak duo protiv bolova tj. da bi mogao da zaspi¹ (to je bar meni najgore kod rebara) i nemoj da ka¹lje¹ i da se smeje¹ :D

za otok ima¹ Burov gel (isto kao burovi oblozi - one plave i bele tablete samo ¹to je u gelu) i naravno konjske masti (zelena i crvena) a i Lioton 1000 gel je odlièan ;)


ps. ne pitaj me odakle znam za kreme i lekove :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

bokilic

brmmmm

bora63

"nemoj da ka¹lje¹ i da se smeje¹" Joooooj Popsy necu ali nije to do mene i nemogu da verujem kolko mi cesto pljuvacka sad uleti u dusnik i kolko me tera sad da kasljem! Dosad,nikad nije a sad...........

A da,necu da te pitam za tvoja "saznanja" xaxaxa

clutch&brake

zvao bora a ja mu moj iskustva preneo... nadam se da ce izvuci dobu  lovu. brz oporavak
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Dragana friz

brz oporavak..bitno da si ziv,sve ostalo ce se izjuri...

Dukags

Jel bilo svedoka kazu onda se to lakse resava, i nadam se da mu je, tom iz auta sto te nije video, auto bio uredno osiguran cisto da se lakse naplati, mada znaju advokati i sudije to da zakomplikuju i otegnu pa se naoruzaj strpljenjem i za sudjenje ali i oporavak, a zaista je najbitnije je da si pretekao!  [cheers]

Black Adder

#19
laganica, da, da.... ma va¾i :)
Dr¾i se Matori, za otok izgleda ¹a¹avo ali deluje, list sve¾eg kupusa pa umotaj u foliju preko noæi (da ne spadne), bolove sam leèio nimulidom a za dobar san poma¾e i bromazepam
¹to se ¹tete i naplate tièe, ni¹ta dok ne dobije¹ zapisnik, posle ide sve lako
Ajd brz oporavak, bitno je da si na broju, za motor je lako, sve ¹to su ljudi napravili mo¾e i da se popravi, samo je pitanje vremena i para