Glavni meni

Jos jedno ime na crnoj listi.......

Započeo bora63, 07 Novembar, 2013, 20:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bora63

Hvala Draganice na lepim zeljama.
Da prijatelju bilo je svedoka.Iza mene je bio neki Vatrogasac,krenuo na posao i on me je drzao da ne ustanem i smirivao jer ja sam hteo gore,nije mi se lezalo,nije bolelo.......
Ne bar jako,tek da kazem ono malo kad padnes "komsijski" ali legao covek pored mene i polako smireno drzeci me dole na asfaltu govorio kako radi to sto radi,zna proceduru,da ce sad doci hitna........ "jbt ga, to "sad" mi nesto bilo dugacko ali eto,dosli i oni.Bila je i neka zena/devojka,zamenila je tog vatrogasca (kreten sam eto priznajem,zaboravio sam coveku ime a lepo se ispricali i rekao mi da radi u Zemunu ali naci cu ga bar kafu da popijemo...). Neznam ni ko je ona ali nju sam uspeo da ubedim da skinem kacigu i da se kolko tolko udobnije namestim mada nisu mi u pocetku ni to dali. A kad su dosli ti iz hitne, UX! Sto je tad bilo neznosti! "ebote nedo bog da su hteli da pokazu grubost. Tako divno su me nabacili na nosila i odvezli do bolnice da je to za zaborav! U bolnici odbor za docek,guzva od hodnika do sale gde primaju nas "zalutale" i prvo sto su uradili je da su mi isekli omiljenu majcu! Ej na moje oci! ostao sam bez teksta ali kad su spomenuli jaknu tu je vec sve doslo na svoje,osvestio sam se u momentu i poceo da se nedam xaxaxa,naravno nisu je isekli,nije bilo potrebe da treniraju strogocu jer em sam bio svestan em sam pomogao da se ista skine.Bolelo malo sto  jes jes jer valjda sam se vec malo i ohladio a bogami,da se nelazemo jakna mi je bas draga pa gde da je dam?Istrpio bih i veci bol....... a da je pocinjalo da boli to jeste! Bolelo je sve jace i jace.........

Silvana

Dobro nam do¹ao i da se brzo oporavi¹! Kupusov list, dobro ka¾e Black Adder, samo ga najpre dobro omlati èekiæem za meso, da pusti sok.
I nemoj nikog da ¾ali¹. Gre¹ke se plaæaju, a ovo je èist atak na tvoj ¾ivot. Odlièno si pro¹ao ti, ali je dobro pro¹ao i on, nije na odmet da ti bar deo nadoknadi, ako je za neku utehu.
Sad kad razmislim, verujem da policajci na uviðaju obave¹tavaju prijatelje advokate kad mogu da ulete s ponudom i uzmu koji procenat, otuda tako brza reakcija ''le¹inara''.

Treba li da se protumaèi otpusna lista?  :D :D :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

bora63

"Ajd brz oporavak, bitno je da si na broju, za motor je lako, sve ¹to su ljudi napravili mo¾e i da se poravi, samo je pitanje vremena i para"
Hvala prijatelju.Znam ja da se sve moze popraviti ali znam i da tog sto treba za popravak nemam pa boli dvostruko nazalost...
Ali ajd da nekukam,sredice se kako tako jer i dosad se sredjivalo pa sto ne bi i opet.

pittatore

Mislim da si natrcao na Radovana ili tako nekako se zove taj vatrogasac i zivi u banovcima (vozio opela starog jel da?). On ti radi u vatrogasnom domu u zemunu u ulici 22. oktobra preko puta onog parka, samo pitaj na portirnici, bavi se covek i prodajom/sredjivanjem felni.

bora63

"Treba li da se protumaèi otpusna lista?"
Xmmmmm,jes da nije pisana rukom kako sam se bojao vec uredno odstampana ali ........ nekako mi boja suvise bleda,nevidim dobro sta pise,naocari valjda,dioptrija ili sta vec, pa pomoc dobro dodje :) a i za oporavak se slazem.Spominju se neke banje koje "dvostruko" lece tako da stvarno moram izgurati ovo......

Silvana

Jes, ali ako ti ¾ena sazna koje sam ti banje preporuèila, imaæemo vi¹e listi za tumaèenje  [zena] :D [cheers]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

bora63

Neznam pittatore ni odakle je ni sta vozi.Nisam video ni svoj motor u kom sam polozaju bio a ne njegov auto.Rekao je da je bio iza mene znaci da je video sta se i kako izdesavalo.Secam se da me je ispratio do vrata saniteta i da mi je tamo rekao i ime i gde radi.Valjda je sacekao patrolu i valjda imaju njegove podatke a i sam sam mislio da odem do Matice i da se tamo raspitam. Em da mu se zahvalim em ako li sta bude trebalo.
Otkud ti ta ideja da je to bas on?Znas nesto sto bi podelio samnom?

Black Adder

Citat: bora63 poslato 07 Novembar, 2013, 23:37

Hvala prijatelju.Znam ja da se sve moze popraviti ali znam i da tog sto treba za popravak nemam pa boli dvostruko nazalost...

Kad su mene oborili, ne da sam od od¹ete imao za popravku veæ i za drugi motor, tako da ne brini, ako ti nisi kriv, osiguranje æe¹ naplatiti i biæe dovoljno za motor (verujem da je motor bio registrovan i osiguran!). Za lopaticu i ostalo, pa neka mlada snajka bi trebalo da za to bude nadle¾na xexe

bora63


bora63

Citat: Black Adder poslato 07 Novembar, 2013, 23:55
Citat: bora63 poslato 07 Novembar, 2013, 23:37

Hvala prijatelju.Znam ja da se sve moze popraviti ali znam i da tog sto treba za popravak nemam pa boli dvostruko nazalost...

Kad su mene oborili, ne da sam od od¹ete imao za popravku veæ i za drugi motor, tako da ne brini, ako ti nisi kriv, osiguranje æe¹ naplatiti i biæe dovoljno za motor (verujem da je motor bio registrovan i osiguran!). Za lopaticu i ostalo, pa neka mlada snajka bi trebalo da za to bude nadle¾na xexe

Da motor je registrovan i osiguran.Nevodi se doduse na mene ali imam uredno ovlascenje tako da sa te strane nebi trebalo da bude nikakvih problema.
Sad mislim da nisam kriv jer pored svega bio sam i da kazem prikladno obucen cak i vise nego li sto zakon nalaze a doticni je imao i trougao.Znaci moje prvenstvo. Necu da ulazim u to odakle je isao i da li je bio pod alkoholom i da li je njegov auto registrovan jer to sad neznam sa sigurnoscu.Otici cu po zapisnik pa cu videti sta je tamo zapisano ali mislim da je sve na mojoj strani.

P S
"Za lopaticu i ostalo, pa neka mlada snajka bi trebalo da za to bude nadle¾na xexe"  T|i to mene prijatelju navodis na greh?

pittatore

Samo sam po lokaciji,gde radi i to sto je vatrogasac zakljucio da je on. Koliko vatrogasaca koji rade u zemunu a zive u tvom kraju moze da ima?


stilgar

brz oporavak ti zelim.  [cheers] Danas je lep dan bio al od kad videh onaj udes u Cvijicevoj ne seda mi se na motor. Ne priziva mi se  [djavo] na kraju sezone.

bora63

Citat: pittatore poslato 08 Novembar, 2013, 00:04
Samo sam po lokaciji,gde radi i to sto je vatrogasac zakljucio da je on. Koliko vatrogasaca koji rade u zemunu a zive u tvom kraju moze da ima?

Ma nemam pojma,ali zasigurno nema tolko da se nemoze saznati ko je bio.Prvi odlazak do zemuna svraticu do Matice pa se raspitati. Nego,zapisnik daju saobracajci a oni su ispod gazele u onom supu ispod bivseg DBa?

pittatore

Ja sam zapisnik podizao u Dunav osiguranju u Ustanickoj

bora63

Hvala prijatelju .....neznam za udes u Cvijicevoj. Niti cuo niti video,dan mi bio bas pretrpan licnim glupostima ali jedno ti zasigurno tvrdim sto je zapisano bice! Normalno ako li necackamo mecku pod plecku pa stoga koristi slobodno lepe dane da ih kasnije nebi prizeljkivao!

pittatore

Sad se setih i imena vatrogasca, Bosko  [doh]

bora63

Citat: pittatore poslato 08 Novembar, 2013, 00:15
Ja sam zapisnik podizao u Dunav osiguranju u Ustanickoj

Xmmmm,logicnije mi je da ga daju oni koji su ga sacinili.Imao sam skoro neki incident u Zrenjaninu, (otkinuo mi na kamionu drugi kamion retrovizore dok sam kretao sa semafora) zvao saobracajce da se opravdam i rekli da dodjem sutra po zapisnik i da se placa valjda 1000 dn ali srecom u firmi prihvatili objasnjenje pa nisam morao ici po taj zapisnik...
ti si bio osiguran u Dunavu? Da nisu oni pokrenuli postupak pa oni skupili dokumentaciju - zapisnik i ostalo?

bora63

Citat: pittatore poslato 08 Novembar, 2013, 00:16
Sad se setih i imena vatrogasca, Bosko  [doh]
Nazalost neasocira me. Tolko toga mi je proslo kroz glavu da sam odlepio!
Joj ovo moram da nakuckam! Mislio sam da sam otisao u predvorje kod cika Pere......

perlx

Brz, potpun i bezbolan oporavak ti zelim.
A taman dok se poptuno oporavis iskesirace ti osiguranje TA650.

pittatore

Mislim da svi uzimaju zapisnike u Dunavu, a Savskoj ides samo ako imas reklamaciju na isti. Stici ce ti poziv da dodjes po zapisnik.