Glavni meni

Jos jedno ime na crnoj listi.......

Započeo bora63, 07 Novembar, 2013, 20:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bora63

Jooooj Ruzo brate neeeemoooogu vise da lezim! Srascu za krevet a sta posle?
Ma raspitujem se i slusam ali sve price nekako idu iz krajnosti u krajnost. Svaka je prica za sebe a treba biti pametan pa doneti ispravnu odluku,potez..... e "ebi ga. Nisam bas to :-( .
Ne znam sta ce biti na kraju balade ali se nadam da cu opet jahati i da nece biti bar nekih vecih posledica .....


Uncle Bob

Ajd i ja da popijem minus nisam al,stvarno nisam ranije video.Boro dr¾i se pa na proleæe opet u akciju. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bora63

Eeeej ujko! Prolece je daleko! Mislis da cu izdrzati do tada? Iskreno neverujem a nadam se da ce ranice brze zarasti pa.....xexexe do Dunava ce se bar provozati ;-)
P S
Zao mi je za minus i nema potrebe da se daju drugi . Ruza ko Ruza, neznamo je od juce,ko ce to zadrzati kuci pa jos da sedi,cita i kucka tu i tamo? Svasta!
A i ujka, domacin covek,pusnica,devojcica....... sta ce njemu monitor sad i tamo neko kuckanje zar ne? Neljutim se i opet kazem nema potrebe xaxaxaxa
Sam u pravu?


Uncle Bob

Citat: bora63 poslato 14 Novembar, 2013, 23:33
Eeeej ujko! Prolece je daleko! Mislis da cu izdrzati do tada? Iskreno neverujem a nadam se da ce ranice brze zarasti pa.....xexexe do Dunava ce se bar provozati ;-)
P S
Zao mi je za minus i nema potrebe da se daju drugi . Ruza ko Ruza, neznamo je od juce,ko ce to zadrzati kuci pa jos da sedi,cita i kucka tu i tamo? Svasta!
A i ujka, domacin covek,pusnica,devojcica....... sta ce njemu monitor sad i tamo neko kuckanje zar ne? Neljutim se i opet kazem nema potrebe xaxaxaxa
Sam u pravu?


Skroz dru¾e. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ruza-Bandit

Znam kako ti je... Ja le¾ala mesec dana. Ujedala sam  :(

bora63

Uh mesec dana! Srecom ja sam mnogo brze ustao i s te strane mi je lakse mada primecujem da se i do mene po kuci sklanjau.Jedino cera.Dodje pa me masira,mazi se .....ma da pozelis u trenutku da neozdravis xaxaxa

Lazic

Cvrèak tatin...:D Nego kako ti je motor, mislim da se malena i oko njega sekira...:D

bora63

Naravno!Tolko je bilo pitanja i teskih reci na racun doticnog da je za nepoverovati. Srecom, sad je skola,obaveze pa se malo oko toga zanima i ovo je u sporednom planu zasada ali znajuci je veoma lako se vraca na ono sto je interesuje. U svakom slucaju bice tu velike moralne pomoci od tog malog spadala.