Glavni meni

Udes kod Avale i da pohvalim scorpion exo 750

Započeo TEEfqd, 14 Oktobar, 2013, 17:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

markokoja92

Citat: Dule89 poslato 20 Novembar, 2013, 19:34
Hvala jos jednom na podrsci, izasao sam na dva dana iz bolnice i idem dalje na rehabilitaciju u sokobanjsku, fala bogu stao sam na stake :). Ono sto me zanima drugari, neka preporuka za dobrog advokata, jer sam laik za tu oblast, a pretrpeo sam strahovite stvari. Sve je krenulo sa prelomom butne kosti i naprsnucem prsta, da bi nakon operacije i ugradjenih sina i 15 srafova, dobio komplikaciju koja prati tako veliki prelom a to je embolija pluca kao i upalu pluca, jedva sam preziveo 20 dana intezivne nege, jer je u takvoj kombinaciji smrtnost 80%, od pada sam dobio i trombozu vena na toj nozi i moracu da nosim ove pregadne carape godinu dana i primam antikoagulantnu terapiju dugo, na kraju je i palac morao biti operisan da bi se stavila igla i fiksiralo, sve u svemu mnogo muka. 40 dana bolnickog lecenjea, gubitak godine na fakultetu, nemogucnost kretanja bez staka jos 6 meseci, dugorocna antikoagulantna terapija, totalna steta na motoru i opremi. Zato ako imate nekog dobrog advokata predlozite...
Jesi li bio svestan za vreme kome, ja jesam 6 dana i to je nesto najgore sto coveka moze da snadje...

eclipse4

drago mi je da je sve krenulo na bolje,buducnost je pred tobom,zelim ti sve najbolje u zivotu......

Silvana

Brate slatki, svaka ti èast ¹ta si pregurao. Hajde jo¹ da se re¹i¹ ¹taka i da ti nadoknade makar delom ¹tetu, ako je za utehu posle svega.
Ti si izgleda od onih ¹to vrlo ubedljivo umeju da ponavljaju: ''Ne danas.''  [cheers] [kralj]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mkt


Major

Citat: Dule89 poslato 20 Novembar, 2013, 19:34
Zato ako imate nekog dobrog advokata predlozite...

Prvo ne poznajem te licno ali jako se radujem kad procitam da iz takvog udesa se covek oporavi. Nadam se da ces brzo izleciti i te ostale rane [cheers]
Sto se tice advokata ovaj lik je medju najboljima (drugar Milosa iz GM Moto agencije), covek radi uglavnom sa bajkerima.

Dejan 0642460277

Ivan1979


VR 46

Twist of wrist!

Stasha

Pozdrav druze... Zelim ti brz oporavak...
I ja imam lose iskustvo sa avalskim krivinama, ali ovo sto si ti prosao je...  [panic]
Stanislav Radovanovic

Dule89

#68


















Evo uslikah opremu, fale rukavice, ali su one unistene skroz, i ostale su verovatno u kanalu pored puta, kornjaca je ostecena u predelu grudi i spasila mi je grudni kos, ostalo se jasno vidi  :D Zanimljivo da je leva noga osakacena a nedostaje samo slajder na toj strani, dok desna uprkos ovakvim ostecenjima pantalona nema ni ogrebotinu.

Dule89

Citat: markokoja92 poslato 20 Novembar, 2013, 23:37
Citat: Dule89 poslato 20 Novembar, 2013, 19:34
Hvala jos jednom na podrsci, izasao sam na dva dana iz bolnice i idem dalje na rehabilitaciju u sokobanjsku, fala bogu stao sam na stake :). Ono sto me zanima drugari, neka preporuka za dobrog advokata, jer sam laik za tu oblast, a pretrpeo sam strahovite stvari. Sve je krenulo sa prelomom butne kosti i naprsnucem prsta, da bi nakon operacije i ugradjenih sina i 15 srafova, dobio komplikaciju koja prati tako veliki prelom a to je embolija pluca kao i upalu pluca, jedva sam preziveo 20 dana intezivne nege, jer je u takvoj kombinaciji smrtnost 80%, od pada sam dobio i trombozu vena na toj nozi i moracu da nosim ove pregadne carape godinu dana i primam antikoagulantnu terapiju dugo, na kraju je i palac morao biti operisan da bi se stavila igla i fiksiralo, sve u svemu mnogo muka. 40 dana bolnickog lecenjea, gubitak godine na fakultetu, nemogucnost kretanja bez staka jos 6 meseci, dugorocna antikoagulantna terapija, totalna steta na motoru i opremi. Zato ako imate nekog dobrog advokata predlozite...
Jesi li bio svestan za vreme kome, ja jesam 6 dana i to je nesto najgore sto coveka moze da snadje...
Ja sam sve vreme bio polusvestan

UFF

Jedino sto je kompletno prezivelo i sto mozes opet da nosis su cizme
sidi jbg :)


nego na sta ovako isece kacigu jbt? ne bi ni da zamislim kako bi ti izgledala glava da je nisi imao

Dule89

Kako je nekada izgledalo sve...



Neca (redshadow) i ja u bolnici :)







Dule89

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 13:14
Jedino sto je kompletno prezivelo i sto mozes opet da nosis su cizme
sidi jbg :)


nego na sta ovako isece kacigu jbt? ne bi ni da zamislim kako bi ti izgledala glava da je nisi imao
Brate na tu ivicu izmedju puta i jebenog kanala, i grudni deo jakne mi je iskidala, sidi je sidi, dainese sranje :D

TEEfqd

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 13:14
Jedino sto je kompletno prezivelo i sto mozes opet da nosis su cizme
sidi jbg :)


nego na sta ovako isece kacigu jbt? ne bi ni da zamislim kako bi ti izgledala glava da je nisi imao
ivica od kanala pored puta. meni i dalje nije jasno kako je zveknula i zadnja felna


Dule89

Citat: pittatore poslato 24 Novembar, 2013, 13:18
Mikrohirurgija, jel da? :)
Da da, jer prvih dana su strucno namestili palac, jer je bilo iscasenje samo, e pa onda posle 30 dana je to bio posao za mikrohirurgiju, lomljenje palca na zivo, busilica kroz kost i igla celom duzinom :D

pittatore

Lezao i ja prosle godine u leto zbog sake,skroz na kraju sobe levo u cosku krevet. :)
Jel jos radi sestra crvenperka sa cvikama tamo? ;D

Dule89

Citat: pittatore poslato 24 Novembar, 2013, 13:24
Lezao i ja prosle godine u leto zbog sake,skroz na kraju sobe levo u cosku krevet. :)
Jel jos radi sestra crvenperka sa cvikama tamo? ;D
Radi neka crvenperka ali nema cvaje :)

pittatore

To je ta, coki je u moje ime kada budes isao na previjanje :D

DebeliZmaj

da si ti nama ziv i zdrav... pa kad prezdravish i sve
prebolish da te zajebavamo ko coveka :) ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell