Glavni meni

Udes kod Avale i da pohvalim scorpion exo 750

Započeo TEEfqd, 14 Oktobar, 2013, 17:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

slikacu mu komplet opremu kad budem bio u prilici, da vidite kako ga je spasila kaciga/pantalone. ono nije realno

DebeliZmaj

ako ti ne bude problem :) ... imash pivo od moje malenkosti ... ili chaj .. sok .. sta vec..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: redshadow poslato 14 Oktobar, 2013, 19:06
Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2013, 19:03
mislis ispod kornjaca?
ako obuces ispod gladijator imas protekrore preko protektora (laktovi i ramena) a koji ce ti to q?

i za tako nesto moras da kupis jaknu bar dva broja vecu nego sto nosis inace
ne kornjaca brate, gladijator :D ali mislim da su mu skinuti protektori na ramenima sa gladiatora pa izgleda ko pancir, i jakna mu leze taman preko toga jer su protektori samo na ledjima/grudima na gladijatoru.

Sranje, valda æe se oporaviti.

©to se gladijatora tièe: jakna obièno nema protektor na grudima. Onda uzme¹ gladijator i ostavi¹ samo protektor na grudima (i leðima, izvadi¹ onaj iz jakne ako nije bolji). Tako i jakna bude knap, da le¾e njeni protektori kako treba, a za¹tiæeniji je i grudni ko¹. Znam, sledeæi korak je da kupi¹ Volvo, ali u sluèaju pada, opreme nikad dosta. Oèekujem Hoh¹taplera u ovoj kombinaciji na proleæe.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

#43
evo ovako sta je imao od opreme....dainese kozne pantalone sa protektorima, sidi cizme, bering kozna jakna sa protektorima na ramenima i laktovima, gladijator ispod jakne koji ima protektor na grudima i ledjima samo, yamaha rukavice,exo750 kacigu. probao sam ja njegovu opremu ranije, sve leze kako treba i nigde mu nije protektor preko protektora nego je jednostavno kompletan bio. opet cim budem bio u prilici slikacu opremu i okacicu ovde.
treba napomenuti da je svaki deo opreme posle udesa ostecen i da je sve komplet uradilo posao (pa cak mislim da je i gladijator ostecen nisam siguran doduse).
ako neko misli da je dovoljna kaciga i jakna samo pogledajte ovo
http://i.imgur.com/wGJqOWI.jpg

to je desna nogavica dainese pantalona, desna noga mu je samo ogrebana, nije je polomio. da je bio u farmerkama sta bi bilo? kapiram amputacija.

April

 :o
Da ne povjerujes!
Nadam se da ce se sto prije oporaviti.
Do you want to be right or do you want to be free?

Darko

hvala Bogu da je dobro... ako negde zapne , ako prelazi na VMA , ako mu treba krv , plazma , trombociti , javite ... tu mogu da pomognem..

Dule89

Evo da se i ja oglasim sa intezivne :) Posle svih muka evo konacno mi je bolje i nisam vise zivotno ugrozen, izlazim iz bolnice za 10 dana. Nemam snage mnogo da kucam, sve u svemu oprema mi je spasila zivot, na sebi sam imao sidi vertigo cizme, dainese delta pro pelle pantalone, kornjacu spidi koja ima zastitu za grudi i kicmu kao pancir je, bering jakna cub 500 sa protektorima na podlakticama i ramenima i exo 750 kacigu koju sam sva sreca naduvao na max tako da nije imala lufta ni min. Kornjaca mi je spasila grudni kos jer je tu jakna pocepana. Noga je u redu, zbog greske lekara dobio sam upalu pluca i plucnu emboliju, hvala svima na podrsci

UFF


dr32

Duletu zelim sve najbolje, a ove slike opreme su za ne poverovati. Ovo treba da bude zalepljena tema ili da se otvori tema, kako oprema, hvala bogu, menja ishod situacije. 
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Joker

Seljo!!! Pa zar na ovakav nacin da dodjes medju manijake! :D

Nema druge, cim izadjes i oporavis se moram ja da te uzmem pod svoje, malo da se ugledas na mene. Ja znam lepo da se olupam ali i lepo da padnem da mi ne bude nista! Samo se ti oporavi, sve ostalo cemo lako!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt


Lazic

Citat: Dule89 poslato 26 Oktobar, 2013, 21:18
Evo da se i ja oglasim sa intezivne :) Posle svih muka evo konacno mi je bolje i nisam vise zivotno ugrozen, izlazim iz bolnice za 10 dana. Nemam snage mnogo da kucam, sve u svemu oprema mi je spasila zivot, na sebi sam imao sidi vertigo cizme, dainese delta pro pelle pantalone, kornjacu spidi koja ima zastitu za grudi i kicmu kao pancir je, bering jakna cub 500 sa protektorima na podlakticama i ramenima i exo 750 kacigu koju sam sva sreca naduvao na max tako da nije imala lufta ni min. Kornjaca mi je spasila grudni kos jer je tu jakna pocepana. Noga je u redu, zbog greske lekara dobio sam upalu pluca i plucnu emboliju, hvala svima na podrsci

Da ide¹ u kurac, nismo disali par dana...:o [hello]:D

I slu¹aj Jokera, treba da nauèi¹ padanje bez lomljenja...:P :D

April

Do you want to be right or do you want to be free?

Major


ЯЭВОЛУТИОН

Ja nisam hteo da se oglasavam do sada....zelim decku brz oporavak....ali to sto je pretekao nema veze sa opremom....to sto je slomio butinu dokazuje ono sto pricam vec godinama....oprema sprecava oderotine i ogrebotine.....poneki hematom cini manjim nego sto bi bio bez nje....sreca ga pogledala, ili kako neki kazu nije bio na spisku za taj dan...nemojte misliti da je svemocna....nosite opremu ali vozite kao da je nemate....i cuvajte se Avale....oni kanali od kamena su zlo u najavi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Jeste vala, ukenjali su onaj avalski put za sve pare onim kanalima i zidovima. Brz oporavak!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1


MIGE

dobro si prosao druze....od srca ti zelim brzo ozdravljenje  [thumb_up]
a sad nesto da se malo razonodis...pesma za Duku  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
Monteniggers - Ducka Diesel (SPOT)

Dule89

Hvala jos jednom na podrsci, izasao sam na dva dana iz bolnice i idem dalje na rehabilitaciju u sokobanjsku, fala bogu stao sam na stake :). Ono sto me zanima drugari, neka preporuka za dobrog advokata, jer sam laik za tu oblast, a pretrpeo sam strahovite stvari. Sve je krenulo sa prelomom butne kosti i naprsnucem prsta, da bi nakon operacije i ugradjenih sina i 15 srafova, dobio komplikaciju koja prati tako veliki prelom a to je embolija pluca kao i upalu pluca, jedva sam preziveo 20 dana intezivne nege, jer je u takvoj kombinaciji smrtnost 80%, od pada sam dobio i trombozu vena na toj nozi i moracu da nosim ove pregadne carape godinu dana i primam antikoagulantnu terapiju dugo, na kraju je i palac morao biti operisan da bi se stavila igla i fiksiralo, sve u svemu mnogo muka. 40 dana bolnickog lecenjea, gubitak godine na fakultetu, nemogucnost kretanja bez staka jos 6 meseci, dugorocna antikoagulantna terapija, totalna steta na motoru i opremi. Zato ako imate nekog dobrog advokata predlozite...

UFF

 :(


ali drago mi je da si ipak pretekao  [clapp]

pravi si  [flashing]