Glavni meni

Udes kod Avale i da pohvalim scorpion exo 750

Započeo TEEfqd, 14 Oktobar, 2013, 17:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: Joker poslato 23 Oktobar, 2013, 00:06
Cujem da je Dule u losem stanju.. Sanja kaze da ima neki tromb i sumnjaju na plucnu amboliju.. Dise uz pomoc aparata...  :(

Nadam se da ce biti sve kako treba..
sumnja se na gresku hirurga jer je dule operisan pod temperaturom i losim opstim stanjem. dule je momcina, izdrzace on

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Major


CBRR1

E jbga guska glupa...

Svaki vid sukrvice u plucima kace se pacienti na aparat radi preventive,isto tako u narednih pet dana mozak od udarca u samo kost lobanje(jer u normalnim uslovima mozak ne dodiruje lobanju i od te povrede ni jedna kaciga na svetu ne moze da te spasi) dozivi traume i postoji mogucnost da izgubi motoriku tj funkciju nekog unutrasnjeg organa zato je na aparatu...

A o nemarnosti pijanih hirurga necu ni da komentarisem,ja decku zelim sve najbolje i da se oporavi i da se sutra smeje svemu ovome i da mu ovo bude samo kao tema o ''mladosti i ludosti'' kada bude prepricavao mladjim generacijama...


@Uffe(kao sto vecina shvati potvrdu na uffovu konstataciju kao slihtanje za to me zabole) ali u pravu si sto posto,jakna mora da bude tesna tj blago tesna da bi imala funkciju zastite,a gladijator+pojas WTF ispod jakne je totalna budalastina,pritom tako natrpan skracujes sebi privilegiju kretanja i upravljanja samim motorom,jer kome nije jasno nek obuce jaknu preko prolecne jakne i nek proba kako je a kamo li ovo...

Jos jednom brz oporavak i sve ce to doci na svoje mesto..!

TEEfqd

bio sam danas u poseti, na minut bukvalno. i dalje je u ozbiljnom je stanju i zivotno je ugrozen. sve bi to bilo zabrinjavajuce ali s obzirom da znam duleta vrlo dobro, i da znam da decko ima tri muda a ne dva ko obicni smrtnici znam da ce sve ovo da izgura. MORA!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

TEEfqd

promenljiva situacija, i dalje je u ozbiljnom stanju ali ide sve polako na bolje!

eclipse4

pa sta je sve povredio,mozes nesto vise da nam kazes?

UFF


TEEfqd

on je odlicno prosao na udesu, samo polomljena butna kost. operacija ga je sjebala, plucna embolija. ne sme da se pomera ni malo zbog tromba. zbog toga se menja situacija. pomalo mu se muti vid ponekad ili mu trne neki deo tela, slosi mu se ponekad. ali sad lepo jede, vraca mu se boja, komunikativan je...trudimo se da bude sve pozitivno. embolija je ozbiljna stvar, ali mlad je on izgurace sve momcina

Major


gojko

 :(    kako od naivnog preloma dodje do ozbiljnog sranja.. ®elim mu brz oporavak.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam ove godine izgubio rodjenog burazera zbog plucne embolije....tri meseca posle operacije slomljene noge....nije greska lekara vec jednostavno krv ima tendenciju da se zgrusava i dobijaju se lekovi protiv toga , antikoagulanti, morace da se pazi jos godinu dana kad izadje iz bolnice.....puno srece zelim decku, i samo pametno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

moj predsednik kluba zbog jebenih trombova isto prelom noge zamalo da strada, znaci obavezno antikoagulanti i najbolje na vma da se ide posle, jbg njega su tamo spasili...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dr32

Citat: gojko poslato 25 Oktobar, 2013, 11:12
:(    kako od naivnog preloma dodje do ozbiljnog sranja.. ®elim mu brz oporavak.
Druze ni jedan prelom posebno ne butne kosti koja je najveca kost u telu, nije naivan ni sitan. Ovo sto kaze Revo je totalno tacno, da znas kako se malo zapadnije od nas o tome brine, meni je prvo bilo smesno kako i zasto kljukaju ljude antikoagulantima (lekovima koji sprecavaju zgrusavanje krvi), al onda kad se desi 1 samo 1 slucaj kao sto je Revo opisao, shvatis da ne preteruju. Porodjaji i prelomi vecih kostiju, posebno otvoreni prelomi znaju da naprave takav haos iz cista mira i iz punog zdravlja pacijenta, da je to neverovatno. I to nikako nije greska lekara, to je ono sto bi se moglo prepisati zloj kobi ili nedovoljnoj zastiti. Al kad se nema para i lekova, onda se ide tom logikom ma nece to njega nije on iz rizicne grupe (sto je jedno veliko s..nje!). I ja zelim decku brz oporavak i puno srece, sto je bilo do njega on je dao maksimum sto se tice zastite, opreme i reakcije u datoj situaciji.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

TEEfqd

danas je bio mnogo dobar, vratila mu se boja skroz, pozitivan, ma ceo fazon :))

Joker

Tako je!!  [vatromet] [vatromet] Ako ga budes video pozdravi ga puno, ne znam da li koristi mob... I reci mu da dolazimo u posetu!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

TEEfqd

hocu!!! ja sam redovni blejac tamo, samo one sestre i nisu neke -_-

DebeliZmaj

sve najbolje zelim i brz oporavak coveku :)

imao bi jednu molbu, ako moze slika kacige posle pada ?
nishta hitno ako neko ima ima .. ako ne .. nema veze
bitno da je on dobro :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell