Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

who the fuck...

kad nemate trenera u jednom momentu magija prestaje....do sada ste se oslanjali na banderu i sasvim solidnog pleja kojeg je kenjalo za sve pare....sa njihovim slabijim ucinkom bicete topovsko meso......nema inata nema pobednicke atmosfere nema fanatizma.....ostaje vam da dobijete bar koju kuci ako vas reciklatori poguraju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

A vi se, be¹e, takmièite gde?! U svoj obor da gledate! A nas ostavite da uèimo u Evroligi.   [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

con3

Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Januar, 2015, 01:39
A vi se, be¹e, takmièite gde?! U svoj obor da gledate! A nas ostavite da uèimo u Evroligi.   [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa UAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Zeljkamp

Tarabiæi:

Pojaviæe se veliki beli èovek N.P. koji æe donirati 100 000 evra za malog crnog èoveka. Mali crni èovek, D.P. æe doæi sa zapada u grad kraj u¹æa Dunava u Savu i sva¹ta æe raditi malim crvenim ljudima.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Ja mislio da su oni bili vidoviti. A oni, u stvari, budale koje su bulaznile sva¹ta! ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Oni ¹to vas jebu na svakom koraku!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]  :-*

Kengur

Neka neka, momci bili odlicni prve tri cetvrtine... Kao najjeftiniji i najmladji tim u evroligi, i naravno bez trenera, su odlicni i svaka im cast...



sibin

vazno je da ste vi na celu sa svinjom osvojili sve sto se osvojiti moze u evropi.

Zeljkamp

Ta "svinja" vas je ugasila, zato ga toliko i "volite".

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

"Voleæete" ga i vi kad i vas ugasi. Od njegove "ljubavi" i konji crkavaju.

zVuk

Citat: sibin poslato 09 Januar, 2015, 14:37
vazno je da ste vi na celu sa svinjom osvojili sve sto se osvojiti moze u evropi.
Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Januar, 2015, 01:42
"Voleæete" ga i vi kad i vas ugasi. Od njegove "ljubavi" i konji crkavaju.

e moji panteri....jedino sto mogu da kazem je sledece......da se nekim slucajem desi da neki "biznismen" kupi na primer radnicki iz kragujevca, pa da mu nalepi grb partizana, ja za to ne bih mogao da navijam, pa makar taj klub osvajao evro ligu svake godine......

Myth about Partizan
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Januar, 2015, 12:21
ka na kineza kad nalepe yamaha
edit

ka na kineza kad nalepe benelli.....yamaha je ozbiljna firma i ne daje svoje ime tako lako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

kakva zamena teza, partizan i ime  [samoubistvo]  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Che