Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kengur


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Che

Nisam pratio, kako vam ide u onom cipiripi kupu? ;D

Kengur

Pavlovic Sasa, lize muda nasa :)

da vidite malo kako je kad je zavrnuta cesma :)

Doduse zao mi vas...
Ustvari lazem, boli me bas kurac dok vam je na klupi ono psiho prase... A bice sve dok mu bubrezi ne stanu...

ЯЭВОЛУТИОН

da li se secate projekta zmago.....ovaj projekat je za zvezdu pogubniji.....da li ste svesni da ce titulu ili sta god uzeti FMP pod zvezdinim imenom.....pisace se jednom da je FMP bio blizu da osovoji ABA ligu......on je na svoju limenku kao sto ovi lepe zvezdino ime na kjineski telefon, nalepio vas grb da bi imao navijace......a posto ste vi verolomni i uzeleli ste se pobeda, nastavicete da navijate za FMP po inerciji i nakon skidanja znacke......ako je jedan KINDER iz Bolonje, moga da bude KNORR, a sada nemam pojma sta   VIRTUS valjda....sve se pise u istoriju kk Bolonja.....
Vi cete butu deo istorije FMP-a......gani!!!!

aj sad recite kako ovo gore ne stoji ako imate i malo mozga.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

FMP je VEÆ dva puta uzimao ABA ligu, tako da tvoje pisanje nema nikakvog smisla. Æao - zdra'o! A ja se mislim ¹ta je ovako 'ladno, kad ono -19 u Pioniru od tamo nekih Jevreja.

Kengur

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Decembar, 2014, 19:21
da li se secate projekta zmago.....ovaj projekat je za zvezdu pogubniji.....da li ste svesni da ce titulu ili sta god uzeti FMP pod zvezdinim imenom.....pisace se jednom da je FMP bio blizu da osovoji ABA ligu......on je na svoju limenku kao sto ovi lepe zvezdino ime na kjineski telefon, nalepio vas grb da bi imao navijace......a posto ste vi verolomni i uzeleli ste se pobeda, nastavicete da navijate za FMP po inerciji i nakon skidanja znacke......ako je jedan KINDER iz Bolonje, moga da bude KNORR, a sada nemam pojma sta   VIRTUS valjda....sve se pise u istoriju kk Bolonja.....
Vi cete butu deo istorije FMP-a......gani!!!!

aj sad recite kako ovo gore ne stoji ako imate i malo mozga.

To sa fmp om mozete da se tesite do trenutka dok vas ne uzme raznatovic... :)

Zeljkamp

Citat: Che poslato 04 Decembar, 2014, 14:05
Nisam pratio, kako vam ide u onom cipiripi kupu? ;D
Sigurno bolje nego vama u zamrzivacu... ;)
TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Decembar, 2014, 21:43
FMP je VEÆ dva puta uzimao ABA ligu, tako da tvoje pisanje nema nikakvog smisla. Æao - zdra'o! A ja se mislim ¹ta je ovako 'ladno, kad ono -19 u Pioniru od tamo nekih Jevreja.

ja vec vidim da je fmp dobio jednog stalnog navijaca.....predlazem da oformite navijacku grupu "mentalna reciklaza" i ubijete dve muve jednim udarcem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Decembar, 2014, 21:43
A ja se mislim ¹ta je ovako 'ladno, kad ono -19 u Pioniru od tamo nekih Jevreja.
Opet je toplije nego sto je u zamrzivacu.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Jes' vala!  [rofl] [rofl] [rofl]

Партизан и КК Игокеа из Александровца су 17. августа 2007. озваничили сарадњу два клуба. Од тада се Партизан такмичи под именом Партизан Игокеа, док се Игокеа такмичи под именом Игокеа Партизан.



pera-s

kao i belosevic osecaj za kontakt, posto kod njega postoje i faulovi sa daljinskim kontaktom....

Kengur

Ako neko nema pravo da kuka na sudjenje onda je to svinja... Dokazano i dokumentovano milion puta, normalnom dovoljno da shvati da. Ga treba trajno udalji izvan hale a ne terena... Odavno covek izgubio kontakt sa realnoscu...

Kengur


mi¹ko_kolo

Citat: pera-s poslato 15 Decembar, 2014, 21:33
kao i belosevic osecaj za kontakt, posto kod njega postoje i faulovi sa daljinskim kontaktom....
Pero, da li si proèitao vest sa linka?!  Reæi ®eravici da ne komentari¹e izvoðenje bacanja protiv Zadra?! To normalan ne mo¾e da izgovori.