Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Kengur

Generalno pustena grublja igra, a dosta smejurija sudjeno obostrano...

Mislim da smo bili malo bolji, ali jedna situacija odlucila sve...

sve u svemu, posle duzeb  vremena da fudbal pocinje da lici na fudbal....Bese i prosli derbi nije lose izgledao...

mi¹ko_kolo

Gledao zadnjih dva'es minuta i video dobar ¹ut i gre¹ku golmana. Èestitam na pobedi.

con3

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Oktobar, 2014, 01:46
Gledao zadnjih dva'es minuta i video dobar ¹ut i gre¹ku golmana. Èestitam na pobedi.
Golman je odlicno branio celu utakmicu i ovo mu se ne moze zameriti .

mi¹ko_kolo

Kako ne mo¾e da se zameri ako zbog njegove gre¹ke tim izgubi?! 'Be¹ sve pre toga ako usere utakmicu. Lo¹e je postavio zid, lo¹e reagovao pri ¹utu...

CBRR1


ЯЭВОЛУТИОН

pa viste sve neiskusni.....polako , posle redovnog seksa bicete iskusni ko 16 godisnja vlaina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

- Vidi tata, pa to je gospodin Rajkovic !!!
- Sta mu je ?!
- Sad mu nije nista, ubio ga Drincic k'o zeca !

TwinZ Auto & Moto

Kengur

Posto dugo nema mojih prijatelja da se jave u temi saljem im :*

pera-s

jesi video kengure sta skola uradi protiv visemilionskog projekta jednog iskompleksiranog coveka? :)


mi¹ko_kolo

Citat: pera-s poslato 01 Decembar, 2014, 00:42
jesi video kengure sta skola uradi protiv visemilionskog projekta jednog iskompleksiranog coveka? :)
Mo¾e poja¹njenje Pero, be¹e li, dobiste veèeras?! ;D To ¹to vas nismo dobili 20+ veèeras, kriv je iskljuèivo Radonjiæ a ne Dervi¹ Prepodobni. "Tra¾iti" tehnièku na onolikoj razlici, kad zna¹ da ti se igraèi "opu¹taju" u poslednjoj èetvrtini i skoro uvek je gube, je potpuno idiotski. A na kraju balade pi¹e se samo pobeda, zar ne?!

Kengur

Video sam, vezano dva tri faula sa tehnickom i imate prikljucak.
:)
Realno, jedina vasa sansa je u Radonjicu...

Ali se ne secam dok ste vi bili projekat tadije i pra(da)cica da vam je nesto smetalo... Tolike godine wvrolige, toliki prodati igraci i opet milionski dug ka drzavi..
Nego vam uhapsise i ovog  hemicara... On vam i dalje u klubu... :) Strucni stab bese? :)

pera-s

ahahaha kengure kengure, 600k duga preraslo u milion i po sa kamatama cim se promenila vlast ;) A zvezdinih 5 se pretvorilo u 30k duga, ahahahaha!
Elem dok smo mi bili projekat kako ti kazes vi ste i dalje krali kolko god ste mogli da ukradete iz zvezde, a mi smo bili stoka koja vas je nabijala po 30 razlike.... Sad kad dobijate sve sponzore koji se pojave na trzistu i pokupite sve talente ne zato sto imate pare nego zato sto se onaj suparnicki tabor sabotira, opet ne odskacete ;)

Cestitam na pobedi i ne kazem da niste zasluzili pobedu, samo kazem da sam ja i vise nego zadovoljan kako su omladinci odigrali ;)


pera-s

btw,

"NIKO ZVEZDO NEMA TO STO IMAS TI! 50 MILIONA DUGA I DRZAVU DA OPROSTI!!!"

Kengur

Hahahaha znaci i ti si duletov
"pacijent"... Samo sam to hteo da cujem... Nista pozdravljam vas samo sam hteo da pitam za glodarsko zdravlje, mesecima vas nema pa se brinem... :)

Osim onog malog marinkovica sve vam igraju deca.. tepic macvan ona dva balvana... Mlada celjad. :)

ЯЭВОЛУТИОН

cestitam zvedi na pobedi a partizanu na dobroj igri u zadnjoj cetvrtini.....trenutno je zveda jaca u svim parametrima.....ne ulazim u razloge....
jedno je sigurno, previse para je ugurano u zvezdu, a to jako brzo presusi....pa prodjete kao vaterpolo klub....nije to evropa i nije fudbal da donosi enormne prihode....mada vama i fudbal da je ne vredi..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

da da... Samo jadni mali grobari nemaju ko da im da pare...

cccc a u upravi vam sede milijarderi... Nis spozor u basketu...

I samo nemojte onu tuznu pricu, daju nam po 100 000 evra...

Da se razumemo, meni je zao sto se davite, ali  sve je blize onome sto sam pricao prosle godine... Bice mega partizan...