Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: sibin poslato 11 Januar, 2015, 16:29
kakva zamena teza, partizan i ime  [samoubistvo]  [rofl]

ime koje nema cenu, za razliku od nekog prodatog.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

nego videste li kako mega pusta zvezdu da pobedi.....umesto suta za pobedu dodavanje u aut....i onda se ne pravi faul nego zvezda pravi kontru.....pa jel moze providnije....a koji ce im kurac ta pobeda...da nastave veliki niz....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Drago mi je da nas prati¹. ;D Samo nisi se dogovorio sa sobom. Jesmo li Zvezda ili FMP?!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 12 Januar, 2015, 14:09
Drago mi je da nas prati¹. ;D Samo nisi se dogovorio sa sobom. Jesmo li Zvezda ili FMP?!
ja pratim megu...zapravo miloja...a fmp se sada zove zvezda.....jednog dana ce se i vas klub tako zvati....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Otkud, onda, da je Miloje "dao" Zvezdi pobedu?! Zar on ne treba (jednog dana u mesecu Limburgu) da zameni Velikog Dervi¹a na Lopatarskoj klupi?! ;D

ЯЭВОЛУТИОН

dace bog da zameni Duleta....ali nije on gazda mege....ne odlucuje o svemu on....a i zvezda je solventna sa svim tim sponzorima....a voli te duge nizove...narocito u top 16...vidim da je lepo krenula...vec dva nanizala....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

cek znaci ako razumem dobro, miloje je buduci prasetov naslednik a vec ima postenje da namesta utakmice zato sto mu navodni gazda mege ili sponzor neki tako kaze. :) kad bolje razmislim lepo ce se uklopiti u partizan jednog dana slika i prilika :D

Kengur


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sibin poslato 12 Januar, 2015, 20:00
cek znaci ako razumem dobro, miloje je buduci prasetov naslednik a vec ima postenje da namesta utakmice zato sto mu navodni gazda mege ili sponzor neki tako kaze. :) kad bolje razmislim lepo ce se uklopiti u partizan jednog dana slika i prilika :D
ralno sve je kako je i trebalo dia bude...hendikep je bio veci od zvezdine razlike....zvezda dobila jako bitnu8 utakmicu za "rekord" a mega dobila pare kojih zvezda ima u izobilju.....ovce site i vuci na broju...ili obrnuto
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Koje mi to milione silne dobijamo i od kojih sponzora?

Samo nemojte da mi prepricavate prasetove kretenske izjave...

Udjete lepo na jedan i drugi sajt i pogledate ko koga sponzorise...

pera-s

pa sobzirom da imate 5 adresa verovatno na svaku ide po jedan ugovor spoznzorstva, ili ti jedan sponzor u vrednosti 5 sponzora....


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2015, 22:36
Koje mi to milione silne dobijamo i od kojih sponzora?

Samo nemojte da mi prepricavate prasetove kretenske izjave...

Udjete lepo na jedan i drugi sajt i pogledate ko koga sponzorise...
telekom, idea, sns, ....zanimljivo da FMP nije sponzor kluba....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pera-s


mi¹ko_kolo

Jel' to informacija dobijena od Dervi¹a Prepodobnog? ;D

pera-s

vidis ova vest je editovana, sigurno ne zbog medijske cenzure... u svakom slucaju ovde http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=01&dd=29&nav_category=12&nav_id=681897 pise sad sta pise, ali umesto tamo neke tri tackice u tekstu pisalo je "Iznos koji je potreban za nabavku novog vi¹estruko je manji od onoga ¹to dr¾ava izdvaja za finansiranje najèe¹æe propalih javnih preduzeæa.Dr¾ava stalno pokazuje da, kada treba, mo¾e da pomogne onima koji su u problemu. Tako je stala iza “Zvezde” i izdvojila milionsku pomoæ za nju.Meðutim, njena pomoæ izostaje kada za Urgentni centar treba da se kupi mobilni skener za preglede pacijenata u ¾ivotnoj opasnosti. Iako za aparat treba deset puta manje novca nego za pomenuti klub, dr¾ava i dalje poma¾e javnim preduzeæa. Naime, dr¾ava je za oporavak javnih preduzeæa izdvojila milijardu i sto miliona evra, i to od toga za “Velfarm” 110 miliona evra, “Galeniku” 110 miliona evra, “Hemofarm” 50 miliona evra, “Jat” 10 miliona evra, “Crvenu zvezdu” 10 miliona evra. Mobilni rendgen u Urgentnom centru radio je pet godina 24 sata dnevno i bio je jedini aparat neophodan za dijagnostiku ¾ivotno ugro¾enih bolesnika. Za ovaj rendgen potrebno je izdvojiti 98.000 evra."

sibin

a zasto vi ne pitate za donaciju od vasih osnivaca, na koncu dobili ste novu precijednicu skoro na izborima. oni su u eu mozda mogu koje milionce da izdvoje za svoje crno belo chedo.

ЯЭВОЛУТИОН

vama i onako na konzervi pise "best before january 2015"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

bolje i to nego made in croatia by dr. franjo tudjman :P

ЯЭВОЛУТИОН

nego cuje da Zuti trazi svoje novce....jebote , ja nisam ni znao da mu dodjete 120000 evra....a i bronkovicki cujem jos dva dana.....pa ja bi bagerima zatrpao rupu i prodao plac za neki trzni centar....mada sumnjam da cete te pare da dobijete koliko dugujete.....bavite se onim sportovima gde ste najbolji....kuglanje, bocanje, skvosh, badminton...to vam je buducnost...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11