Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Citat: pera-s poslato 13 Januar, 2015, 01:05
pa sobzirom da imate 5 adresa verovatno na svaku ide po jedan ugovor spoznzorstva, ili ti jedan sponzor u vrednosti 5 sponzora....

26 adresa.... Po 10 milki ihaj.....

Nego kad spominjete skenere i slicno, toliki ste duzebriznici da se poslednjih godina prodali ko zna koliko igraca koji su vam usput oprastali dugove(kosarka), opet dugujete brdo love sto ne smete da objavite jer cim vas neko prozove da javno ih iznesete prase odmah kokodace SNS VUCIC bla bla bla...

Niste tako uzvikivali DACICU, TADIJAAAA....

A ne vidim da ste neki skener kupili... Niti se tada zalili da nekoj bolnici fali nesto...

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2015, 10:56
Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2015, 22:36
Koje mi to milione silne dobijamo i od kojih sponzora?

Samo nemojte da mi prepricavate prasetove kretenske izjave...

Udjete lepo na jedan i drugi sajt i pogledate ko koga sponzorise...
telekom, idea, sns, ....zanimljivo da FMP nije sponzor kluba....

Tako sam i mislio ... agrumenata bez...

NIS, DS, SPS....



ЯЭВОЛУТИОН

a otkud vama pare za skener kad ste u dugu...a da kk cz je u dugu FMP nije.....sorry
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pera-s

nije poenta u opste skener, vec samo otkud informacija o 10 miliona... vi niste prodavali igrace uzimali pare od drzave i napravite 5 miliona duga, a onda dodje veliki patriota covek koji sve zrtvuje i trpi zarad boljeg zivota u srbiji i izmisli kako zvezda na ime poreza duguje samo 300k dinara pa joj i to oprosti... vazi... zata partizan ima vise kamate na ime poreza nego samog poreza...
A kad smo vec kod nedostatka argumenata, o tome najbolje govori koliko cesto pominjete franju...

ЯЭВОЛУТИОН

najstrasnije je sto se kurce marakanom a pre rata je na toj lokaciji postojao stadion koji su dobili posle rata.....pa su onda ukrali motiv sa grba tog tima fk velika srbija, fkjugoslavija ili fk1913...sva tri imena za jedan klub.....pa oni imaju istoriju proene imena,,,,nie to od covica....oni svaki cas menjaju ime......bili srbi, pa onda jugosloveni, pa neki broj, pa onda komunisti sa sve zvezdo koje se gade...i ukoro ih vise nece biti ...bar ne u elitnom takmicenju ove tuzne drzave.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

dobro sad mi ne mozemo da se pohvalimo istorijom kao partizan. nismo imali takve istorijske licnosti kao franjo, jos ti dodeli klupske boje. :P

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2015, 19:37
a otkud vama pare za skener kad ste u dugu...a da kk cz je u dugu FMP nije.....sorry

Uskoro bez dugova... Za to i sluzi ugovor kakav je napravljen, mirovanje firme da bi se postavila na noge...Samo ne znam dal ce te imati nesto osim politike da spomenete...
Doduse, prase je nepresusni izvor gluposti sposoban za sejanje mrznje, pa se ne brinem,,, :)

A da su hteli da brisu gumicom, ne bi pravili ovo sto su napravili, nego bi jednostavno obrisali, prikazali sta treba da se prikaze i ne bi glodari imali temu za zvakanje... Ocigledno da smeta cim se nesto uradi kako treba...

Ali polako, uskoro ce te biti verovatno MegaPartizan :)

A to sta smo bili ko kad i gde... Glupost..

za 30 i kusur godine, 66 smo naziva drzave promenili, a iz mesta se pomerili nismo...

A ko smo i sta smo, najbolje govori gde je ime CRVENA ZVEZDA(RED STAR) upisano...
Samo je to merodavno.... Tako da nadjite neku validnu informaciju, pa da vidimo ko je gde kad se podvuce crta...


pss pa  da mi ukrali od jugoslavije okvir a vi od nas zvezdu...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Znaci mi ukrali, pa onda vi ukrali... I eto tvoja rec protiv moje :)

pssss Slicnost izmedju ovih grbova je ista koliko izmedju glodarskog i naseg...


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 13 Januar, 2015, 20:30
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2015, 19:37
a otkud vama pare za skener kad ste u dugu...a da kk cz je u dugu FMP nije.....sorry

Uskoro bez dugova... Za to i sluzi ugovor kakav je napravljen, mirovanje firme da bi se postavila na noge...Samo ne znam dal ce te imati nesto osim politike da spomenete...
Doduse, prase je nepresusni izvor gluposti sposoban za sejanje mrznje, pa se ne brinem,,, :)

A da su hteli da brisu gumicom, ne bi pravili ovo sto su napravili, nego bi jednostavno obrisali, prikazali sta treba da se prikaze i ne bi glodari imali temu za zvakanje... Ocigledno da smeta cim se nesto uradi kako treba...

Ali polako, uskoro ce te biti verovatno MegaPartizan :)

A to sta smo bili ko kad i gde... Glupost..

za 30 i kusur godine, 66 smo naziva drzave promenili, a iz mesta se pomerili nismo...

A ko smo i sta smo, najbolje govori gde je ime CRVENA ZVEZDA(RED STAR) upisano...
Samo je to merodavno.... Tako da nadjite neku validnu informaciju, pa da vidimo ko je gde kad se podvuce crta...


pss pa  da mi ukrali od jugoslavije okvir a vi od nas zvezdu...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Znaci mi ukrali, pa onda vi ukrali... I eto tvoja rec protiv moje :)

pssss Slicnost izmedju ovih grbova je ista koliko izmedju glodarskog i naseg...


cime se drogiras....zvezda je simbol koji se nalazi na gomili grbova.....pri tome jedina slicnost u prici je sto je crvena zvezda petokraka bila na partizanskim kapama.....vise je simbol revolucije.....
A svojatate Stadion koji ste digli na mestu predratnog koji ste dobili na koriscenje.....a ukrali ste sve sto ste mogli.....dicite se titulama koje ste osvajali u komunistickom rezimu kada ste iz sve snage finansirani ...pa vi ste ovu drzavu kostali ko svetog petra kajgana.....
ali naplata stigla...

roooobert prosinecki utero vam decki....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Sad stvarno SERE© i to najstra¹nije! Èiji stadion bio na mestu JNA?! Na mestu èijeg stadiona igrate?! http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&ved=0CE8QFjAK&url=http%3A%2F%2Fsr.wikipedia.org%2Fsr%2F%25D0%25A4%25D0%259A_%25D0%2591%25D0%25B5%25D0%25BE%25D0%25B3%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B4%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8_%25D1%2581%25D0%25BF%25D0%25BE%25D1%2580%25D1%2582_%25D0%25BA%25D0%25BB%25D1%2583%25D0%25B1&ei=x2-1VPnUCcasUb-5gbAO&usg=AFQjCNHr-7JLABEKTVRKMq3b-qHVrFHUqQ&bvm=bv.83339334,d.d24&cad=rja

БСК је после Другог светског рата забрањен наставак рада, јер је тада неко из врха нове комунистичке власти проценио да тај клуб у себи носи предратни грађански дух и да је буржоаског карактера. Стадион су нове власти предале Југословенској народној армији, која потом оснива Партизан и на истом месту пар година касније гради Стадион ЈНА.
Posle izgradnje, ko vam je dao pravo da prisvojite ono ¹to su SVI graðani izdvajali za JNA?! Ali, ni to nije gotovo. Vratiæete vi sve to. Samo polako. ;)

ЯЭВОЛУТИОН

pa i vas stadion dignut ne mestu starog...dakle renoviran...te ni on nije vas...vi ste samo ulozili u adaptaciju i renoviranje....kakvi ste vi gani...
a pored toga mi bar nismo ukrali grb .....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Bar nismo ¹iptari. Najvernija i najbrojnija Lopatarska publika.
Samo si zaboravio da je najvi¹e igraèa predratne Jugoslavije igralo za Zvezdu. A i klupske boje su nam iste, tako da meni uop¹te ne smeta ¹to nas poredi¹ sa Jugoslavijom. A da ne zaboravim:
Име клуба

    СК Велика Србија (Спортски клуб Велика Србија) (1913-1919)
    СК Југославија (Спортски клуб Југославија) (1919-1941)
    СК 1913 (Спортски клуб 1913) (1941-1945)
Po ovome mi èak imponuje ¹to nas izjednaèava¹.  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

Kengur

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2015, 21:02
Citat: Kengur poslato 13 Januar, 2015, 20:30
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2015, 19:37
a otkud vama pare za skener kad ste u dugu...a da kk cz je u dugu FMP nije.....sorry

Uskoro bez dugova... Za to i sluzi ugovor kakav je napravljen, mirovanje firme da bi se postavila na noge...Samo ne znam dal ce te imati nesto osim politike da spomenete...
Doduse, prase je nepresusni izvor gluposti sposoban za sejanje mrznje, pa se ne brinem,,, :)

A da su hteli da brisu gumicom, ne bi pravili ovo sto su napravili, nego bi jednostavno obrisali, prikazali sta treba da se prikaze i ne bi glodari imali temu za zvakanje... Ocigledno da smeta cim se nesto uradi kako treba...

Ali polako, uskoro ce te biti verovatno MegaPartizan :)

A to sta smo bili ko kad i gde... Glupost..

za 30 i kusur godine, 66 smo naziva drzave promenili, a iz mesta se pomerili nismo...

A ko smo i sta smo, najbolje govori gde je ime CRVENA ZVEZDA(RED STAR) upisano...
Samo je to merodavno.... Tako da nadjite neku validnu informaciju, pa da vidimo ko je gde kad se podvuce crta...


pss pa  da mi ukrali od jugoslavije okvir a vi od nas zvezdu...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Znaci mi ukrali, pa onda vi ukrali... I eto tvoja rec protiv moje :)

pssss Slicnost izmedju ovih grbova je ista koliko izmedju glodarskog i naseg...


cime se drogiras....zvezda je simbol koji se nalazi na gomili grbova.....pri tome jedina slicnost u prici je sto je crvena zvezda petokraka bila na partizanskim kapama.....vise je simbol revolucije.....
A svojatate Stadion koji ste digli na mestu predratnog koji ste dobili na koriscenje.....a ukrali ste sve sto ste mogli.....dicite se titulama koje ste osvajali u komunistickom rezimu kada ste iz sve snage finansirani ...pa vi ste ovu drzavu kostali ko svetog petra kajgana.....
ali naplata stigla...

roooobert prosinecki utero vam decki....

Pa to ja tebe pitam, cime se drogiras kad poredis grbove... Slicnih grbova ima bar 2 miliona... pogotovo ovaj "trougao'' .... A to je jedina slicnos izmedju ova tri koja si postavio... Kad se vec hvatas grba, slicnost je istao kao izmedju Zvezdinog i partizanovog...  [facepalm]

Kengur

Serete o predratnom vremenu, a kanjate kad se spomene zlatna 91 kako je to daleka proslost...

ЯЭВОЛУТИОН

pa vi se hvalite tradicijom....a osim te 91 nemate je osim ako ste je ukrali......oteli ili kako god...a imate istoriju menjanja imena...navijaci partizana imaju

SAMO JEDAN TIM SAMO JEDAN GRAD SAMO PARTIZAN SAMO BEOGRAD

nismo mi bre neki BSK, samo nam je stadion na mestu njihovog predratnog....nismo ukrali otiv grba, nismo oteli igrace....nista od toga....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Januar, 2015, 16:55
Ma jok! A ¹ta je bilo sa Mijatoviæem koji je otet Hajduku, pa se sad pojavljuje informacija i da ste Divca oteli,
a na kraju, vi otimate od dece i to "svoje"!
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CCUQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.naslovi.net%2F2014-08-19%2Fkurir%2Fsok-partizan-oteo-od-dece-da-bi-isplatio-igrace%2F11321323&ei=Jna2VKaPMMn_UO7WgvgP&usg=AFQjCNE8a3wJjNYqsVwLw0rWmpYcWbsiKw&bvm=bv.83640239,d.bGQ&cad=rja
A na kraju, onaj u koga se kunete nije ni¹ta manje dvolièan od svih vas
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=35&cad=rja&uact=8&ved=0CDUQFjAEOB4&url=http%3A%2F%2Fwww.redstarbelgrade.info%2Frsb%2Ffeljton%2F6446-istina-o-kkcz-istorija-licemerja-duska-vujosevica.html&ei=Q3e2VPX6HYmAU6GigNAO&usg=AFQjCNF1Z8NOttfWMlHcFNN5hYH_C-Mm5w

Hoces da mi objasnis tvoju logiku da ne navijas za klub za koji igras ili koji treniras......makar to bio i ciganjski......sasvim je normalno i da stojkovic navija za partizan kad brani za njega....nije normalno da ga psuju oni za koje je donedavno prolivao krv i znoj.....covek je shvatio da je imao ruznu proslost....navijao je za one koji to ne zasluzuju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Vidi¹, da sam ja na mestu Mustafe ili Dervi¹a Prepodobnog, imao bih malo vi¹e takta nego ¹to su oni imali. Samim tim ¹to si javna liènost, mora¹ da raèuna¹ da æe se svaka tvoja reè secirati i tvoje izjave moraju biti u skladu ili prolazi¹ kao njih dvojica. Za to ipak treba imati malo mozga a obojica su pokazala da ga za nastupe u javnosti - nemaju! Samo im je stalo da se dodvore i isprose trunku neèije ljubavi pa makar bila i Lopatarska.

sibin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Januar, 2015, 15:54

navijaci partizana imaju

SAMO JEDAN TIM SAMO JEDAN GRAD SAMO PARTIZAN SAMO BEOGRAD


i samo jednog omiljenog




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Januar, 2015, 18:05
Vidi¹, da sam ja na mestu Mustafe ili Dervi¹a Prepodobnog, imao bih malo vi¹e takta nego ¹to su oni imali. Samim tim ¹to si javna liènost, mora¹ da raèuna¹ da æe se svaka tvoja reè secirati i tvoje izjave moraju biti u skladu ili prolazi¹ kao njih dvojica. Za to ipak treba imati malo mozga a obojica su pokazala da ga za nastupe u javnosti - nemaju! Samo im je stalo da se dodvore i isprose trunku neèije ljubavi pa makar bila i Lopatarska.

bitno je da vas svi vole....i robi vas voli, i bronkovicki a vidi i slavisa stojanovic......nego ste cigani pa svima ostajete kratki.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11