Glavni meni

honda cbr problem

Započeo eclipse4, 19 Mart, 2013, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dusankobgd

Jesi li kontaktirao nase oficijalne dobavljace i servisere sto se tice Liquid Compression-a? Oni su zastupnici tako da kompresije ima samo kod njih. Jedino ako nije neko preko njih dobio da distribuira po Srbistanu.

clutch&brake

nemoj liquid da zoves preskupi su... njegova kawa po specifikaciji prima 8 litara ulja i od toga 30 posto komp... uzece mu lovu bzvz... nema potrebe da baca pare kada trke ne vozi... dovoljno je da mu podmazuje i to je to... jedinno ako ce na tocak da ga dize i da vozi po par km onda neka ide tamo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Jbte èitam i nemogu da verujem dokle mo¾e da ide ljudska glupost i zavist ma koji su ti to drugari nego neæe namerno da ti ka¾u prave se blesavi da imam vi¹e vremena ja bih do¹ao do tebe da ti nalijem kompresiju e jedino ne znam kako posle da izvede¹ da te Uff provoza malo ¾e¹æe i izobara u krivini. [hello] [cheers] [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

pa zato manijaci i postoje... da se MEDJUSOBNO POMAZEMO... ti meni suvarak a ja tebi kompresiju:D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: sale1977v poslato 22 Mart, 2013, 10:22
Drugari zvao sam par majstora u vezi ove komresije i svi se cude i kazu mi da to nepostoji zvao sam druga sto drzi prodavnicu auto delova i kazemi da ima raznih aditiva sto se sipaju u gorivo ali u ulje kaze da nezna a mozda kaze i ima za motore ali on nezna nista o tome posto ja radim u auto industriji pitao sam sinoc mehanicare i oni me gledaju bledo reko il sam ja lud il me ovi zajebavaju pa se lepo okrenuh i odo.
e sad vi meni kazite dali da pisem mail u kawasakiju da mi kazu sta i kako jer ovde kod nas niko nista nezna a ja nemogu da idem po srbiju i da trazim ko zna od majstora!!


Imao sam isti problem. Ali i tebi je jasno da u svakoj struci imaju male tajne koje majstori èuvaju.
Nisam znao za teènu kompresiju sve dok ovde nisam doa¹o, posle odem kod mog starog majstora i uz par piva èovek sve prizna i ka¾e da je primetno bolje kada se dospe, ali da oni to rade pomalo da ne bi ostali bez posla. Svaki put pomalo ne¹to èaèka¹ oko motora i naplati¹ rad. Jbg.
Da li mi veruje¹ da meni motor manje i tro¹i i bolje ide odkad mi je to sve pro¹le godine odraðeno.
Idem ovih dana ponovo na proveru i dosipanje (i ostala ¹telovanja) i spreman sam za sezonu.


Samo ti po¹alji poruku ujaku i dogovori se sa èovekom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Samo zovni ujaka i dogovori se s njim, sve ce da ti sredi.


Ja sad odoh na [pecanje] cujem da lepo grize.

Kanarinac

Pa kako da ne grize jbt. Svi uslovi su se poklopili. Samo se toplo obuci da se ne smrznes, ko zna kad ce da uvati

Uncle Bob

I ja razmi¹ljam da idem spremio sam buæku Somovi poèeli da rade al za svaki sluèaj poneæu i pecaljke.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Uncle Bob

Citat: njanja poslato 22 Mart, 2013, 11:54
ujka i major posle pecanja

http://img26.imageshack.us/img26/7213/248cm.jpg
Zvaæemo i tebe da pomogne¹ vidi¹ koliki je kapitalac treba to izvuæi  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dusankobgd

Ujko ako se upeca nesto pa bude potrebna pomoc blizu sam pa mogu da dotrcim da pomognem da izvlacimo.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gašpar

Eh omladino, kad smo mi pecali, vi niste ni bili ovde.
Ako vam treba neki savet, cimajte me slobodno.

Nego odosmo u off, daj da pomognemo drugaru...

eclipse4

Citat: Major poslato 22 Mart, 2013, 11:36
Samo zovni ujaka i dogovori se s njim, sve ce da ti sredi.


Ja sad odoh na [pecanje] cujem da lepo grize.

zvrcni ako ne uvatis nista,da ti pozajmim jednog divljaka,cisto da ne odes kuci praznih ruku ;)

ako ti se ne ide kuci mozemo da ostanemo i na sliku 2 haha

[attachment deleted by admin]

Uncle Bob

Citat: Ga¹par poslato 22 Mart, 2013, 12:20
Eh omladino, kad smo mi pecali, vi niste ni bili ovde.
Ako vam treba neki savet, cimajte me slobodno.

Nego odosmo u off, daj da pomognemo drugaru...
Na mlaðima svet ostaje a za savet ¹to da tra¾imo daj sam va¾no je da pomognemo drugu èlanu.  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sale1977v

Drugari dosta ste mi pomogli sad cekam odgovor iz centrale KAWASAKIJA!!

clutch&brake

Citat: sale1977v poslato 22 Mart, 2013, 13:12
Drugari dosta ste mi pomogli sad cekam odgovor iz centrale KAWASAKIJA!!

iz koje centrale cekas majke ti?? sta si ti njima napisao majke ti to me zanima???
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: njanja poslato 22 Mart, 2013, 13:14
Citat: sale1977v poslato 22 Mart, 2013, 13:12
Drugari dosta ste mi pomogli sad cekam odgovor iz centrale KAWASAKIJA!!

iz koje centrale cekas majke ti?? sta si ti njima napisao majke ti to me zanima???
Ako je mislio na Centralu Fuku¹ima e onda do qrca a i ja jedva èekam da proèitam odgovor.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: sale1977v poslato 22 Mart, 2013, 13:12
Drugari dosta ste mi pomogli sad cekam odgovor iz centrale KAWASAKIJA!!

Daj to pismo, 'leba ti...:D