Glavni meni

honda cbr problem

Započeo eclipse4, 19 Mart, 2013, 16:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sale1977v

E TO BRATE hvala lepo kratko i jasno pa cemo da se cujemo!!
HVALA LEPO!!SVIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

clutch&brake

matori kawa 10r sta si ocekivao????
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

zovi ujku za adapter samo... moj od ciganke ti ne odgovara...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Hello I'm Mike from Miami drive zx10r 2004 I had a problem with the ignition power is lost while driving, and I changed the compression and oil and now the engine runs perfectly thank you all for your help :)Posted 10/06/2011 iphone 3gs
http://img.photobucket.com/albums/v234/ElDiablo10R/oilchange/IMG_0777.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v234/ElDiablo10R/oilchange/IMG_0780.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v234/ElDiablo10R/oilchange/IMG_0778.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v234/ElDiablo10R/oilchange/IMG_0789.jpg
Ovo sam kopirao sa nekoga foruma kawasaki mozda ti moze biti od pomoci  [thumb_up]

sale1977v

Citat: njanja poslato 21 Mart, 2013, 13:45
matori kawa 10r sta si ocekivao????
ma nije problem kad sam imao za motor imacu i za ulje i komresiju samo da kontaktiram UJCETA .

Uncle Bob

Sad uz adaptere dobio sam i silikonske gumice kad gurne¹ adapter nema gde da curi kompresija kad se doliva mnogo dobro su ih odradili i sad ne mora kao pre da se zagreje ma¹ina mo¾e i na ladno da se doliva. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

ujkoi ti je nas clan http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=4131 pa mu posalji poruku. pozdrav nadam se da sam ti malo pomogao
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

sale1977v

Hvala svima pomogli ste mi ne malo nemo vise nemoze od ovoga kontaktiracu ujaka pa cu da javim kako je proslo!! jos jedared hvala svima !!

eclipse4

vodi samo racuna da ti ne procuri jer ce da smrdi strasno,neznam ako si procitao u mom postu o drugarovom motoru sta sam napisao na pocetku,znaci samo je miligram isparilo al smrdelo ko ispod pazuha u picku mater.
ako nakfasis motor sa kompresijom ima da ga peres satima da smrad nestane.

sale1977v

Brate dobro da si mi rekao hvala nisam obratio paznju kad si napisao da je zasmrdelo iz motora da se radi o kompresiji!!!

eclipse4

ala si mu ti zadigo onaj auspuh covece,jos malo pa uspravno,mos da oprlis suvozaca ;)

Uncle Bob

Ma mo¾da mu je to i bila namera
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sale1977v

Citat: eclipse4 poslato 21 Mart, 2013, 23:33
ala si mu ti zadigo onaj auspuh covece,jos malo pa uspravno,mos da oprlis suvozaca ;)
brate tako ih depiliram hehehehehe kao sa brenerom !!!!!!!!

srbac

Brate nadji nekog mehanicara moze i traktor majstor iz sela a oni rade sve zivo, improvizuju alat, adaptere, maltene prave i deo kad nema kod nas. Pusti ove salabajzere gradske majstore sto ovim decacima naplacuju i punjenje akumulatora...bla bla, drze predavanja kao to je naka opasna tehnika a ono su ti motpri poprilicno  zaostali za ovom savremenim traktorima sa comon rail ubrizgavanjem. A traktor majstor kad stegne sraf to je amin. Pozdravvvvvvvvv

Uncle Bob

Citat: srbac poslato 22 Mart, 2013, 01:37
Brate nadji nekog mehanicara moze i traktor majstor iz sela a oni rade sve zivo, improvizuju alat, adaptere, maltene prave i deo kad nema kod nas. Pusti ove salabajzere gradske majstore sto ovim decacima naplacuju i punjenje akumulatora...bla bla, drze predavanja kao to je naka opasna tehnika a ono su ti motpri poprilicno  zaostali za ovom savremenim traktorima sa comon rail ubrizgavanjem. A traktor majstor kad stegne sraf to je amin. Pozdravvvvvvvvv
Èuj bre dru¾e koleza nemoj tako a ¹ta fali traktor,freza majstorima msm stvarno.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sale1977v

Resicemo problem drugari zato smo tu neko se sali na ovaj neko na onaj nacin ali na kraju sve ispadne kako treba!!

eclipse4

ovo je tata svih majstora za freze,i poglavica glavnog frezdinog prestavnista za evropu i ameriku,inace poznat pod imenom "Putujuca Radionica".
iako je osnovao fabriku za freze pod imenom "Frezda",nikaada nije zelo da bude direktor firme i da sedi u fotelji vec je voleo da radim na novim inovacijama,
poznat je po tome kada je 1998 godine izbacio najnoviji model freze a za nju mu je inspiracija bila terminator,tako da je te godine izbacio prototip pod imenom "Frezdator",inace je ugradnjom vankelovog motora +,uspeo da iz 26 kubika izvuce snagu od citavih 6 konja,i patosirao svu buducu konkurenciju.

u biografiji mu jos pise,da mu je fetish kada se nekom pokvari freza na autoputu minhen-nju jork,jer obozava putovanja,a posebno ga obraduje,kad vlasnika freze,pronadje u zivov stanju dok on stigne na licu mesta.jedino kaze oseca blagu nervozu korisnika freza,ako freza ne moze da se popravi na licu mesta,pa mora da ga slepa u glavni servis u kentakiju.
najavljeno je za 2015 novi model "frezda frezjer blejd",tako da s odusevljenjem svi ljubitelji ovih masina cekaju izlazak modela na trziste.

srbac

Ne fali im nista cak ih i preporucujem,,,,, cekic, pajser, brusilica, klocna.....

Uncle Bob

Ma sve je to lepo nego bre ovo neka sqvo vr¹i demonstrativnu vo¾nju i to rekao bih iz plemena "Komanèi""Jagodice" na licu je odaju a i nedostatak sisa potvrðuje moju sumnju. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sale1977v

Drugari zvao sam par majstora u vezi ove komresije i svi se cude i kazu mi da to nepostoji zvao sam druga sto drzi prodavnicu auto delova i kazemi da ima raznih aditiva sto se sipaju u gorivo ali u ulje kaze da nezna a mozda kaze i ima za motore ali on nezna nista o tome posto ja radim u auto industriji pitao sam sinoc mehanicare i oni me gledaju bledo reko il sam ja lud il me ovi zajebavaju pa se lepo okrenuh i odo.
e sad vi meni kazite dali da pisem mail u kawasakiju da mi kazu sta i kako jer ovde kod nas niko nista nezna a ja nemogu da idem po srbiju i da trazim ko zna od majstora!!