Glavni meni

honda cbr problem

Započeo eclipse4, 19 Mart, 2013, 16:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Citat: njanja poslato 21 Mart, 2013, 12:28
dare sale je cini mi se dobar momak... ako ti je ostalo od mene sto si mi sipao daj posalji mu ako hoces... koje si sale ulje koristio do sada??

Moze.... bruderu...... kako ti kazes....... ostalo mi 3 litre od tebe... samo da vidim da li mu odgovara...




sale1977v

Pa ona pali ali kilavo vergla jedno 3-4 sekunde pa upali dok je letos palila bolje,a na njoj je akumulator od 7ah tako sam je uzo pa mozda je i do toga.

clutch&brake

sale aj napisi sta smo te sve pitali... jbg ne mozemo da ti pomognemo ako nam sve lepo ne napises
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

WOLVERINE

Citat: sale1977v poslato 21 Mart, 2013, 12:34
Pa ona pali ali kilavo vergla jedno 3-4 sekunde pa upali dok je letos palila bolje,a na njoj je akumulator od 7ah tako sam je uzo pa mozda je i do toga.

Pa ne moze lose da pali sa novim akumulatorom....

con3

Citat: sale1977v poslato 21 Mart, 2013, 12:34
Pa ona pali ali kilavo vergla jedno 3-4 sekunde pa upali dok je letos palila bolje,a na njoj je akumulator od 7ah tako sam je uzo pa mozda je i do toga.
A sta kaze bord prijavljuje li neku gresku ? ,ja to dolijem svake godine i siguran sam masina bolje radi ,ujednaceno a probaj malo da ga izduvas hoce to od stajanja ali negde na otvorenom i pamet u glavu

sale1977v

Ne ne prijavljuje nikakvu gresku kolko sam ja vido e sad moracu da kontaktiram bivseg vlasnika da vidim koje je ulje sipao pa da vam kazem znaci ta kompresija mu nista nesmeta ako bi je sad dodao u ulje nezavisno od toga staje predhodni vlasnik sipao ja bi istocio sve i sipao novo i tu komresiju koliko sam skapirao sipa se sintetika e sam kolko ide komresija na odredjenu kolicinu ulja i dali je ovo slab akumulator za njega a na njemu je kao sto sam reko akumulator od 7ah.
Pa posto sam ja pocetnik provozao bi ga neko iskusniji malo zesce da ga razmrda i to dobro hehehe a ja cu posle lagano kulerski hehehe!!

eclipse4

da ne bi doslo do zabune i da bi iz motora izvukao maksimum,bolje da pitas prethodnog vlasnika,koju je on kompresiju koristio,marka itd,moze da se desi da nije nikad ni on menjao.isto i za varnice mozes da pitas,ali kompresija je najbitnija.
e sada,ako znas engleski,nabolje je da uputis mail,u kawi,i oni ce ljudi da ti najbolje kazu koju kompresiju treba ubaciti i sa kojim uljem preporucuju,jer ne ide za svaki motor ista kompresija sa istim uljem.
moze nije da nemoze,ali opet se ne izvlaci maksimum.recimo kod mene je najbolje isla ipone kompresija sa motulovim uljem,a znas i sam da i ipon pravi ulje,ali u mailu mi odgovorili da necu biti zadovoljan ako stavim ipone ipone.dok kod drugara isti motor kao moj,stavio je bardahl ulje i neku japansku kompresiju,neznam koja marka jer sva slova su na japanski.....

trazice ti broj sasije,motora,broj odela i kacige,tvoju visinu i tezinu,da li je to zbog aerodinamike kako probijas vazduh,ili da bi znali koliko motor tezi sa vozacem....neznam.
revolution se bolje razume,jer sam i ja radio po njegovom savetu.

Uncle Bob

Ja tek sad video da èovek ima problem malopre sam do¹ao sa puta doneo sam "Motulovu"kompresiju i i one adaptere za dolivanje pa ako nekom treba  [neampojma] dolivanje ne naplaæujem.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

evo ja mogu da provozam malo zesce da se razbije smesa kad dolijes kompresiju

nije problem, tako sam i mazzi-u vozio motor do avale i nazad kad je stavio nove gume i na sebe preuzeo rizik od pada i povreda a on mi je za uzvrat samo sipao gorivo i polatio klopu, nisam hteo da mu trazim novac jer mi je drugar

eclipse4

tako je uffe,drugarstvo na prvo mesto,sve ostalo je sporedno ;)
cenim tvoj trud.nisi napisao nista kako je iso motor pre dolevanja i posle dolevanja,ipak si ti bio test driver.

sale1977v

Citat: UFF poslato 21 Mart, 2013, 13:12
evo ja mogu da provozam malo zesce da se razbije smesa kad dolijes kompresiju

nije problem, tako sam i mazzi-u vozio motor do avale i nazad kad je stavio nove gume i na sebe preuzeo rizik od pada i povreda a on mi je za uzvrat samo sipao gorivo i polatio klopu, nisam hteo da mu trazim novac jer mi je drugar
NEMA PROBLEM DOGOVORENO samo da resimo komresiju e sad moracu da ga pitam dali je nekad sipao komresiju ja cu da se raspitam kod nekih mojih drugova sto drze prodavnice auto delova oko te komresije sta imaju pa cu da javim koju imaju a vi da mi kazete skojim uljem da mesam i u kom procentu!!

con3

To zna WOLVERIN ,valjda je isto za sve 1000-ke  [neampojma]

clutch&brake

ma to ide sa uljem u paketu brate... dace ti darko kompresiju... moja preporuka za motul ulje i da ti dare moju komp
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

lako ces naci kompresiju, to moze i aks-om da se posalje iz bg
bolje prvo pozovi nekog iskusnog i proverenog majstora u nisu i pitaj ga da li on ume da dolije u pravoj razmeri za tvoj motor
a ako nema adapter za kavu imam ja da ti pozajmim

clutch&brake

Citat: UNCLEBOB poslato 21 Mart, 2013, 13:11
Ja tek sad video da èovek ima problem malopre sam do¹ao sa puta doneo sam "Motulovu"kompresiju i i one adaptere za dolivanje pa ako nekom treba  [neampojma] dolivanje ne naplaæujem.

ujko motaces perlexu da das malo jer je sinoc sjebo motor...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Ma njemu nije hitno nego daj da pomognemo Saletu sa kompresijom da mu dolijemo  [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sale1977v


sale1977v

koje ulje da kupim koju kompresiju za njega i kako da dolijem za procente sam vido

clutch&brake

vidi ovako sipaj motulovo ulje 8 litara ti staje u kawu po specifikaciji. darko ce ti poslati od mene kompresiju a od ujke pozajmi adapter za komp. ujka dobar covek. ispod rezervoara ima malu sisicu koju mislim da mozes da produzis na crevce i adapter staje(jeli ujko???) sipas ulje i posle dodas komp i pun gas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

8 litara   :o

to ce da ga kosta