Glavni meni

Video nadzor 2. deo

Započeo Kanarinac, 04 Januar, 2013, 13:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Znam da je bila tema i da je razglabano. Ali treba mi da se jave ljudi koji konkretno rade ovo. Da dodju i daju ponudu. U pitanju je zgrada trebalo bi da se postave 2 do 4 kamere, sa snimanjem na dvr. postoji kablovska u zgradi tako da moze da ide preko nje.

CBRR1


Kanarinac

On je u guzvi, pricao sam sa njim

dzimika

Ajd kad si vec postavio, treba i meni, stim sto bi uzeo DVR o kom je pricao mareskin, da mogu diskovi da se ubacuju i da ima ethernet cisto da moze po potrebi da se vidi sta se desava

Kanarinac

Ja bih ovo nakacio da gledam preko tv, a da snima na dvr. Pa ako nesto propustim da pregledam. Kao npr sad kad su grafitima usrali ulaz.

Ivan1979


mareskin

Citat: Kanarinac poslato 04 Januar, 2013, 13:57
On je u guzvi, pricao sam sa njim

I dalje sam u gu¾vi. Izaæi æu iz gu¾ve mo¾da u februaru.
Javljao se jo¹ neko u onoj temi ko to radi treba videti sa èovekom. Ako zna posao i to radi sve mo¾e da se zavr¹i.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Mito_Maniac

069/200-3000
Probaj na ovaj broj,covek se bavi video nadzorom iz Obrenovca je.Reci da ti je Mladja dao broj. :)
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

neskez

Ako mareskin nema vremena javite se - meni    8)

Da vam to zavrsim

dzimika

meni treba samo oprema posto znam da povezujem sve, dade nam ivan broj od jednog lika pa cu i njega pozvati da vidim za cene

Kanarinac

ja sam se cuo sa Ivanom danas. Pa da vidimo sta ce mi reci. Mozda ces i ti dzimika da mi zatrebas za neki rf modulator iz sbba :D

dzimika

na zalost to mi ne dolazi do saka inace bi vec bio medju stvarima u garazi :D
doduse to ti treba samo ako hoces da svi u zgradi imaju na odredjenom kanalu signal sa kamere/ra a ako hoces samo ti onda ti ne treba :D

Kanarinac

Pa hocu da imaju svi koji daju pare. Pa mi zato treba :D A ovaj rece da sbb trazi 150 evra za to sranje

dzimika

pa ne trazi sbb vec firma koja to postavlja tipa skysat ili sat vision, mozes i njih da kontaktiras jer su oni podizvodjaci za sbb

ЯЭВОЛУТИОН

Neki lik mi je pricao da moze da se iscupa RF modulator iz videorekordera sa scart priljuckom....kosta dzabe :)...on je to stavio kod sebe u zgradu i radi perfektno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

A jbg ne znam ko trazi, ali znam da je 150 evra :D otprilike.

dzimika

Citat: revolution poslato 05 Januar, 2013, 16:56
Neki lik mi je pricao da moze da se iscupa RF modulator iz videorekordera sa scart priljuckom....kosta dzabe :)...on je to stavio kod sebe u zgradu i radi perfektno.
moze, sto ne bi moglo, ali caka je samo da ne pogodis frekfenciju nekog kanala pa onda stanari nece imati taj kanal tipa BN ili OBN pa nece moci serije da gledaju :P

dao bog starih video rekordera pun kurac, da sam znao sacuvao bi rf modulator iz 2 rekordera koja sam razbucao prosle godine :D

ЯЭВОЛУТИОН

a sta je 150 evra onda !!!! koliko sam ja razumeo rf modulatore imaju i sege mege i ostala govna koja idu na tv...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

prve Amige su imale eksterni...:D

ah, da... Bojan Dursun, 065 500 6650, odlièno rade, moja jo¹ jedna nesuðena firma kod Despiæa u kom¹iluku, samo ka¾e¹ biv¹i kolega Marko Laziæ ti dao broj...[hello]

Govoreæi o video nadzoru, zamalo sam organizovao pre par godina kad je Sting dolazio u Bg, kurvanje, snimanje & ucenivanje od strane "dobrog" drugara, ali sam na vreme uspeo da ga odgovorim, iako sam mogao da uæarim 5, 6 soma...[facepalm]

Dzambo

Uveo sam video nadzor pre oko 1,5 god, kamera, socivo, kuciste, kablovi, dvr, hdd i na tv daje sliku. Imam oko 10ak dana memorije, radi bez greske, imam mesta za jos 3 kamere.
Izaslo je oko 450e sve zajedno.
Mastersound se zove firma koja je radila sve.