Glavni meni

Video nadzor 2. deo

Započeo Kanarinac, 04 Januar, 2013, 13:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Jbt sta je sa ovima sto rade video nadzor?

Zvao ovog Ivanovog, dosao momak posle nekoliko dana i kaze poslace mi ponudu na mail. Od tad proslo jedno 10 dana. Zvao ove Laziceve u petak ili cetvrtak, kazu javice se i jos uvek nista.

Dajte nekog ko hoce da radi

dzimika

budes strpljiv da prodje februar i zoves mareskin-a da ti uradi :D

Phobos

@Kanarinac
@dzimika

Ja imam firmu koja se bavi tehnickim obezbedjenjem tj video nadzor, alarmi, el. kapije i roletne itd.
Mozda je oprema koja vam je potrebna jeftinija u Nisu?
O detaljima moze na pp.

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 22 Januar, 2013, 18:41
Jbt sta je sa ovima sto rade video nadzor?

Zvao ovog Ivanovog, dosao momak posle nekoliko dana i kaze poslace mi ponudu na mail. Od tad proslo jedno 10 dana. Zvao ove Laziceve u petak ili cetvrtak, kazu javice se i jos uvek nista.

Dajte nekog ko hoce da radi

Konkurencija obara cene, a onda se ne isplati iæi da snimi¹ lokaciju i provede¹ par sati (u putu i proraèunu) ako ceo posao to ne mo¾e da pokrije. Sve se svodi na ¹to ni¾u cenu, a onda se nekad vi¹e isplati sedeti kuæi nego raditi :)
Imam taj sluèaj kad ljudi tra¾e na im serviser raèunara doðe kuæi i odradi intervenciju, ali niko nije spreman da plati tro¹kove. Plus moj serviser na radnom mestu ima svu opremu, alat, brz internet i moguænost da paralelno radi 8 raèunara. Kad ode na teren onda radi samo jedan raèunar.

Na¾alost, niska cena je ubila kvalitet, a nema kvantiteta da zaradu nadoknadi. Srbija nije normalno tr¾i¹te :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: dzimika poslato 22 Januar, 2013, 18:44
budes strpljiv da prodje februar i zoves mareskin-a da ti uradi :D


Ne isplati se iæi u BG da bi se uradio manji posao. Trebaju merdevine, odu¾i se posao, pa mora da se prenoæi u hotelu itd. Posao mora da pokrije tro¹kove.
Radili smo velike video nadzore u BG, ali se onda anga¾uju dodatni ljudi, dovuku se merdevine, dizalice itd.

Najvi¹e se isplati naæi nekoga iz BG.

Kako za sada izgleda biæe kod mene posla i u februaru i u martu :D ©to je dobra vest :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: mareskin poslato 22 Januar, 2013, 19:35
Citat: dzimika poslato 22 Januar, 2013, 18:44
budes strpljiv da prodje februar i zoves mareskin-a da ti uradi :D


Ne isplati se iæi u BG da bi se uradio manji posao. Trebaju merdevine, odu¾i se posao, pa mora da se prenoæi u hotelu itd. Posao mora da pokrije tro¹kove.
Radili smo velike video nadzore u BG, ali se onda anga¾uju dodatni ljudi, dovuku se merdevine, dizalice itd.

Najvi¹e se isplati naæi nekoga iz BG.

Kako za sada izgleda biæe kod mene posla i u februaru i u martu :D ©to je dobra vest :D

ma dobices i prenociste i klopu i merdevine a i vozilo ako treba i vozaca :D
ajd ovako, daj ti cene uredjaja koje si jednom spomenuo a da mogu preko tebe da se uzmu ili preporuci firmu od koje moze pravno lice da nabavi u BG od koje i ti nabavljas eventualno a mi cemo sami da odradimo ugradnju, ja se u to donekle razumem i znam gde moze da se nadje i materijal i konektori

mareskin

Citat: dzimika poslato 22 Januar, 2013, 20:11
Citat: mareskin poslato 22 Januar, 2013, 19:35
Citat: dzimika poslato 22 Januar, 2013, 18:44
budes strpljiv da prodje februar i zoves mareskin-a da ti uradi :D


Ne isplati se iæi u BG da bi se uradio manji posao. Trebaju merdevine, odu¾i se posao, pa mora da se prenoæi u hotelu itd. Posao mora da pokrije tro¹kove.
Radili smo velike video nadzore u BG, ali se onda anga¾uju dodatni ljudi, dovuku se merdevine, dizalice itd.

Najvi¹e se isplati naæi nekoga iz BG.

Kako za sada izgleda biæe kod mene posla i u februaru i u martu :D ©to je dobra vest :D

ma dobices i prenociste i klopu i merdevine a i vozilo ako treba i vozaca :D
ajd ovako, daj ti cene uredjaja koje si jednom spomenuo a da mogu preko tebe da se uzmu ili preporuci firmu od koje moze pravno lice da nabavi u BG od koje i ti nabavljas eventualno a mi cemo sami da odradimo ugradnju, ja se u to donekle razumem i znam gde moze da se nadje i materijal i konektori

Jedna od firmi je elementa.rs. Povoljni su sa cenama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

pa to mi reci :D

nedas se pa to ti je :P ne brini necemo da te udamo ovde :P

mareskin

Citat: dzimika poslato 22 Januar, 2013, 20:47
pa to mi reci :D

nedas se pa to ti je :P ne brini necemo da te udamo ovde :P

Na raspolaganju sam za savete.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Ja pojma nemam nista oko toga, tako da cu to da prepustim profesionalcima. A i s obzirom da je za zgradu,a ne samo za mene, bas me briga da se ja lomim, a da ne kazu ni hvala :D

dzimika

evo ja cu da se ponudim kao profesionalac :D ja cu sve to da montiram i povezem a ti i ja se talimo po pola :D

Kanarinac

Ako mozes da zavrsis celu pricu, ja sam za. :D

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 23 Januar, 2013, 00:05
Ja pojma nemam nista oko toga, tako da cu to da prepustim profesionalcima. A i s obzirom da je za zgradu,a ne samo za mene, bas me briga da se ja lomim, a da ne kazu ni hvala :D

Al prvo kom¹ijama da uzme¹ lovu, da ne bude posle jebi ga kom¹ija kriza je :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

pa to prvo, dobiju ponudu, skupe lovu i kad je lova na broju pocinju radovi :D

mareskin

Citat: dzimika poslato 23 Januar, 2013, 00:25
pa to prvo, dobiju ponudu, skupe lovu i kad je lova na broju pocinju radovi :D

Pa ¹to ne ka¾e¹ :D Znaèi treba da dobiju ponudu koju ne mogu da odbiju? :D (malopre se zavr¹i Kum)

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Nista Dzimi otprilike znam sta treba. Pa mozemo se nadjemo sutra prekosutra da bacimo na papir :)

UFF


Kanarinac

Videcu prvo sa Jokerovim kumom i Dzimikom.

dzimika

Citat: mareskin poslato 22 Januar, 2013, 20:29
Citat: dzimika poslato 22 Januar, 2013, 20:11
Citat: mareskin poslato 22 Januar, 2013, 19:35
Citat: dzimika poslato 22 Januar, 2013, 18:44
budes strpljiv da prodje februar i zoves mareskin-a da ti uradi :D


Ne isplati se iæi u BG da bi se uradio manji posao. Trebaju merdevine, odu¾i se posao, pa mora da se prenoæi u hotelu itd. Posao mora da pokrije tro¹kove.
Radili smo velike video nadzore u BG, ali se onda anga¾uju dodatni ljudi, dovuku se merdevine, dizalice itd.

Najvi¹e se isplati naæi nekoga iz BG.

Kako za sada izgleda biæe kod mene posla i u februaru i u martu :D ©to je dobra vest :D

ma dobices i prenociste i klopu i merdevine a i vozilo ako treba i vozaca :D
ajd ovako, daj ti cene uredjaja koje si jednom spomenuo a da mogu preko tebe da se uzmu ili preporuci firmu od koje moze pravno lice da nabavi u BG od koje i ti nabavljas eventualno a mi cemo sami da odradimo ugradnju, ja se u to donekle razumem i znam gde moze da se nadje i materijal i konektori

Jedna od firmi je elementa.rs. Povoljni su sa cenama.


bas ti hvala sto mi dade firmu iz subotice :P da si rekao ranije mogao sam sve lepo videti dok sam bio pre nove godine

mareskin


Pa stigne ti po¹tom. Nije problem :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu