Glavni meni

Video nadzor 2. deo

Započeo Kanarinac, 04 Januar, 2013, 13:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Ima li ta zgrada kablovsku? Po¹to razvlaèenje kablova do svakog stana nije ba¹ ni jeftino ni brzo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

ma nije to problem uopste, tamo mi tazbina pa ce neko da preuzme ako treba nego mislio da odem ko covek da pogledam kako to uzivo izgleda sve :D

Gašpar

Ima¹ Elementu u Dimitrija Tucoviæa  ;)

Kanarinac


mareskin


Pitam da bi se preko kablovske ubacio signal sa kamere.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Znam, znam. To je i plan. Samo moram da vidim da li moze da se pusti signal samo stanovi koji plate :)

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 24 Januar, 2013, 19:30
Znam, znam. To je i plan. Samo moram da vidim da li moze da se pusti signal samo stanovi koji plate :)

Oni ¹to nisu platili da imaju po crnca pored televizora. Kako krenu da prebace na kameru, a crnci pljesnu po prstima :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

ma moze, pozajmicemo od sbb-a svu opremu za pay tv pa ko plati neka se klati :D

to sto ti hoces nema da moze za male pare, uzmi 2 kamere i dvr i da ubacis to na ktv i zavrsis posao

dzimika

Citat: Ga¹par poslato 24 Januar, 2013, 19:17
Ima¹ Elementu u Dimitrija Tucoviæa  ;)
gde u dimitrija tucovica?

Gašpar

Kad se spustas od Vuka, dkrenes desno. Kad sidjes u Dimitrija Tucovica, 300 metara ka Zvezdarskoj sumi. Tamo kod one pumpe, sa leve strane.

dzimika

to mu dodje onda vec cingrijina a ne dimitrija tucovica :D

dzimika

ili si mislio kad se skrene iz ruzveltove? posto mi je to jedino logicno mada tu nije blizu zvezdarska suma ili su tebe vodili na groblje i rekli ti da je zvezdarska suma

Kanarinac

Bila je tu elementa ali davno. U dimitrija tucovica je, kad se prodje pumpa u pravcu gradske bolnice sa leve strane. Ali mislim da nisu vise tamo

dzimika

ja videh na sajtu da nemaju vise radnju u bg ali prolazicu danas kroz dimitrija tucovica pa cu pogledati da li su jos tu

Kanarinac

Koliko ja znam radnja nije tu vec par godina ali baci pogled

dzimika