Glavni meni

Prerade na Ginchiju, Ideje.

Započeo Nixazzar, 28 Oktobar, 2012, 23:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nixazzar

Ovo gadno jesenje vreme, svi se smorili po kucama, Uff pise temu svi moji motori, ja gledam i mozgam sta sve bi mogao da cackam na ovom mom prevozu, pa onda reko da napravim temu da malo vise ljudi se ukljuci i da neki svoj doprinos, mozda...

Motor je ginci, 4T, 125ccm, od 9ks, zmija ljuta, narandzaste KTM boje, e sad cackati bilo sta oko motora je totalno bez svrhe, a posto ja nesto moram da cackam, onda bi to moglo biti nesto oko estetike, suptilne, bez munjing smajling fazona.

Pre svega, slika istog iz profila:


Moji planovi za sada su: neka suptilna ralica kao na duke 125:


Ova linija kao na Sinnisu:


Ko ima jos neke predloge i slicno, voleo bih da iznese svoje misljenje  [cheers]

Bori¹a


Lazic


Phoenix

bolje nishta,i za trakice bi samo bacio pare ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Nixazzar

Citat: Laziæ poslato 28 Oktobar, 2012, 23:45
Neonka ispod ralice...? [rofl]

Bila kada sam ga uzeo, LED stap jedno pola metra dugacak spakovan ispod repa, povezan na STOPALJKU, ne svetlo, stopaljku  [facepalm]  [ludak]

Citat: Phoenix poslato 28 Oktobar, 2012, 23:47
bolje nishta,i za trakice bi samo bacio pare ;)

Dzabe, ne mogu da ne diram, aute sam uvek cackao, ako imam para, veci motor nemam mogucnosti, pa onda da cackam ovaj  [ludak]

Nixazzar

Citat: Bori¹a poslato 28 Oktobar, 2012, 23:43
Trakice na felnama?

a to je bas sitnarija :D mislio sam i na njih, al da ne smaram bas sa tolikim sitnicama.

Inace sam i ovo uradio...hand made.


[attachment deleted by admin]

Andreja

Ako namerava¹ da ga vozi¹ neko du¾e vreme, onda ga sreðuj.

Ako ne, nemoj bacati pare bezveze, ionako se najvi¹e cene primerci u fabrièkom stanju pri prodaji.

Inaèe, ove stvarèice ¹to si naveo su ok, dodaj tu jo¹ neke fancy retrovizore i to je to :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Nixazzar

Planirao ja da vozim i prvog, plavog civica dok se ne raspadne, sredio sve sto se moglo sredti, stavio felne kakve sam trazio i zaokrzuio celinu, prodje mesec dana, ja ga prodam.

E tako isto ne planiram da prodajem ovog.

Phoenix

Citat: Nixazzar poslato 29 Oktobar, 2012, 00:02
Citat: Bori¹a poslato 28 Oktobar, 2012, 23:43
Trakice na felnama?

a to je bas sitnarija :D mislio sam i na njih, al da ne smaram bas sa tolikim sitnicama.

Inace sam i ovo uradio...hand made.


bolje prefarbaj ovu gej roze boju ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Nixazzar

Nemoj vuci, nisam normalan, mozda ga stvarno ofarbam :D

Chris_SM

drugi nosac registracije  ili tablica ispod repa :)

Nixazzar

Matori ne pratis fabulu :D njegov fabricki je i otisao u proslost, ovaj novi je napravljen, mada je od tankog lima, moracu kada uradim isto to od debljeg :)

El Jefe

How do you pronounce qingqi?



                                Ching chee
Друштво за заштиту од животиња


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

...sam ti ja rekao jo¹ onomad ¹ta samo fali tom motoru?
DRUGE gume, to ti je naj naj naj bitnija stavka i najslabija taèka tog motora, promeni ulje u koènicama i vilama jer to sigurno niko nije menjao a fabrièko je njesra u njemu, to mo¾e¹ sam, nije preterano te¹ko, duga je zima...
prednje ploèice promeni ako ima¹ para, ako ne, èekaj da ih potro¹i¹ to nije hitno....

Liniju preko rezervoara mo¾e Kice da ti odradi, kontam da te ne bi iza¹lo preko 500din...

A da.... i lanac je golo govno, al njega nemoj menjati, istro¹i ga do kraja...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Chris_SM

pratim ja :D bez uvrede ruzan je nosac sto si ti napravio :D aajd pokazacu ti na sta sam mislio u Paintu :DD

Chris_SM

#17
tako da stoji registracija  ;)
EDIT:Jbt koji sam ja Picaso :D

Nixazzar

Citat: Chris_SM poslato 03 Novembar, 2012, 00:00
tako da stoji registracija  ;)
EDIT:Jbt koji sam ja Picaso :D

Ko kurac izgleda kada stavis samo tako, posto je rep kratak, a tocak nije izbacen pozadi kao na jacim masinama, zato mu treba nesto da malo izvlaci tablicu napolje :D

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Novembar, 2012, 23:13
...sam ti ja rekao jo¹ onomad ¹ta samo fali tom motoru?
DRUGE gume, to ti je naj naj naj bitnija stavka i najslabija taèka tog motora, promeni ulje u koènicama i vilama jer to sigurno niko nije menjao a fabrièko je njesra u njemu, to mo¾e¹ sam, nije preterano te¹ko, duga je zima...
prednje ploèice promeni ako ima¹ para, ako ne, èekaj da ih potro¹i¹ to nije hitno....

Liniju preko rezervoara mo¾e Kice da ti odradi, kontam da te ne bi iza¹lo preko 500din...

A da.... i lanac je golo govno, al njega nemoj menjati, istro¹i ga do kraja...

Al te estetske sitnice su bas sitnice, koje me nece kostati skoro nista, ako me ista i budu kostale :)
A ovo sve sto si naveo imam u planu, ali kinte nemam, tj za ulje u vilama i kocnicama imam, al gume trenutno nemam, znam sada tacno sta si mislio sto se tice guma, pravac i beton je ok, grad, asfalt, krivina, kisa, no-no  ;D

Nixazzar

Teaser  ;D



[attachment deleted by admin]