Glavni meni

Otpala boja sa kacige!

Započeo Kanarinac, 11 Septembar, 2012, 22:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Imam problem. Pre nekoliko meseci mi se na kacigi tj na boji pojavila mala pukotina. Nije od pada, ojma nemam od cega je  ali se pojavila. Posle par meseci pukotina se izduzila i tu je stala. E pre jedno dve nedelje dolazim ja kuci gledam, kad fali komad boje i posle par dana otpade jos jedno parce. Pojma nemam sta je razlog, niti me nesto interesuje.

Zanima me kako da sprecim dalje otpadanje i da li npr moze da se uradi neki brush tu? Moze i da se uradi kako je bilo (mada ne znam koliko je cimanje da se potrefi nijansa i ostalo) ili da se uradi neka fora. Pojma jos nemam koja. Kome se obratiti za ovako nesto?
Slika ce da bude u sl postu

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Boban_m


Kanarinac


Kanarinac

Citat: zVuk poslato 11 Septembar, 2012, 22:40
nalepnica..??


Ima i nalepnica, prvo sam na nju posumnjao. Ali nije na tom delu.

Citat: Boban_m poslato 11 Septembar, 2012, 22:43
Koja je kaciga u pitanju?
Nolan N94

zVuk

jbg....ili da oljustis sve to, pa da je prefarbas u jednobojno, ili da das nekom airbrusheru da ti oslika kacigu.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zemunboy

Koliko je stara kaciga i gde si je kupio???
Proizvodjaci daju garanciju na skoljku, scorpion 3god, shark 5god npr...

UFF

kvalitet...


trebao si to naprsnuce odmah cim si ga primetio da popunis superlepkom ako nicim drugim da se ne siri

Kanarinac

Kupio sam je u Mototradeu kod nas. Pre nekih 2,5 godine ili 3 godine, ne secam se tacno. S tim sto je bio stariji model u pitanju, tako da mislim da je proslo 5 godina, a toliko Nolan daje garanciju. A ne mogu da se cimam sa njima i pitanje je da li bi hteli da se cimaju.

Kaciga inace jeste kvalitetna, jbg izgleda da sam ubo felericnu :D

Ne bih da je gulim potpuno.

Evo sta bih uradio tu npr




zemunboy

Garancija vazi od dana kupovine....

UFF

zalepio bi shoei nalepnicu kao on iznad sladera? :)

Taraba

Prepravio bi kacigu u CBR-a?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Stavio bi motor na pukotinu?

Bugi

©ta æe ti toèkovi na kacigi ?

ЯЭВОЛУТИОН

udarices glavom u autobus i vikati R1...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Citat: UFF poslato 12 Septembar, 2012, 00:28
zalepio bi shoei nalepnicu kao on iznad sladera? :)

jok, stavio bi slajder.

Taraba

I ja bi stavio one Nestle sladolede u vidu nalepnice na kacigu. [balavi]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

farbach koji je novi password ?
da ti donese kanarinac kacigu da mu nacrtas slajdere :D

Dzigi Boy

Citat: zemunboy poslato 11 Septembar, 2012, 23:27
Koliko je stara kaciga i gde si je kupio???
Proizvodjaci daju garanciju na skoljku, scorpion 3god, shark 5god npr...

Moj Sark je poceo da puca i da se ljusti posle 1.5 do 2 godine i sada mi vec dosta nalepnica fali stalno se po malo ljusti...........naravno to mene ne zanima da popravljam i lepim......bitno da mi je vizir bez ogrebotina a sa desne strane sam imao pad i tu sam je oturpijao tako da se otplatila a ja je i dalje sa zadovoljstvom nosim.......

Kanarinac

Ja u problemu, a vi me tovarite... ccc

Koliko bi mogla da kosta ova intevrnecija?


[attachment deleted by admin]