Glavni meni

Otpala boja sa kacige!

Započeo Kanarinac, 11 Septembar, 2012, 22:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

To ce biti bas lepa kaciga :))))

Gvozden

pa dobro poslacu ti nalepnicu za drugu :)

Kanarinac

A sta ako je nalepnica prouzrokovala otpadanje boje? Upropasticu i drugu kacigu

Gvozden

Kupi Arai pa nek je kidaju nalepnice....nek ide zivot.

Kanarinac

Hahaha ne lezi mi arai na glavi. Ali zato xlite 802 mi je do jaja. Samo skupa bre

doktor

Imam stari Nolan npr. N83, ima oko7-8 godina, presao sa njom oko 70000km...nosim je samo po gradu...oljustila se citava k'o banana, trci, trci pa parce boje, samo napred oko vizira i ventilacionih otvora je ostala citava farba.
Bikers work is never done!

Kengur

Kanarinac se nada da mu kaciga nije iz Kine.... Da mu ne bi otpala boja... hahhahah

Kanarinac

Pa vidis da ovi idu u Italiju, i odande ce da mi posalju drugu ako priznaju reklamaciju. Znaci nije iz Kine :D

ЯЭВОЛУТИОН

ali ima zuckast ten i kose oci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Phoenix

U pravu se jer nije "made in China" nego "made in PRC"  :o
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kanarinac

E 'vako cuo sam se sa ljudim iz motoringa iliti teletrade-a. Kaciga je ostavljena u Italiji i bice zamenjena skoljka sa novom. Nece verovatno biti ista sara posto je stariji model ali to nije ni mnogo bitno. Jedino ne znaju da li dobijam komplet novu kacigu ili ce sve iz moje da prebace u novu. Ocekujem da stigne sa sledecom isporukom krajem godine. Eto, ja iskreno nisam ocekivao ovakav epilog mislio sam da ce me odjebati ovi u radnji,a posle kada su uzeli reko italijani ce iskulirati ali ipak je nolan ozbiljna firma. Ako se sve tavrsi kako treba velike su sanse da cu opet pazariti xlite neku :)

3006

Ako ti odrade ovo, zaslu¾ili su da ih ne menja¹.

Kanarinac

Definitivno. Pogotovo sto sam probao x802 cini mi se i kaciga je do jaja. Jedino me cena jebe u celoj prici :)))

zemunboy

Lepo ti rekoh da to uradis... Ni jedna firma koja pravi kacige, a pogotovo Nolan koji se hvali sa tolikom tradicijom, ne sme sebi da dozvoli da se na netu pojave slike raspadnute kacige... Losa reklama :D

Kanarinac

Pazi bio sam siguran da ce me odjebati ovo nasi. Ali pogresio sam.Do sad su uvek bili max korektni,a sad su to def potvrdili

3006

X802 je vrhunska kaciga, mislim da im je to najbolji model. Nose je vrhunski trkaèi. A da je mnogo - mnogo je.
Sad je na nekom sni¾enju u luisu...

Kanarinac

Jbg cena je u rangu shoei i arai. Cekicam neki popust u sv sl :)

Kanarinac

Jbg cena je u rangu shoei i arai. Cekicam neki popust u sv sl :)

UFF

mozes jos 3 puta da napises da je u rangu sa shoei i arai ali to nece postati istina koiko god puta laz ponovio (tj hoce ako si uporan ali samo u tvojoj glavi)   :P

Kanarinac

Nisi u pravu, ali nikako nisi u pravu. Ali nema potrebe da se ubedjujemo, posto znam da nikad neces priznati ;)