Glavni meni

Otpala boja sa kacige!

Započeo Kanarinac, 11 Septembar, 2012, 22:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

pitaj onog airbrusera sa foruma sto u 3 oglasa prodaje jednu cagivu, farbac em nece da radi (mrzi ga) em ne znas password :)

skijash

Taj zeleni krug ne mo¾e da bude skup, sigurno.

Dzigi Boy


Kanarinac

Citat: UFF poslato 12 Septembar, 2012, 11:16
pitaj onog airbrusera sa foruma sto u 3 oglasa prodaje jednu cagivu, farbac em nece da radi (mrzi ga) em ne znas password :)

Procitao sam da je farbac batalio kacige, a i realno slab sam sa provaljivanjem passworda :D

Citat: skijash poslato 12 Septembar, 2012, 11:16
Taj zeleni krug ne mo¾e da bude skup, sigurno.

Ahahahaa fak ju :D

Treba mi neko ko dobro radi. A i da me ne kosta ko xr1100 :D

ЯЭВОЛУТИОН

to je sve pruzrokavano uticajem HAARPa na Avalu, Kosmaj, Barajevo i okolinu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Cuo sam da ce ovih dana da pojacaju!

Nisam skoro prolazio motorom tuda, a ne verujem da dobacuje do Vidikovca. Ili gresim???

mareskin


Samo da Borèa opet ne izvisi...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: Kanarinac poslato 12 Septembar, 2012, 12:12
Cuo sam da ce ovih dana da pojacaju!

Nisam skoro prolazio motorom tuda, a ne verujem da dobacuje do Vidikovca. Ili gresim???

Verovatno su pojacali vidis da ti farba otpada ;D

DR Goran

Ma koji harp pa konacno je terao preko 13k u 6toj
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

CBRR1

Citat: Kanarinac poslato 12 Septembar, 2012, 11:13
Ja u problemu, a vi me tovarite... ccc

Koliko bi mogla da kosta ova intevrnecija?

kupis tog cbra negde oko 7000e i taj deo prebacis na kacigu,to ti je negde oko jos 20e..sve ukupno 7020e... ;D

3006

Mislim da je neko od ovih ¹to rade airb. ¹to su na forumu prièao da radi kacige od 50 e pa na gore, pa verovatno ne bi trebalo da te odere. Prelistaj njihove teme, ne seæam se ko... Mo¾da Nemanja...

Gvozden

daj meru te pukotine ili slikaj pa nacrtaj mere preko....

ЯЭВОЛУТИОН

ma daj bre odradi foliju preko....u par boja i krac te zabole ....ko da je pa neka kaciga.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Aj slikacu sa lenjirom pored malo kasnije

Kanarinac

Evo slicice.

Otprilike 12cm x 4cm


farbach

Boja ne drzi za podlogu i nastavice da otpada. Rizik je zalepiti masku i nesto farbati okolo jer ce maska povuci lak za sobom. Vidim ima i nazad jedna manja tacka. Ne znam sta je lako resenje, jedino neka nalepnica.
Zaboravih, boja ne drzi zbog planetarnog fuserfaja. Nista se vise ne radi kako treba nego samo gledaju da smanje troskove. Radio sam takve kacige i ispod laka je potpuno glatka povrsina. Uzdaju se u neke adhezione promotere umesto da osmirglaju kacigu. Isti trend je i u farbanju motora, a verovatno i u svemu ostalom. Kina nam je dosla glave.

Kanarinac

Jeste glatko ispod, koliko mogu da procenim nije smirglano. Uhhh znaci moram da smislim neku nalepnicu? Ja sam ovu kacigu uzeo na popustu, posto je bio poslednji komad ovog modela, a inace je kostala 500 evra. A ovo im je tada bio vrh ponude kako sam razumeo. Kakve prevare

aleksr6

Citat: Kanarinac poslato 12 Septembar, 2012, 21:13
Jeste glatko ispod, koliko mogu da procenim nije smirglano. Uhhh znaci moram da smislim neku nalepnicu? Ja sam ovu kacigu uzeo na popustu, posto je bio poslednji komad ovog modela, a inace je kostala 500 evra. A ovo im je tada bio vrh ponude kako sam razumeo. Kakve prevare
sve je to kina

Kanarinac

Nolan i xlite bi trebalo da se proizvode u evropi. Mada vrlo moguce da gresim

ne znam stvarno da li da odem u radnju i probam da reklamiram ovo?

UFF