Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


ЯЭВОЛУТИОН

poput amerikanaca koji su kinezima probali da uvale poluge od volframa sa tankim slojem zlate preko, tako je pocetkom godine isto pokusala i engleska da prejebe nemce....sad su se svi ukenjali i povlace zlatne rezerve kod sebe....sprema se garantovanje valute u zlatu a to je kraj dolara , evra i svih kriptovaluta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

To se nece desiti, opusteno [joint]

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Mart, 2018, 22:18
sad su se svi ukenjali i povlace zlatne rezerve kod sebe....sprema se garantovanje valute u zlatu a to je kraj dolara , evra i svih kriptovaluta....

Sreca moja pa nemam ni prvo, ni drugo, a ni trece. Realno ako pukne evro na 0, u gubitku sam 140 istih, a $ i kripto ako puknu, gubitak mi je 0. [rofl] [rofl] [rofl]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

lawyer

Kripto-valute moraju puæi. A ako nam Revolucija zaista donese pucanje dolara, mo¾emo da se spremimo samo za nuklearni holokaust. Ako krenu da padaju, povuæi æe sve za sobom... Tu ne poma¾e ¹to si na nuli.

Lazic



mali_zmaj

Ma Putin ga je lièno otrovao,jaooo Britanijo,kako si pala na niske grane..
jin-jang

El Jefe

Ма тај мали ћелави је зајебан играч.
Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Telepromptovao se nabrzaka al mu ispade novcanik...
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

TelepRONtovao se!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

satiricni sajt zicer....ko njuz....podjebavaju ih
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Druga generacija...

mrle


Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

Lazic

©ta li æe psiho da uradi posle ove naslovne strane?