Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: petar357 poslato 25 Mart, 2018, 12:09

Kosovo je clanica EHF i znalo se da igramo sa tpm tzv. drzavom, ali bez njenih drzavnih obelezja.
Ali nije se znalo da ce EBH naknodno postaviti uslov da ni Srbija ne istice svoja obelezja.
Ali ok, serimo po svojoj zemlji, to jos jedino mozemo...



da smo neka drzava, reagovali bismo na vreme i na pravi nacin, a nismo....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Krivi su ¾uti...

zVuk

....naravno da su krivi....ovi sadasnji su samo unapredjena verzija zutih...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Saèinjeni su od istih i gorih... Mnogo jebeno gorih...

Mislio sam sarkastièno da su i za Kovilovo krivi ¾uti...

zVuk

krivi su, ali posredno....svi su oni u talu....sto bi nasi stari rekli, vrana vrani oci ne vadi....svi oni medjusobno lepo saradjuju i kombinuju....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

petar357


Citat: zVuk poslato 25 Mart, 2018, 12:29
....i kod nas je na vlasti tzv. demokratski rezim.........doduse nisam ziveo u tim drzavama, ali pretpostavljam da su i to povracke od drzava...nego, eto i sam si rekao da smo nerazvijena drzava....

Pa naravno da smo nerazvijena drzava sa BNP po stanovniku manjim od ovih par pobrojanih.
A kad sam to uopse rekao da smo razvijena drzava?

monsterbnt

Cekaj zar nije tvoj voljeni reko da imamo najveci rast BDP u svetu?
Smrt SVIMA!!!!

petar357

Citat: monsterbnt poslato 25 Mart, 2018, 12:59
Cekaj zar nije tvoj voljeni reko da imamo najveci rast BDP u svetu?

Koliko ga samo spominjes, skoro da ga i ne vadis iz usta, da prostis.

Nisam znao da je to ikad rekao, jedino ako su mozda nemacke novine za koje radis to objavile.



monsterbnt

Bas smo vam trn u oku sto nismo jos jedan svinjformer... il ti smeta sto ti gazda jos uvek stoji mirno kad ga zovu iz nemacke ambasade...
Smrt SVIMA!!!!

zVuk

Citat: petar357 poslato 25 Mart, 2018, 12:58

Citat: zVuk poslato 25 Mart, 2018, 12:29
....i kod nas je na vlasti tzv. demokratski rezim.........doduse nisam ziveo u tim drzavama, ali pretpostavljam da su i to povracke od drzava...nego, eto i sam si rekao da smo nerazvijena drzava....

Pa naravno da smo nerazvijena drzava sa BNP po stanovniku manjim od ovih par pobrojanih.
A kad sam to uopse rekao da smo razvijena drzava?


nerazvijena smo drzava, koja nema nikakav plan za razvoj....imamo nesposobne klimoglavce na odgovornim polozajima....gde visoko kvalifikovani nemogu da dobiju posao ako nisu clanovi...... .drzava gde su za sadasnju bedu direktno krivi sadasnji ministar spoljnih poslova mali sloboleon i sadasnji predsednik drzave seseljce....drzava gde se oni koji su je najvise pokrali, setaju slobodno....ja to zovem povracka od drzave....moze i proliv od drzave....i to nije pljuvanje po drzavi, to je cinjenicno stanje...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

viper

Ja je zovem radni logor srbija.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2018, 12:37
Krivi su ¾uti...

Kad se osvrenemo unazad do Tita, ti zuti su najvise dobrog ucinili ovom narodu, tacka!!!

Ja lud nisam

Meni ovi nisu i nece po tom pitanju isprati mozak.

Njihova najveca greska je sto su oprostili proslost pederima i dozvolili da radikalni otpad ispliva na povrsinu!




Che


petar357

Citat: zVuk poslato 25 Mart, 2018, 13:27
Citat: petar357 poslato 25 Mart, 2018, 12:58

Citat: zVuk poslato 25 Mart, 2018, 12:29
....i kod nas je na vlasti tzv. demokratski rezim.........doduse nisam ziveo u tim drzavama, ali pretpostavljam da su i to povracke od drzava...nego, eto i sam si rekao da smo nerazvijena drzava....

Pa naravno da smo nerazvijena drzava sa BNP po stanovniku manjim od ovih par pobrojanih.
A kad sam to uopse rekao da smo razvijena drzava?


nerazvijena smo drzava, koja nema nikakav plan za razvoj....

Eto, bez ikakvog plana za razvoj, pad BDP od -3.5 je dosao na +3. A zamisli tek da je bilo plana za razvoj...

Kurs dinara ne opada u poslednjih 6 godina sto znaci da nema stampanja novca i investicija bez pokrica. U prethodnom mandatu guvernera Soskica kurs je otklizao sa 80 na 120. Ali, tada je bar postojao plan...

Kreditni rejting zemlje je porastao za 3 stepenika. Znaci, jeftinije zaduzivanje za vracanje kredita koji su uzimani po 8 i vise posto. Sve se to moze samo kad nemas nikakav plan.


aæimo

Da ima¹ svoju firmu ne bi tako razmi¹ljao.

petar357

Citat: monsterbnt poslato 25 Mart, 2018, 13:12
Bas smo vam trn u oku sto nismo jos jedan svinjformer... il ti smeta sto ti gazda jos uvek stoji mirno kad ga zovu iz nemacke ambasade...

I, gde je problem? Postoje 2 ili 3 dnevna list koji su na strani Vlade, 1 ili 2 objektivna i 2 ili 3 protiv Vlade.
Kod nedeljnih je mozda jedan list na strani Vlade a Vreme, Nin, Nedeljnik itd. su ostro protiv.

Od vaznijih televizija Pink i studio B imaju provladinu uredjivacku politiku, dok su N1, Prva, bivsi B92 protiv. RTS donekle objektivan.

Hattrick


petar357


Ne ljutim se ja zbog ovakvih slika.
Ovo je vec ko zna koja po redu.
To mi je samo znak da nema argumenata.


mi¹ko_kolo

To je, u stvari, najjaèi argument. To je personifikacija sada¹nje vlasti. To je stanje stvari u Srbiji. To je olièenje naèina vladavine u Srbiji. Ne postoji bolji simbol vlasti i onih oko nje. "Sendviè" je sve!

petar357

#22779

Ako je to najjaci argument, nece biti promene vlasti jos dugo...

Nego, onomad, na praznik, kada je predsednik dodeljivao odlikovanja, odlikovao i ansambl Kolo.

Oni, u znak zahvalnosti odigrali splet igara, tu u sali, onako veseli i sa kezom od uva do uva.
Pa zasto niste stisnuli petlju i odbili odlikovanje? Ili bar odbili da igrate tu? Ili bar niste morali da budete onako nasmejani kao pickice dok ste igrali...

E, nikad od vas pravi opozicionari... Lako je junaciti se protiv vlasti po netu...

Pa za ovih 6 godina nikad nije bilo vece histerije na netu, a ni jedne iole ozbiljnije demonstracije ili protesti nisu odrzani.

Srbija ima opoziciju kakvu svaka vlast na svetu samo pozeleti moze.