Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Svaka èast za ¾enu i prièu.
Urbane legende su po meni divna stvar.

Ali ovo niko nije mogao diæi na zadnji:
Не може рај на земљи.

lord_oblivion

Osim toga, 'nasilnièka vo¾nja' ne poma¾e mnogo na polaganju  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


Lazic

Da mu je dao 400 bilo bi 1%... Mamu mu jebem ba¹, stipsa buðava... Kolika bi bila provizija banke...?


Citat: El Jefe poslato 12 Mart, 2018, 11:18
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/689748/Dvostruki-arsini-pravosudja-Robija-draza-od-nepravde
"policajci su mi pretili i prijavom ¹to psi nemaju za¹titne korpe. Kako onda da èuvaju ovce i mene od vukova - èudio se Zoran."

Kakvi nepismeni olo¹i, mogu medvedu da pi¹u prijavu za korpu u divljini... Retardi... Jednom na Adi hteli komunalci da pi¹u prijavu za pu¹tenog psa bez korpe, prvo sam ih uputio na maloletnu æerku koja je vlasnik, a onda sam ih lagano odjebao kad je Leo skrenuo sa ulice u travu i napustio njihovu nadle¾nost...

A jadna ¾ena ni u ludilu nije trebalo da vraæa oru¾je, zakopa i prijavi da je ukradeno... Trebaæe...

gox

Komentare sam èitao. Ka¾u da u Nemaèkoj nalazaè dobije 10%. Trebalo je odmah da uzme toliko a ostalo mu vrati pa ne mora da ga èasti :)

Glava Dole

Citat: gox poslato 12 Mart, 2018, 18:37
Komentare sam èitao. Ka¾u da u Nemaèkoj nalazaè dobije 10%. Trebalo je odmah da uzme toliko a ostalo mu vrati pa ne mora da ga èasti :)

! No longer available

Biker-Boy

Garant salje tetka jos jednu ratu onom nesrecnom Vulinu
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Citat: gox poslato 12 Mart, 2018, 18:37
Komentare sam èitao. Ka¾u da u Nemaèkoj nalazaè dobije 10%. Trebalo je odmah da uzme toliko a ostalo mu vrati pa ne mora da ga èasti :)

Pa mu onda narko diler odsrafi glavu, kad mu pandur iz ekipe opise ko je nasao torbicu, posto je ceo aerodrom pod kamerama.  [rofl]

gox

U pravu si. To je jako zeznuta stvar. Mogao je da nadje novcanik,prijavi i preda a posle ovaj ka¾e da je bilo 50000 eura i tra¾i da mu vrati 10 000
:)
A od tih prokletih kamera èovek vi¹e ne mo¾e po¹teno ni da krade...

gox

Imam prijatelja koji uvek pone¹to mazne kad odsedne u hotelu, pe¹kir,pepeljaru... Ja nikad. Elem, bio ja pre dve godine na kursu iz ultrazvuka, regionalna anestezija, Jahorina, zima bila. Pohadjao ja to po ceo dan, uveèe odem na bazen, vraæam se u sobu kad ono ugledam kolica sa pe¹kirima i ostalo. Nije mi bilo za pe¹kir ali ono, bade mantil bio boli glava,pa pi¹e Jahorina na njemu.
Kad napustis sobu treba sve biti na broju.  Upadoh u isku¹enje. Rekoh, super,sad uzmem jedan pa imam dva. Jedan za razduzenje,drugi samnom.
Razmisljam se, nigde nikog i ne znam sta mi bi, pogledam gore kad iznad bas mojih vrata kamera.
Puuuu, ne moze vise ni da se krade posteno :)

mrle

Citat: El Jefe poslato 12 Mart, 2018, 12:41
Пре II  Светског рата, једна Београђанка је положила вожњу мотоцикла тако што је поред осталог на испиту спретности направила пред комисијом осмицу на Циндапу. На задњем точку. Тако да ове жене нису почетак него наставак једне традиције.
Kostina baba?

megaidiot


ЯЭВОЛУТИОН

Jedino sto mi je deljenje zajednickog intresovanja sa zenama u vezi motora, podjednako zanimljivo kao i deljenje zajednickog intresovanja u vezi sminke.....jednostavno ne ide....to sto one misle da ce time da ispeglaju nejednakost polova to je drugi problem...otprilike kao kad trandze izigravaju ono sto nisu....

ali nemam nista protiv....svako ima svoj ringispil....

unapred se izvinjavam zenskom delu populacije zbog seksistickih i sovinistickih reci koje napisah....ali necu da cutim a glupo mi da se foliram.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lone Wolf

Ko sve vozi motor i ¹ta se sve danas zove mu¹ko i ¹ta se zove motor... Pa ne znam, sve je oti¹lo u mix.
Не може рај на земљи.

El Jefe

Пре оног рата мотоцикле Циндап у Београду је продавала робна кућа Митић на Теразијама, данашња робна кућа Београд. Поуздано знам јел ми је неко давних дана показао фотографију робне куће са њиховом рекламом.

Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

Citat: Lone Wolf poslato 12 Mart, 2018, 21:18
Ko sve vozi motor i ¹ta se sve danas zove mu¹ko i ¹ta se zove motor... Pa ne znam, sve je oti¹lo u mix.
pa i sa motora prelaze na skutere [rofl]

milomir22

Ako zenu voznja motorom cini srecnom, a da pritom ne ugrozava ni druge ni sebe, sto da ne, ja bas volim da vidim zensku na motoru, jos ako su i zenska i motor dobri, vrh. Jos uvek nisam upoznao neku koja moze da me isprati u voznji (vozio sam sa 3 ribe u zivotu), a nisam neki trkac, cak mislim da spadam u mirnije vozace.

Sto se tice zena, voznja im jednostavno nije u krvi. Moja majka vozi od 70 i neke, ja vozim od 2008. sta mislite ko vozi po snegu i ledu? Sestra je pocela da vozi par godina pre mene, skoro smo isli u selo, tamo ne ciste put, a bilo je bas fino snega (ovaj sto je poslednji pao), ja sam vozio njena kola. Jednostavno, tu nisu svoje na svom, a narocito na motociklu koji je sam po sebi poprilicno zajeban za voznju.

E sad, u zivotu ima puno izuzetaka, tako da ne bih smeo da se kladim da u Srbiji nema zene koja bi me oprala bilo na stazi, bilo u saobracaju, dokle god ne ugrozavaju sebe i ostale, meni je i vise nego ok da i dame teraju tocak.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mkt

ja juce video jednu na motoru, javila mi  se   [hello] pa mi se odma dig`o sator   [djavo]  [panic]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

slave74

Jbt seljaci se samo zale. 25 krava, koje je to domacinstvo, a on dozvoljava da vozi neregistrovanu prikolicu, po putu, i da ga tri puta zaustave.
Po meni on se mangupira.
Seljacima mnogo policija oprasta , puno vise nego ziteljma gradova.
registracija traktorske prikolice uopste ne kosta mnogo, bice da nije tehnicki ni blizu ispravna.