Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Meni je veci problem sto njega hapse za prikolicu, zena ide u zatvor jer je 3 dana zakasnila sa predajom LEGALNOG oruzja pokojnog muza, lik ide u zatvor zbog sviranja gitare, a Joca Amsterdam seta slobodno posle 10 godina sudjenja i jos moraju da mu plate odstetu...

Evo npr sudija koji razume sta je pravda i koliko se razlikuje od zakona...

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Momèilo Gavriæ, najmlaði vojnik, legenda i heroj.
Iz Trbu¹nice, kod Loznice.

Dobrosav Gavriæ, njegov unuk, takoðe iz Trbu¹nice ubio Arkana u Beogradu.
©ta reæi, ¹ta je ¾ivot i sudbina.
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Da je prodao dve krave i registrovao prikolicu..,mada mu i jedna dovoljna..,mada ne znam detalje prièe.., al na prvu...,ma seljaèke fore..,navikli tako...
jin-jang

slave74

Ma ne hapse njega za prikolicu, nego je ponavljao prekrsaje,a za to se ide u zatvor. Umesto da resava stvari,  ispalti prvu kaznu, on se zezao, i naravno precutao za sta je kriv(osim da je spomenuo i voznju bez vozacke).

Krava je skuplja od prikolice, a kamoli registracije.
Za tu zenu i nasledjeno oruzje su ispali pederi, prvo oni u sup-u(jbg oni su pisali datup primanja oruzja),ali su trebali da salju obavestenja na adresu, a jos veci peder onaj prekrsajni tuzioc sto joj je pisao prekrsaj, a najveci peder sudija, jer je osudio doduse na najmanju novcanu, ali svaki sudija ima mogucnost da napise resenje o oslobadjanju.
To oruzje je placeno, i trebalo bi da postoji mogucnost njegove prodaje(mozda i postoji). U svakom slucaju drzava bi morala ponuditi neku vrednost za to oruzje.

Greota da se tako razoruzava narod, kad se zna da skoro sva krivicna dela vatrenim oruzjem pocine se iz neregistrovanog oruzja.

doktor

Da je njemu samo ta prikolica problem pa i da je registruje...
Bikers work is never done!

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


monsterbnt

Jer ko je jos ovde video da se pop ponasa tako....
Smrt SVIMA!!!!

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

zVuk

....neko tu laze.....ja kad vam kazem....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Nika

A jel registrovana prikolica? Ne vidi se, spu¹tena zadnja stranica...

mareskin

Citat: zVuk poslato 15 Mart, 2018, 16:09
....neko tu laze.....ja kad vam kazem....

Da mi odemo organizovano motorima da obiðemo mesto i sami se uverimo?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

ehehhe   oce to od jednog piva ili jedne gajbe

mali_zmaj

Nemojte tako ljudi covjek asmaticar,nije ponio pumpicu,tocilicu..,nebitno..,pa mu se malo slosilo!!  ;)
jin-jang

mkt

hahah jbt al stvarno je top fotografija, ljubomoran sam hah

eclipse4

Citat: slave74 poslato 13 Mart, 2018, 10:31
Jbt seljaci se samo zale. 25 krava, koje je to domacinstvo, a on dozvoljava da vozi neregistrovanu prikolicu, po putu, i da ga tri puta zaustave.
Po meni on se mangupira.
Seljacima mnogo policija oprasta , puno vise nego ziteljma gradova.
registracija traktorske prikolice uopste ne kosta mnogo, bice da nije tehnicki ni blizu ispravna.


svasta da nauci covek sa sela od coveka iz grada :)


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња