Glavni meni

Izbori 2016 (bullshit no.2)

Započeo Zeljkamp, 23 Januar, 2016, 01:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Otkazali... Shvatili da ce da dobiju nikad vece batine.... Pedere nisam tuko al ove bi slatko olomio...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

#144
Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2016, 09:23
Otkazali... Shvatili da ce da dobiju nikad vece batine.... Pedere nisam tuko al ove bi slatko olomio...

Ja kontam da se lik zajebava. I pravi pare. Sme¹no mi koliko su se ljudi primili. Proveravao sam dvaput da nije njuz net.


http://www.rooshv.com/how-to-stop-rape
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

elem, slaninar da se nadovezem na ovaj text o kako spreèiti silovanje, tu jeste najveci problem :D statistièki gledano najveæi procenat silovanih zena nije od strane nepoznatog lica u parku ili na parkingu vec od osoba koje ona poznaje :D znaèi poznajes nekog iz grada ponuditi prevoz a ono znam ga preko drugarice, brata, druga ovog ili onog i eto usla si u kola i time si znaèi dala pristanak na silovanje? cool :D muskarci genijalci :D :D kapiram ja da USA ima interesantne glupave zakone tipa riba se napije i kresne se s nekim i onda sutra zove muriju i kaze to je silovanje bila sam pijana :D to je iskreno tupav zakon da se razumemo :D drugo je to kad on njoj sibne rohipnol u piæe to je veæ silovanje :D aliiiiiiiiiiiii, procentulano zene glupavo imaju poverenja u ljude koje poznaju i tu najvise najebu :D :D a da se ne lazemo nema te zene osim ako nije svetski prvak u nekoj borilaèkoj vestini koja ce uspeti da se odbrani jedan na jedan ako je neko napadne :D :D :D pogotovo ako je to neko koga poznaje zato sto u startu ne veruje da taj neko moze tako nesto da uradi i krene kasno da se brani :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2016, 14:47
elem, slaninar da se nadovezem na ovaj text o kako spreèiti silovanje, tu jeste najveci problem :D statistièki gledano najveæi procenat silovanih zena nije od strane nepoznatog lica u parku ili na parkingu vec od osoba koje ona poznaje :D znaèi poznajes nekog iz grada ponuditi prevoz a ono znam ga preko drugarice, brata, druga ovog ili onog i eto usla si u kola i time si znaèi dala pristanak na silovanje? cool :D muskarci genijalci :D :D kapiram ja da USA ima interesantne glupave zakone tipa riba se napije i kresne se s nekim i onda sutra zove muriju i kaze to je silovanje bila sam pijana :D to je iskreno tupav zakon da se razumemo :D drugo je to kad on njoj sibne rohipnol u piæe to je veæ silovanje :D aliiiiiiiiiiiii, procentulano zene glupavo imaju poverenja u ljude koje poznaju i tu najvise najebu :D :D a da se ne lazemo nema te zene osim ako nije svetski prvak u nekoj borilaèkoj vestini koja ce uspeti da se odbrani jedan na jedan ako je neko napadne :D :D :D pogotovo ako je to neko koga poznaje zato sto u startu ne veruje da taj neko moze tako nesto da uradi i krene kasno da se brani :D :D :D :D

Upravo tako - 99% od strane poznatog, sa kojim se svojevoljno ¾ena osami. Ima jo¹ jedna bitna stvar: izvesnost kazne ne utièe na ljude koji to rade. Ili su poremeæeni, ili trenutno u takvom stanju svesti (alkohol), da postojanje kazne nikako ne utièe na to da spreèi da se silovanje dogodi. Tako da ukidanjem kazne za silovanje u svom stanu/kuæi najverovatnije ne bi uticalo na porast broja silovanja.

U Americi, a i kod nas: ¾ena mo¾e da ode u policiju i ka¾e da si je silovao. Kod nas mo¾e da zamoli bilo koga da je udari i prijavi tebe za "nasilje u porodici". Pa najebao si kao ¾uti, sve i ako ne uspeju da te osude. Cela prièa mi deluje kao zajebancija na taj apsurd. U Americi je naravno sve oti¹lo jo¹ korak dalje.

Za normalne je takav zakon sranje - devojke æe te¾e pristajati na seks za jedno veèe. Za silovatelje je takav zakon lo¹ - devojke æe biti opreznije kad odluèuju da li da uðu u kola/stan. Neæe dozvoliti sebi da se napiju bez da ih neko trezan èuva da se ne zajebu. Barem odreðeni deo.

Mislim, pretpostavljam da se sla¾emo da je jedina primerena kazna za silovanje metak u èelo? Osakati¹ devojku za ceo ¾ivot. To ni¹ta ne mo¾e vratiti kad se dogodi, tako da me boli kurac da li æe neko da ide u zatvor na 5, 10, 100 godina, ili neæe kad je to veæ uradio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Irena, u Americi a cenim i kod nas ako se zena toliko napije da nije sposobna da kaze ne se racunao kao silovanje. Znaci pala u nesvest ili tako nesto a muskarac to iskoristi, to se i dalje racuna kao silovanje. Koliko god da je pijana ako je pristala, ne racuna se. Mada cenim da se to jako tesko dokazuje...

balcan girl

u tome je razlika u americi moze da popije jedno pivo i pristane na sex znaèi bila je pitana sutra moze da te tuzi za silovanje to je definitivno tupav zakon, svako padanje u nesvest od piæa ili rohipnol i ostale zajebancije je samo i iskljuèivo silovanje. slaninar, metak u èelo je nikakva kazna da ti ja kazem, ja bi samo da dobije potpuno isto ali pazi isto, znaèi za njega crnèuga od 20 i kusur cm kurca u bulju na suvo.. pa je to onda kazna i onda da mu se lepo kurac odseèe jer njemu vise ne treba i to je to :D silovanje inaèe nema veze sa sexom u sustini :D jer sex je jedna super stvar :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a da se nadovezem silovanje kod nas se ne kaznjava, kaznjavaju se iskljuèivo telesne povrede koje devojka dozivi, silovanje pod pretnjom oruzja bilo kog tipa ukoliko se ona nije branila i nema modrice je nedokazivo kod nas....devojke ovde ne prijavljuju silovanje skoro nikad...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2016, 15:38
a da se nadovezem silovanje kod nas se ne kaznjava, kaznjavaju se iskljuèivo telesne povrede koje devojka dozivi, silovanje pod pretnjom oruzja bilo kog tipa ukoliko se ona nije branila i nema modrice je nedokazivo kod nas....devojke ovde ne prijavljuju silovanje skoro nikad...
A jel se racuna kad se ja napijem pa me neka iskoristi kao silovanje....mislim, realno nema telesnih povreda....ali trezan to nebi ni dodirnuo stapom...mogu da potpisen da ne postoji nijedan zabelezen slucaj sudjenja za tu stvar....a meni se desilo...bar dvaejes puta.....od tada izbegavam da preteram sa alkoholom....
Ja ne znam kako da reagujem, ali kad bi mi neko silovao deta ja bi ga odrobijao....ja ne razumem kako ljudi prelaze lako preko toga....on za silovanje moz dobije 5 godina...tesko vise....a ja kad ga roknem dobicu 6 i pustice me posle 3 zbog dobrog vladanja i usluge drzavi....
Inace sam imao drugaricu na koju smo se svi palili, ali je svima bila drugarica....kevu joj silovao neki retard kad se vracala sa posla...komsija....cale ga isekao nozem na kaiseve....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

a da, zaboravih na kontu onog zakona da zena ako ti dosla u kucu ili usla u kola itd. pa vi vise nikad ne biste imali drugarice :D :D :D :D ni prijatelje zenskog roda tako da je to tupavoooo :D to bi automatski znaèilo da ne biste imali mene za prijatelja a to je greota nemati mene za prijatelja :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

ti ne seri :D :D priznaj da me volis :D :D :D :P bez mene je dosadnooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 07 Februar, 2016, 02:22
a da, zaboravih na kontu onog zakona da zena ako ti dosla u kucu ili usla u kola itd. pa vi vise nikad ne biste imali drugarice :D :D :D :D ni prijatelje zenskog roda tako da je to tupavoooo :D to bi automatski znaèilo da ne biste imali mene za prijatelja a to je greota nemati mene za prijatelja :D :D :D :D :D

Nisam siguran. Kao ¹to zakon ne spreèava silovatelja, tako i ostali ne siluju samo zato ¹to se pla¹e kazne - nego zato ¹to je to bolesno. Ne ka¾em da bih smeo uæi s tobom u kola...  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Uuuuu Irenaaaaa sta ti rekoooo  :P

eclipse4

Hm.....zapevajmo braco mila ovu pesmu svi hej svadja svadja svadja svadja.....

Lazic

Izbori i silovanje... Isti ðavo... ;D

Glava Dole

Kad vec automatici mame osmeh, obrezani penisi izbacuju iz takta zasto ne bi i silovanje bilo stvar izbora u 2016-oj godini? ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!