Glavni meni

Izbori 2016 (bullshit no.2)

Započeo Zeljkamp, 23 Januar, 2016, 01:27

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini


Ivicat

Citat: freepartyman poslato 23 Januar, 2016, 02:26
Ako si citao moje postove, shvatices da se slazem sa tobom. Seselj ne silazi sa Pinka sto je pametnom coveku dovoljno da bi  shvatio koliko je sati. Ko god se bavio politikom zadnjih,15,20,25 godine nece dobiti moj glas. Stavise zabranio bih im da se bave politikom,ali sta ce ljudi nemaju svoju struku ili ako je imaju nisu nikada nista u zivotu radili. Radulovic je pametan covek, a i nije imao sansu. A postujem ga jer je dao otkaz kada je video koji su hostapleri SNS-ovci sa mesta ministra sto je kod nas u Srbiji retkost.  Besmisleno je glasati za Dart Vejdera i slicno jer se na taj nacin daje glas Vucicu i SnS-u.
...
Vidim da se uglavnom ovde Radulovic spominje kao valjana opcija. Sta fali Dverima ili Zavetnicima? Meni nekako oni deluju kao bolje resenje. Ako sam dobro ukapirao, oni akcenat bacaju na porodicu, tradiciju i saradnju sa Rusima, dok Radulovic na ekonomiju.


monsterbnt

Dveri? Zavetnici? Molim te.... Ako zelis da se vratis u srednji vek, fala bogu ova zemlja ima jos uvek dovoljno suma i planina...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 02 Februar, 2016, 21:42
Glasacu iz inata, da uteram Nazadnjacima, posto njima ide u prilog da bude slaba izlaznost, samo nikako da se odlucim za koga da glasam, da li za Levicare ili onog Radulovica, sta je manje zlo, bitno da se istera onaj olos Nazadnjaci, DS i ostala stoka

Prièao sam neki dan s drugarom èije mi¹ljenje na temu politike dosta cenim. Ka¾e da je Raduloviæ previ¹e krut, a politika je umetnost moguæeg. Dobar za nekog operativca, ali ne za premijera, ili ministra. On ka¾e da je najrealnije za ®ivkoviæa (iz DS onog). Njegovo mi¹ljenje. Meni se Raduloviæ po prièi sviða najvi¹e. Mada ne bih glasao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Mislis na Zorana Zivkoviæa?  [dunce]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ivicat

Citat: monsterbnt poslato 03 Februar, 2016, 02:58
Dveri? Zavetnici? Molim te.... Ako zelis da se vratis u srednji vek, fala bogu ova zemlja ima jos uvek dovoljno suma i planina...
U pravu si. Ipak treba teziti zapadnim vrednostima  ;D

npr

! No longer available

**

Pored Radulovica, Dveri i Zavetnika, ja ne vidim nikoga drugog. Zato sam i pitao. Mada ocekivao sam neku cinjenicu.

Za ove koji su vec bili na vlasti, nemam ni trunku postovanja.

monsterbnt

Ja uopste ne pricam o zapadnim vrednostima. Ne zanimaju me ni najmanje i smatram da su uperene protiv coveka kao pojedinca (najkraca verzija da ne detaljisem sada)
Dveri apsolutno nemaju ni jednog jedinog strucnjaka u svojim redovima osim za demagogiju. Njihovo ''zalaganje'' za porodicne vrednosti je to... Demagogija i nista vise. Zatucani su do zla boga, uglavnom su verski fanatici koji nemaju tolerancije prema drugima. Prvo sto bi uradili je da ukljuce crkvu u drzavu sto znaci vracanje u srednji vek, zabrane vakcinaciju, bave se svetskim zaverama vise nego srpskom realnoscu.... Kradju i korupciju ne bi ni pipnuli jer pre svega nemaju pojma kako.... Da ne pricamo o nekom ekonomskom razvoju... Jedino sto bi ekonomski unapredili su njihovi bankovni racuni....
Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: monsterbnt poslato 03 Februar, 2016, 10:02
Ja uopste ne pricam o zapadnim vrednostima. Ne zanimaju me ni najmanje i smatram da su uperene protiv coveka kao pojedinca (najkraca verzija da ne detaljisem sada)
Dveri apsolutno nemaju ni jednog jedinog strucnjaka u svojim redovima osim za demagogiju. Njihovo ''zalaganje'' za porodicne vrednosti je to... Demagogija i nista vise. Zatucani su do zla boga, uglavnom su verski fanatici koji nemaju tolerancije prema drugima. Prvo sto bi uradili je da ukljuce crkvu u drzavu sto znaci vracanje u srednji vek, zabrane vakcinaciju, bave se svetskim zaverama vise nego srpskom realnoscu.... Kradju i korupciju ne bi ni pipnuli jer pre svega nemaju pojma kako.... Da ne pricamo o nekom ekonomskom razvoju... Jedino sto bi ekonomski unapredili su njihovi bankovni racuni....

poznajem ih nekoiko, i Gli¹iæa (sada nije u Dverima) lièno i deo samog vrha. Nisam stranaèki opredeljen, ali igrom sluèaja sam se na¹ao vi¹e puta u njihovom dru¹tvu (protesti za Kosovo, protiv peder parade...) i mogu ti reæi da ima izuzetno ok ljudi. A da nema struènjaka, tu tek gre¹i¹...

Slaninar

Citat: Joker poslato 03 Februar, 2016, 09:34
Mislis na Zorana Zivkoviæa?  [dunce]

Da, meni je lik ultra antipatièan, ali èovek ka¾e da je to najrealnije re¹enje da se i¹ta popravi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Dokle god se bave kemtreilsima, forsiraju religiju, ubedjuju ljude da se ne vakcinisu, saradjuju sa prevarantima i ludacima tipa Miroljuba Petrovica i Sladjane Velkov ne moze me niko ubediti da su strucni za bilo sta... Pa bre dveri obezbedjuju sektaske skupove Sladjane Velkov na kojima ona ubedjuje ljude da su cipele zlo i da reptilijanci pokoravaju covecanstvo preko vakcina i mesa...
Smrt SVIMA!!!!

Zeljkamp

Citat: Slaninar poslato 03 Februar, 2016, 08:22

Prièao sam neki dan s drugarom èije mi¹ljenje na temu politike dosta cenim. Ka¾e da je Raduloviæ previ¹e krut, a politika je umetnost moguæeg. Dobar za nekog operativca, ali ne za premijera, ili ministra. On ka¾e da je najrealnije za ®ivkoviæa (iz DS onog). Njegovo mi¹ljenje. Meni se Raduloviæ po prièi sviða najvi¹e. Mada ne bih glasao.
Slazem se sa misljenjem sto se tice Radulovica. Ni meni ne deluje kao neka jaka licnost koja bi mogla da nosi teret premijera i Srbije kao normalne drzave. Medjutim, trenutno je on licnost koja je, bar po meni, najsvetlija i koja lici na nekog ko bi mogao nesto da promeni. Sto se Zivkovica tice, svakako je veca "njuska" od Radulovica ali je on vec bio na vlasti a meni je muka od takvih.

Sto se Dveri tice, posle nekih stvari iznetih u ovoj temi a za koje nisam znao, polako pocinju da blede sto se mog glasa tice. Ali su i dalje opcija broj dva jer treca ne dolazi u obzir.
TwinZ Auto & Moto

Ivicat

Ovi sa minusima, sta se palite. Covek ne moze da postavi normalno pitanje... Ako znate argumentovan odgovor (kao monster), napisite.

***

monster, vidis o cemu se radi. Sa jedne strane imas ove prodane duse na vlasti (svi u poslednjih 15 godina), a sa druge strane likove kao Miroljub Petrovic. Nema sredine. Nema normalnih.

Slaninar

Ja... ja ne znam ¹ta reæi èoveku kojem se dopadaju Dveri & slièni i koji ne vidi ¹ta je to. Evo, ne znam. Plus za Monstera.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Citat: Slaninar poslato 03 Februar, 2016, 11:39
Ja... ja ne znam ¹ta reæi èoveku kojem se dopadaju Dveri & slièni i koji ne vidi ¹ta je to. Evo, ne znam. Plus za Monstera.
©to neko ne reèe na vreme  [prebicute] :P pre nego ¹to je do¹ao ovaj PIÈKOLABRNJASTI.  [flashing] :violina:

bigbad86

I meni se za sad najvise svidja Radulovic, pregledacu njegov ceo YT kanal svidjaju mi se njegovi govori i ekonomska resenja. Niko je je bio na vlasti nece dobiti moj glas, samo neko nov. Dveri su u mnogo stvari u pravu, bas se zalazu za Srbiju i Srpstvo ali opet mislim da imaju jako malo strucnjaka a i dosta su netolerantni. Po meni religija ne bi smela nikako da bude ukljucena u vlast. Mozda savetodavno i nikako drugacije.

monsterbnt

Citat: Ivicat poslato 03 Februar, 2016, 11:27
monster, vidis o cemu se radi. Sa jedne strane imas ove prodane duse na vlasti (svi u poslednjih 15 godina), a sa druge strane likove kao Miroljub Petrovic. Nema sredine. Nema normalnih.

Da..  Mozes da biras izmedju dokazanih lopovcina, lopovcina u pokusaju i psihopata....
Da citiram samog sebe...

Citat: monsterbnt poslato 25 Januar, 2016, 11:56

Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: mrle poslato 03 Februar, 2016, 10:18
Citat: monsterbnt poslato 03 Februar, 2016, 10:02
Ja uopste ne pricam o zapadnim vrednostima. Ne zanimaju me ni najmanje i smatram da su uperene protiv coveka kao pojedinca (najkraca verzija da ne detaljisem sada)
Dveri apsolutno nemaju ni jednog jedinog strucnjaka u svojim redovima osim za demagogiju. Njihovo ''zalaganje'' za porodicne vrednosti je to... Demagogija i nista vise. Zatucani su do zla boga, uglavnom su verski fanatici koji nemaju tolerancije prema drugima. Prvo sto bi uradili je da ukljuce crkvu u drzavu sto znaci vracanje u srednji vek, zabrane vakcinaciju, bave se svetskim zaverama vise nego srpskom realnoscu.... Kradju i korupciju ne bi ni pipnuli jer pre svega nemaju pojma kako.... Da ne pricamo o nekom ekonomskom razvoju... Jedino sto bi ekonomski unapredili su njihovi bankovni racuni....

poznajem ih nekoiko, i Gli¹iæa (sada nije u Dverima) lièno i deo samog vrha. Nisam stranaèki opredeljen, ali igrom sluèaja sam se na¹ao vi¹e puta u njihovom dru¹tvu (protesti za Kosovo, protiv peder parade...) i mogu ti reæi da ima izuzetno ok ljudi. A da nema struènjaka, tu tek gre¹i¹...
Imenjaèe, tu gde si ih sretao, sigurno je bilo i piva, a svaki Marko posle par piva poène svakakve struènjake da viða, znam po sebi... :D :-*

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 03 Februar, 2016, 02:58
Dveri? Zavetnici? Molim te.... Ako zelis da se vratis u srednji vek, fala bogu ova zemlja ima jos uvek dovoljno suma i planina...

srednji vek je za nas napredak!!! ovo nazadnjaci od kad su na vlast saterase nas u kameno doba!