Glavni meni

Izbori 2016 (bullshit no.2)

Započeo Zeljkamp, 23 Januar, 2016, 01:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 02 Februar, 2016, 16:22
Kod nas glavna raprava ko æe u banja luci zamjeniti direktoricu vrtiæa..,e pa zamjenit æe babuskara od 63 godine,jer za ime boga socijalisti su do¹li na red!!  umjesto da naðu nekog mladog motivisanog koji æe rje¹iti probleme,korupciju i ostalo u na¹im vrtiæima!!

Ne vidim za¹to bi neko mlad i motivisan re¹io pre nego neko iskusan i motivisan?  :)  Samo ako se hoæe. A neæe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gavrolini

Ja javno stavljam svoj glas na prodaju. Ko ponudi najvise ja mu obecavam da cu glasati za njega. Zamena ne, posao ne...samo kes dolazi u obzir.jebe mi se da li je sns,ds,sps, palma,madjari, cigani...

monsterbnt

Sto je najgore.... Mislim da je to jedina varijanta da imas ikakve vajde od ovih izbora...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 02 Februar, 2016, 01:34
e a da vam otkrijem jednu tajnu :D taj sa flekom u kosi zamalo je zrtvovao sopstveno dete i nije  priznao kosovo :D imala sam tada jako puno problema posto sam ja vodila njegovo dete u skolu u prirodi a bila sam upozorena na moguæe situacije, ali nije hteo da mu dete trpi :D dete je inaèe islo u drzavnu skolu kao i sva ostala deca a ovim su deca u privatnoj skoli svimaaa skorooo :D

Zajsta me njegovo dete ne zanima,sto se mene tice mogo je da pohadja i skolu usvemiru ako mu je volja.....ko sto ni tog flekavog nije zanimalo moje dete i od cega cu da ga hranim.....

Brate kradi koliko ti je volja za svoje dete al daj i mom i onda smo kvit......

Ako ukrades paklu vigaretu,podeli narodu svw i sebi zadzi jednu a ti bi da das narodu jednu cigaru a za tebe resto...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Prosle godine vozio neke strance, prica indijac: drzava rekla fabrikama lekova da spuste cene ili da se gube iz indije, spustili na cetvrtinu, samim tim cena osiguranja drasticno pala, svaka vlast i nebitna je stranka se takmici sta ce vise da uradi za narod inace znaju da ce ih zbaciti sa vlasti a mozda i lincovati ako su malo vise zgresili

Kod nas drzava svima pomaze osim narodu

balcan girl

pa da ih i mi linèujemo jednom verovatno bi se i oni opametili al jbg.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Citat: Gavrolini poslato 02 Februar, 2016, 17:14
Ja javno stavljam svoj glas na prodaju. Ko ponudi najvise ja mu obecavam da cu glasati za njega. Zamena ne, posao ne...samo kes dolazi u obzir.jebe mi se da li je sns,ds,sps, palma,madjari, cigani...

Meni uopste nije jasan koncept prodaje glasa? Evo i ja cu da prodam svoj glas da glasam za Vucica ali u kabini cu da zaokruzim nesto drugo, kako to da provere?

Gavrolini

Bas tako, moje je da obecam a tradicionalno na listicu nacrtam kurcinu.

bigbad86

Ponesi kokosje govno  u najlon kesi(da ti ne smrdi u dzepu) izlij ga na listic, brzo presavij i ubaci u kutiju. Usmrdece celu glasacku kutiju. Ako neko dok izlivas govno primeti da nesto smrdi, kazi da si prdno.

eclipse4

#110
Citat: balcan girl poslato 02 Februar, 2016, 19:15
pa da ih i mi linèujemo jednom verovatno bi se i oni opametili al jbg.....

.....zar ja ne pricam vec duze vreme o nekoj govnjivoj motki? Heheh

balcan girl

iskreno kad pogledam oko sebe, mnogo bre plasljivih ljudi nesto, a ne shvataju da ovo zivot nije, ovo je puko prezivljavanje i to mozdaaaaa......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Conti-Moto

Citat: bigbad86 poslato 02 Februar, 2016, 19:21
Citat: Gavrolini poslato 02 Februar, 2016, 17:14
Ja javno stavljam svoj glas na prodaju. Ko ponudi najvise ja mu obecavam da cu glasati za njega. Zamena ne, posao ne...samo kes dolazi u obzir.jebe mi se da li je sns,ds,sps, palma,madjari, cigani...

Meni uopste nije jasan koncept prodaje glasa? Evo i ja cu da prodam svoj glas da glasam za Vucica ali u kabini cu da zaokruzim nesto drugo, kako to da provere?


Ti stvarno ne znas kako se to radi ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

bigbad86


Conti-Moto

Ja udjem i dobijem glasacki listic, odem u kabinu i kao ga popunim.
U glasacku kutiju ubacim obican prazan papir a originalni glasacki listic iznesem napolje.
SNS-ovci (napr) ga popune kako njima odgovara, daju ti kintu i ti ulazis unutra, dobijas novi listic koji prazan vracas njima napolje
a u sanduce ubacujes onaj koji su oni zaokruzili. i tako stalno u krug. Kad budu izbori pogledaj malo oko izbornog mesta sta se desava,
videces parkirane automobile, kombije itd u kojima se sve to odigrava.
Novo !!!
Conti ROAD !!

bigbad86

Opet sam ih sjebo. Taj sto su mi dali popunjen cu da upropastim, sa kurcinom na primer. Jeste na moju stetu jer nisam glasao ali nisu ni oni dobili glas. A ja imam pare.

Conti-Moto

Probaj, ne ide to tako, kontrolisu te i unutra ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

ikomline

Citat: dzimika poslato 02 Februar, 2016, 19:08


Kod nas drzava svima pomaze osim narodu

mudri èovek bele brade podno Avale je rekao
DR®AVA JE NAJVEÆI NEPRIJATELJ NARODA

Gavrolini

Brate iscepao bih ga pred njima pa nek naprave incident na glasackom mestu ako smeju. A i ako smeju bar dvojicu cu da skenjam od batina pa posle nek dobijem i ja , 2:1 za mene

Biker-Boy

Glasacu iz inata, da uteram Nazadnjacima, posto njima ide u prilog da bude slaba izlaznost, samo nikako da se odlucim za koga da glasam, da li za Levicare ili onog Radulovica, sta je manje zlo, bitno da se istera onaj olos Nazadnjaci, DS i ostala stoka
I feel the need..... the need for speed !!!