Glavni meni

Izbori 2016 (bullshit no.2)

Započeo Zeljkamp, 23 Januar, 2016, 01:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

free mogao si da zakacis ceo kanal jer zajsta svaki video vredi odgledati!

ovog lika najmanje poznajem u svetu politike ali sve sto mogu reci je "skidam kapu' (mada sam i vucicu skidao kapu pre izbora.....sad bih mu skinuo picku s lica )

u svakom slucaju idite na "load more" dole i odgledajte makar one crne klipove sa narandjastim slovima....   [clapp] [clapp]

https://www.youtube.com/user/DostajebiloRestart/videos

monsterbnt

Skidao si kapu vucicu?!?!?!?
:o :o [ludak] [ludak]
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Bem ti..,sta ziv covjek cuje...,al dobro, mlad lud i naivan..,pogresi covjek...,sa godinam dodje iskustvo...  ;)
jin-jang

balcan girl

ja mislim da nisam izasla na prosle izbore odnosno fuck opet nisam bila tu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Realno samo mogu da glasam za Radulovica,svi ostali su dokazani diletanti i hostapleri.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 31 Januar, 2016, 19:49
Skidao si kapu vucicu?!?!?!?
:o :o [ludak] [ludak]

ja mislim da je ovo drugi put da me to pitas  ;D ;D

jesam,jedva sam cekao da skinu onog sabana sa flekom u kosi sto se izvinuo svima i ispado smo samo mi koljaci i ubice......a ovi su mi delovali kao neko ko je dobio jedinstvenu priliku da se pokazu,racunao sam da ce dati sve od sebe da ne useru stvar....medjutim....ne da samo usrali,vec se ponasaju ko da su vlasnici srbije....

ja kad pogresim ne krijem...mogu samo da se izvinim...

znam samo da ce moj glas ici sns-u opet jedino ako neko drugi mojom odsecenom rukom zaokruzi umesto mene.


da imam moc,sve bi ja to u jedan vazduplohov i telepromptovao ih u paketu transparentno u tri lepe picke materine da se sami izjedu!!!

balcan girl

e a da vam otkrijem jednu tajnu :D taj sa flekom u kosi zamalo je zrtvovao sopstveno dete i nije  priznao kosovo :D imala sam tada jako puno problema posto sam ja vodila njegovo dete u skolu u prirodi a bila sam upozorena na moguæe situacije, ali nije hteo da mu dete trpi :D dete je inaèe islo u drzavnu skolu kao i sva ostala deca a ovim su deca u privatnoj skoli svimaaa skorooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Niko nas nije usro ko ovi... Od svih vlasti koje su bile ovi su nas najvise ponizili, najvise zaduzili i najvise porobili...
Smrt SVIMA!!!!

freepartyman

Slazem se.  I ne mogu da shvatim da su takvi hostapleri i polupismeni mentoli na vlasti,u upravnim odborima,na celu preduzeca itd...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

dragan

ovi mentoli su sporiji od internet eksplorera ... za sve. im treba vecnist..
samo vas posmatram...

monsterbnt

Citat: freepartyman poslato 02 Februar, 2016, 02:29
Slazem se.  I ne mogu da shvatim da su takvi hostapleri i polupismeni mentoli na vlasti,u upravnim odborima,na celu preduzeca itd...

Pa povlace se medjusobno.... Maltene vise nista ne mozes bez clanske karte...
Smrt SVIMA!!!!

freepartyman

SnS ce puci na izborima ako bude velika izlaznost. Ako bude mala pobedice kao i prosli put.
I became a beast to rid myself the pain of being a man


balcan girl

najvise nas u stvari za sve jebe to sto su bre ljudi postali apatièni....svi su nekako digli ruke i kao zabole me, najgore je bre sto nam je omladina takva... ja kad sam bila i srednja skola i posle malo malo pa smo strajkovali za nesto, pravili buku, dizali bune, tamo ovamo nesto se desavalo majku mu, ovi sad samo kuckaju poruke na twiteru ili na fb ispijaju kafe i blejeeee...samo me zanima sta ce posle da rade ako cemo iskreno vecina zivi od roditelja i to je super al sta ce posle, mislim nece ti roditelji veèno da zive, zar ne vide malo dalje od svog nosa???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 02 Februar, 2016, 02:59
najvise nas u stvari za sve jebe to sto su bre ljudi postali apatièni....

Najvi¹e nas jebe ¹to inteligentan i sposoban èovek kao kolega Eclipse kupi propagandu i glasa za SNS. Pa ¹ta onda da oèekuje¹ od polupismenih ljudi sa IQ oko 90?! A takvih je oko 90% u na¹oj zemlji. Zato NIKAD neæe pobediti niko normalan na izborima u Srbiji.

©to je ovde na forumu par ljudi pitalo "otkud ti to da su dveri ultranacionalisti?"  O èemu dalje da prièamo?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

a pa da se razumemo nesto slaninar :D demokratija bas to i jeste :D gde vecina budala nadglasa manjinu pametnih :D i da se razumemo veæina u srbiji i jeste sa iq od 90 :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 02 Februar, 2016, 08:04
a pa da se razumemo nesto slaninar :D demokratija bas to i jeste :D gde vecina budala nadglasa manjinu pametnih :D i da se razumemo veæina u srbiji i jeste sa iq od 90 :D :D :D

Upravo tako. Bez visokog nivoa svesti i prosvetljenog stanovni¹tva, demokratija je gora od diktature. K'o razma¾enom detetu od 10 godina da da¹ da ono bira hoæe iæi u ¹kolu, ili u igraonicu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 02 Februar, 2016, 08:04
a pa da se razumemo nesto slaninar :D demokratija bas to i jeste :D gde vecina budala nadglasa manjinu pametnih :D i da se razumemo veæina u srbiji i jeste sa iq od 90 :D :D :D
Ja sa siguran da Jebena Karausla ima IQ veci od 90 , sto me ne sprecava da je nazovem idiotom.....sinoc ulazim kod drugara u kucu i na TVu Maric i pored Marica Vucic a neko je zvao i prezivara (preziveeeecuuuu)....i jos neku iz sigurne kuce i tako neki jos gosti....moje oci su zapanjeno gledaje a usi slusale hvalospeve Vucicu....niko nije imao ni rec kritike...samo hvalospevi.....
IQ kao ni formalno obrazovanje (diplome) ne cine coveka pametnim, vec inteligentnim i posvecenim....pametnim ga cine odnos prema drugima i dela.....i naravno sopstveni dozivljaj...kad neko udje u politiku, od njega se ocekuje da se zrtvuje za dobrobit naroda.....da ostavi trag buducim generacijama i putokaz gde treba da idemo.....Ovde j enepotizan i partijska pripadnost jedino merilo za podobnost upravljanja....zadnih 100 godina...zato nam ovako i ide.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Kod nas glavna raprava ko æe u banja luci zamjeniti direktoricu vrtiæa..,e pa zamjenit æe babuskara od 63 godine,jer za ime boga socijalisti su do¹li na red!!  umjesto da naðu nekog mladog motivisanog koji æe rje¹iti probleme,korupciju i ostalo u na¹im vrtiæima!!
jin-jang