Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Jos jedna predobra aplikacija za ios ...

Za motor , kola , troskovi , gorivo , servisi ... Ko to voli da prati - top stvar ... Imena servisa mogu da se edituju , pa mozete upisati svoje nazive ( brisao sam vizir ;) ili sl )






stilgar

Citat: Darko poslato 29 Jul, 2016, 00:55
Jos jedna predobra aplikacija za ios ...

Za motor , kola , troskovi , gorivo , servisi ... Ko to voli da prati - top stvar ... Imena servisa mogu da se edituju , pa mozete upisati svoje nazive ( brisao sam vizir ;) ili sl )





Poznajes li nekog u Srbistanu da to prati? To je za americko idiotsko trziste gde su korisnici svega debili.

Darko

Poznajem - mene ...
Nije mi tesko da upisem kad uradim servis , to je 5min , a posle dve ili tri sezone kad vidis sta si sve radio , ono , zanimljivo mi jer pola gluposti zaboravim ...

Sutra kad oglasim motor , uradim screenshot i pokazem buducem vlasniku ..."evo tebra , sta je radjeno i kad je radjeno i na koliko km je radjeno" , kao servisna knjizica za auto ... :)

A i , sto bi bio debil ako sam blokcic i olovku zamenio aplikacijom kalendar,planer ili slicno , za upisivanje svirki po par meseci unapred ?! Ovo je samo jos jedan primer ... 21.vek je  :)

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

Pa povezan mi je icloud nalog sa onom internet karticom i sam skine lovu... U app storu stoji "buy" umesto "get" i skines je kao i svaku

Kosta ja mislim 1$ ili ti 110 dingera ;)

mrle

Imam od skoro iPad sa softverom 5.1.1 i ako odem na a¾uriranje on kao ne¹to odradi i napi¹e da je softver a¾uriran. Da li se neko bavio ubacivanjem novijeg softvera?

UFF


Glava Dole

a druga slika... autor: kresimir [rofl]

Che

Citat: mrle poslato 29 Jul, 2016, 16:26
Imam od skoro iPad sa softverom 5.1.1 i ako odem na a¾uriranje on kao ne¹to odradi i napi¹e da je softver a¾uriran. Da li se neko bavio ubacivanjem novijeg softvera?

Nemas sta da "ubacujes", samo idi na settings>general>software update.
9.3.3 je aktuelna verzija.

Ako se ne varam to je iPad prve generacije (dolazili sa iOS 5), ali ce svakako raditi i sa iOS 9-kom.

rboban

Mislim da nece moci! 5.1.1 je zadnja verzija koja podrzava isti.


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

Che

upravu si

"On June 11, 2012 it was announced that iOS 6 would not be released for the first-generation iPad, making iOS 5.1.1 the final operating system officially available for the device."

Darko


UFF

jeste sala ali je realna
ono kao sipas mu toliko i toliko goriva a presao si toliko km pa to evidentiras?

bolest mozga i to teska
koga zabole kurac uopste i ko ima vremena i volje da se bavi takvim glupostima jbt

Darko

Pa kako ko ? Pola foruma kad ih pitas za potrosnju kazu u dve decimale. Pa jos toliko i toliko u gradu , toliko i toliko na otvorenom.. Znaci , izmere , isprate jebi ga...

Uostalom , ja napisah gore , ko hoce i ko prati - eto dobre aplikacije ...

Kome je glupost ne mora da skida ;)

losmi

Sto manje znas, manje boli glava :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 01:14
jeste sala ali je realna
ono kao sipas mu toliko i toliko goriva a presao si toliko km pa to evidentiras?

bolest mozga i to teska
koga zabole kurac uopste i ko ima vremena i volje da se bavi takvim glupostima jbt

Za sva vozila vodim excel tabelu kad je ¹ta raðeno na njima.

Dok sam imao svoj auto, imao sam knji¾icu u koju je pisano i svako sipanje goriva sa kilometra¾om (na motoru mi cimanje).

Bolest...

Na motoru dodu¹e pri svakom sipanju raèunam koliko je potro¹io od poslednjeg sipanja - ako ima velikih odstupanja onda su me pokrali na pumpi, ili treba da proverim karbove, creva...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

el neko imao problem pri registraciji appleID?
odbija mi payment method, mastercard...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Ja sam imao problemsa iPadom. Nije hteo da me registruje, vrteome u krug. Pozvao sam ortaka koji je zavr¹io Apple akademiju. Morao je prvu transakciju da obavi sa kompa. Od onda mi sve ok radi.

Hohštapler

Isto tako. Juèe kupio novi Iphone, do sad koristio samo android i imam samo jedno da ka¾em - GOOOVNOOOO
Nepotrebno komplikovano. mp3 preko itunes, sad veæ 2 sata poku¹avam govno da instaliram na win... JEBO SAM IM MAJKU.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Jul, 2016, 17:48
Isto tako. Juèe kupio novi Iphone, do sad koristio samo android i imam samo jedno da ka¾em - GOOOVNOOOO
Nepotrebno komplikovano. mp3 preko itunes, sad veæ 2 sata poku¹avam govno da instaliram na win... JEBO SAM IM MAJKU.

Drugar iz Ireninog sela i devojka se kunu u Iphone. Ka¾u kad navikne¹ jednom, posle ti je sve ostalo sranje.

Izem ga, meni su i dalje PC i cigla Nokija zakon kombinacija.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen