Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ko mi bude reko da je Iphone DO JAJA, dobiæe od mene cigluuglavu (jedna reè).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Jul, 2016, 19:03
Ko mi bude reko da je Iphone DO JAJA, dobiæe od mene cigluuglavu (jedna reè).

! No longer available

[rofl] [rofl] [rofl]

Limanci - Ujed Motorne Testere  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Hostapleru , a i ti si ko neko dete ... Kupio tel inprvo sto uradi - aj da promenim melodiju .... U jeeeee...

A sta ti je problem da instaliras itunes na komp , prebacis muziku i to je to ?!?

Cirka , 10 min posla ...


OKi

Citat: Slaninar poslato 30 Jul, 2016, 18:51
Citat: Ho¹tapler poslato 30 Jul, 2016, 17:48
Isto tako. Juèe kupio novi Iphone, do sad koristio samo android i imam samo jedno da ka¾em - GOOOVNOOOO
Nepotrebno komplikovano. mp3 preko itunes, sad veæ 2 sata poku¹avam govno da instaliram na win... JEBO SAM IM MAJKU.

Drugar iz Ireninog sela i devojka se kunu u Iphone. Ka¾u kad navikne¹ jednom, posle ti je sve ostalo sranje.

Izem ga, meni su i dalje PC i cigla Nokija zakon kombinacija.

Oèigledno Iphone nije za LALE  :P

Boban_m

Citat: Darko poslato 30 Jul, 2016, 20:13
Hostapleru , a i ti si ko neko dete ... Kupio tel inprvo sto uradi - aj da promenim melodiju .... U jeeeee...

A sta ti je problem da instaliras itunes na komp , prebacis muziku i to je to ?!?

Cirka , 10 min posla ...


A kompjuter, jel moze obicni ili mora Apple? ;D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Darko poslato 30 Jul, 2016, 20:13
Hostapleru , a i ti si ko neko dete ... Kupio tel inprvo sto uradi - aj da promenim melodiju .... U jeeeee...

A sta ti je problem da instaliras itunes na komp , prebacis muziku i to je to ?!?

Cirka , 10 min posla ...



E kurca.
Da je tako lako ne bih pizdarao.

Downloadovao iTunes, instaliram, krene da ga pokrene izbacuje neku gre¹ku trte mrte, ka¾e "deinstaliraj i instaliraj ponovo" - popizd!
Ajde... ponovo instaliram - ista poruka.
Ti jebem mamu - googlam, naðem na YT isti problem tutorijal, deinstaliram sve, i krenem po tome. Pokrenem program - super, radi.
Radi kurac.
Pokrene program ali program zabode, zapuca, ni¹ta ne reaguje. Task manager - not responding.
2-3 puta restartovao komp, 10 puta gasio palio program - ni¹ta.

Brate, nisam glup, koristim kompjutere od kad znam za sebe, ne bavim se programiranjem ali nisam ni proseèna plavu¹a korisnik - ovo jede kurac!

I koja kurac melodija??
Hteo sam da idem na ¹trand, da prebacim muziku na mob da slu¹am dok  8)   ( . ) ( . )   i   (,) al kurca...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Ubi ga blues sa samsunga moga.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

cek cek ... zar taj iShit ne moze samo prekopirash MP3 i kazesh e to
mi je melodija zvona ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Hostapleru , pa ti imas problem sa kompom a ne sa telefonom ... ;)


UFF

hostapler kaze da je problem sto u appleu drkaju kurac i komplikuju nepotrebno umesto da naprave da se memorija telefona vidi kao externi hard disk kad ga povezes na komp kao sto je na androidu pa ti kopiraj sta hoces na njega bez instaliranja bili kakvih aplikacija

Joker

Jedina komplikovana stvar na iPhoneu je ubacivanje pesama, jer ide preko iTunesa i to sto neke aplikacije moras da platis, ali to samo neke, sve sto ti je potrebno je free.... Sve ostalo, ali sve je em lako, em brzo... Kakav crni Android..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

skines na komp aplikaciju iTools i nemas problem sa prebacivanjem bilo cega...

Hohštapler

Natero sam iTunes da radi, tako ¹to nisam skinuo sa njihovog sajta program, nego sa torenta...
Jebo im ja mater.
i moj komp radi ko doxa.

I upravo je u ovome ¹to uff ka¾e problem, sve je "za¹tiæeno" sve je "plati pa se klati".

Prebacio pesme - trebalo mi je samo 1 dan da ga prokljuvim.

Namesti pesmu da bude ringtone? e i to je nauka...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: Joker poslato 31 Jul, 2016, 11:33
Jedina komplikovana stvar na iPhoneu je ubacivanje pesama, jer ide preko iTunesa i to sto neke aplikacije moras da platis, ali to samo neke, sve sto ti je potrebno je free.... Sve ostalo, ali sve je em lako, em brzo... Kakav crni Android..

Sad kad radi iTunes, nije komplikovano, èak je i lak¹e i br¾e nego bilo koji android. Samo iTunes jede govna. Kad prikaèi¹ mob on zapuca. Ali, ¾iveli pirati...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bobangsxr

Ja sam uzeo 6 S i poklonio ga tasti  ;

Bori¹a

ja sam 4s pre 2 godine prodao samo zato sto drzi bateriju kao kurac, kupio sam eksterni punjac zbog njega.. sad mi na noteu ne treba :D

Conti-Moto

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Jul, 2016, 17:48
Isto tako. Juèe kupio novi Iphone, do sad koristio samo android i imam samo jedno da ka¾em - GOOOVNOOOO
Nepotrebno komplikovano. mp3 preko itunes, sad veæ 2 sata poku¹avam govno da instaliram na win... JEBO SAM IM MAJKU.

Koji iPhone si uzeo ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!