Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Nov, preko telenor banke, 24 rate, bez kamate... I dobio popust na racun...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Pljuni ti mene ako se ikad budes vratio na android operativni sistem ...

Kupio si ios i uzo da radis , ajd da kazemo , najkomplikovaniju stvar pa si se smorio ...

Sto ne kases utiske za kvalitet tona kad slusas muziku preko slusalice , kvalitet prilikom razgovora , brzinu telefona i jos milion drugih stvari...

Pisemo ovde posle par meseci , pa ces reci ;)

DebeliZmaj

‚‚kvalitet tona‚‚ ... jbt pa necu slusham metaliku u hifi stereo ovoono ...
‚‚brzinz‚‚ ... da kad ga ispustish brzo pada
‚‚kvalitet prilikom razgovora‚‚ ... zdravo cao, evo juche sam imao poziv od drugara, prichali smo 10 min, sto mi je rekord u zadnjih 6 meseci ...
‚‚milion drugih stvari‚‚ ... za koje postoji drugi uredjaji ...

:) ... kako je urbano biti urban ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a


Conti-Moto

#184
Uvek sam bio veliki protivnik iPhone telefona, budala ...
... sve dok mi pre dve godine sin nije poklonio iPhone5.
Nisam mogao da ga odbijem, tj. sreca da ga nisam odbio.
Posle dve godine koristenja ne vidim vise smisao posedovanja Android operativnog sistema.
Dve godine ne znam sta je bagovanje, zakucavanje, restartovanje, resetovanje, stucanje itd.
Svaka aplikacija radi brzinom svetlosti, trajanje baterije, zvuk reprodukcije muzike, kvalitet fotografija, video snimaka,
jednostavnost upravljanja sistemom, sve je izuzetno jednostavno i savrseno sigurno.
Ne postoji sigurniji operativni sistem od ios-a, pronalazenje telefona, brisanje podataka, prebacivanje na drugi uredjaj itd.
A te price da se sve aplikacije placaju i da su skupe su cista budalastina, do sada nisam dao ni jedan jedini dinar za bilo koju aplikaciju, sve koje mi trebaju su besplatne.
Vidim Borisa kaze imati iPhone je "kurcenje", hahahahahaha  [rofl] [rofl]  hahahahahaha kakav  [kralj]
Sasvim normalan telefon sa odlicnim hardverom i softverom, cena kao bilo koji drugi mobilni u toj klasi.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Bori¹a

pa nista slagao nisam... dizajnom najjaci telefon sto ima na trzistu...

Hohštapler

Citat: Darko poslato 31 Jul, 2016, 13:06
Pljuni ti mene ako se ikad budes vratio na android operativni sistem ...

Kupio si ios i uzo da radis , ajd da kazemo , najkomplikovaniju stvar pa si se smorio ...

Sto ne kases utiske za kvalitet tona kad slusas muziku preko slusalice , kvalitet prilikom razgovora , brzinu telefona i jos milion drugih stvari...

Pisemo ovde posle par meseci , pa ces reci ;)

Sve je to tako. Istina. Da nije tako ne bih ni kupio nikad.
Pre svega zbog toga kako radi, brz je, ni¹ta ne ¹tuca, ekran precizan, muzika je sjajna (najbolje fabrièke slu¹alice sa mikrofonom), kamera. Milina za koristiti.
Al uskaditi ga sa ne MAC kompom... jebo mamu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Aj deder vi meni lepo, polako napisite kako da ja napravim da mogu da placam aplikacije.. Prijavljen sam na Hr App Store.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Ajfon - kao i Mekovi - sve radi, manje ¹anse za prilagoðavanje korisniku i bud¾enje, ali i manje ¹anse da sjebe¹ ne¹to kao obièan korisnik.

Android i PC - vi¹e slobode, bolje ako stvarno zna¹ ¹ta radi¹, ali lo¹ije za korisnike koji ne znaju, ili neæe da se optereæuju time.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

losmi

Ne menjajte 5icu dok vam ne rikne, ja sam je imao i radila je bez greske, posle toga uzeo 6, pa 6s, i duboko se razocarao..

Slaninar

Obrni, okreni, sve je napravljeno da daje¹ vi¹e od 100 evra godi¹nje za mobilni telefon.

Nokija cigla traje 10 godina, baterija dr¾i k'o luda, ne zapucava se... samo nije pametan, jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

vec skoro mesec dana sam reaktivirao neku staru nokia-u
odbijam da kupujem telefon, trazio sam firmi odredjeni dual sim
cekam da ga nabave za sluzbenu i da ubacim u svoju ...

da kupujem telefon ? ne vec 2 god skoro ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zzare

Citat: Joker poslato 31 Jul, 2016, 20:16
Aj deder vi meni lepo, polako napisite kako da ja napravim da mogu da placam aplikacije.. Prijavljen sam na Hr App Store.
Kupi¹ iTunes gift card code, uradi¹ Redeem iz AppStore aplikacije i ukuca¹ kod koji si dobio na mail nakon kupovine iTunes gift card-a. Kada to uradi¹ ima¹ na svom nalogu na stanju sumu koju si kupio.
iTunes gift card mo¾e¹ da kupi¹ ovde http://www.buyfrompowerseller.com/itunes-gift-card-code/. Plaæa¹ ili PayPal-om ili direktno kreditnom karticom ili Internet karticom kako god si do sada plaæao on-line.

Ili mo¾e¹ preko na¹eg èoveka zavr¹i¹ isto to samo bez plaæanja on-line na isrbija forumu (isrbija.net) user kylle

Posle toga mo¾e¹ normalno da kupuje¹ aplikacije

castor

Mali tip za sve koji se muèe sa iTunes-om i prebacivanjem muzike na telefon. Napravite playlistu-u u iTunes-u, tamo iz Explorer-a samo prevucite pjesme koje ¾elite da budu u toj listi i onda u Sync-u èekirajte samo playlist-u koju ¾elite da prebacite. That's it!
It's the ride that matters, not the bike…

rboban

Ride It Like You Stole It

Hohštapler

Citat: castor poslato 03 Avgust, 2016, 14:11
Mali tip za sve koji se muèe sa iTunes-om i prebacivanjem muzike na telefon. Napravite playlistu-u u iTunes-u, tamo iz Explorer-a samo prevucite pjesme koje ¾elite da budu u toj listi i onda u Sync-u èekirajte samo playlist-u koju ¾elite da prebacite. That's it!

Nije ovo problem, problem mi je bio da instaliram i nateram da radi iTunes za windows 7 64bit koji sam skinuo sa zvaniènog Apple.com sajta.
Taj je jeo govna.
Posle sam skinuo torrent verziju nekog setapa koji radi bez gre¹ke. Nemo'¹ srpski komp naterati da radi na legalan softver pa da si pita. Nije navik'o. :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dragan

Ima brdo prog koji to odradjuju muziku,slike a nije i tunes i prog je mufte i tunes nikad nisam koristio

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
samo vas posmatram...

Darko

Izasla beta verzija ios 10 ... Jel neko updateovao i ako jeste - kakav je ?

UFF

izasao 6.0.1 Marshmallow koga zabole za ios 10 :D

Bori¹a

mi sa starim telefonima moramo da se zadovoljimo sa 5.0 lolipopom [rofl]