Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


con3


Citat: Bori¹a poslato 18 Novembar, 2014, 01:40
con3 koji fon imas?
Note 3 , navikao sam se na ekran i velicinu telefona :)

dusankobgd

Telefon samo sa minimum 2gb rama ili vise. Kao i con3 imam Note3 sa 32 gb memorije i karticom od 32 gb. Nosio neke filmove na posao i napunio ga do vrha. Telefon sljaka vrhunski. Nikakvi bagovi i kocenja.

bugsy

Nemas sigurno mobilni telefon sa 32GB radne memorije osim ako nisi dosao iz buducnosti.

Evo vam pametan tekst pa procitajte zasto Android nece moci da pridje na kilometar iOS-u http://www.redmondpie.com/why-iphone-with-1gb-ram-performs-better-than-android-devices-with-2gb-or-more-ram/

Probajte Mac OS X pa cete videti isto razliku izmedju pomenutog i Windows ili Linux sistema.

;)
... jer, oko mene sve su ponavljaci djaci, ili bolesnici ili manijaci ...

Dr. Pop

MK Arhangel

ЯЭВОЛУТИОН

a sto ias operativni sistem na telefonu.....

ako moze ovakav ali mehanicki....nekad sam zano par stotina telefona...sad znam pet

http://www.textually.org/textually/archives/images/set3/iphone-dial-retro.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dusankobgd

Citat: bugsy poslato 18 Novembar, 2014, 10:33
Nemas sigurno mobilni telefon sa 32GB radne memorije osim ako nisi dosao iz buducnosti.

Evo vam pametan tekst pa procitajte zasto Android nece moci da pridje na kilometar iOS-u http://www.redmondpie.com/why-iphone-with-1gb-ram-performs-better-than-android-devices-with-2gb-or-more-ram/

Probajte Mac OS X pa cete videti isto razliku izmedju pomenutog i Windows ili Linux sistema.

;)

Nije ni misljeno na radnu memoriju, note3 ima 3 gb radne memorije. Ovde je cilj da se kaze da iako je telefon pretrpan fajlovima radi bez problema ikakvih.

bugsy

Hehe, ladno ne moze da se edituje poruka?

@dusankobgd - Ignorisi ono sto sam napisao, ne znam gde sam procitao da imas telefon sa 32GB radne memorije kada pise samo sa 32GB memorije :D

A eto i odgovora od tebe :D
... jer, oko mene sve su ponavljaci djaci, ili bolesnici ili manijaci ...

Darko

e , ajfonovci , pitanje...

imam neku aplikaciju , lupam fejs ... izadje mi udate , skinem update... kako da vratim prethodnu verziju aplikacija ako mi se ne svidja update ?

Che


Darko

pe jesi procitao ovo ?   moras imati bekap prethodne verzije aplikacije na kompu... a u slucaju da nemas ? 

Che


Darko

nisam , pitam informativno   [srednjiprst] [srednjiprst]

na androidu je to 800 puta lakse...

rboban

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 18:14
da

sad me jebe kaze wronog password kad pokusam da se sa moba logujem na icloud a sa pc-a sa istim passwordom prolazi

Da ti slucajno pass nije vise od 15 karaktera?
Ride It Like You Stole It

Bori¹a


Darko

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 17:07
nebitno resio sam, e sad na pretragu korisnih aplikacija (dajte predloge) i sex s'obzirom da mi je ovo prvi ajfon
valjda necu da izpizdim sa njim ko sa win mobile pa da ga prodam

ja sad resio kontakte u telefonu .. skoro svaki ima sliku , link do profila na fejsu , mail , rodjendan i sl... kad udjem u neki kontakt znam sta je jeo juce ;) 

Che

Citat: Darko poslato 18 Novembar, 2014, 22:04
nisam , pitam informativno   [srednjiprst] [srednjiprst]

na androidu je to 800 puta lakse...

i ja ti kazem da si se sjebao informativno   :drka:

pa ti se vrati na drndroid  :-* :P

Darko

znas kad ? juce...

cak i ako mi se ne svidi iphone , sto je malo verovatno , jer sam za sada odusevljen telefonom , sledece ce biti win ... android vise - a-a , jok

Che

ko od androida jednom pobegne, vise se ne vraca ;D

Darko