Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

prvo se nazivate DELIJAMA (turcima) a sada i pevate "danke Deutchland".....dno rupe....jama
http://www.zurnal.rs/kosarka/zvezda/17978/delije-pevale-cirbesu-danke-dojcland
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ponekad imam utisak da ti samo tra¾i¹ vesti o nama.  U stvari, ti samo to i radi¹, ne vara me utisak.

ЯЭВОЛУТИОН

jok samo o fmp-u ali nekako uvek iskocite....ko Nole :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Izvor wikipedija. Bolje iz ®eleznika nego iz Zagreba.



(Powered by frubar.net)

;D

ЯЭВОЛУТИОН

ciganjski photoshop....verovatno radjeno na nelegalnom softveru
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

Citat: Radanovic poslato 30 April, 2015, 22:09
Citat: Zeljkamp poslato 30 April, 2015, 13:54
@ Misko
Koji je rezultat druge vaterpolo utakimice ?

Pitaj ga Mi¹ko koji je rezultat prve odbojka¹ke utakmice ....  [srednjiprst]


A koji je rezultat druge ??? ........  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

mi¹ko_kolo

#2406

ЯЭВОЛУТИОН

wikipediju pune retardi...ima toliko gluposti tamo da samo vi mozete da se uzdate u to....
dokaz za to je da pored mege pise "2rd"...ako nije u pitanju artuditu ili r2d2 onda je greska.....ali vi verujete da navijate za kk c zvezda.....i verovatno ce vas ubediti da ste vec osvajali aba ligu....tamo neke godine.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



Zeljkamp

Misko, jel istina da ste potonuli ?
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Sa onakvim suðenjem u drugom poluvremenu, dobili biste i Pro Reko. I opet niste mogli da nas dobijete a da mi sami sebe ne pobedimo.

Zeljkamp

Kaze se cestitam. ;)

Inace, potapali smo mi i taj Pro Reko.  [cheers]

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

#2413
Citat: Zeljkamp poslato 08 Maj, 2015, 14:21
Kaze se cestitam. ;)

Samo posle tvoje èestitke za basket.

Citat: Zeljkamp poslato 08 Maj, 2015, 14:21
Inace, potapali smo mi i taj Pro Reko.  [cheers]

Kao i mi. Pa?!

Zeljkamp

Koji, bre, basket kada ne postojite !? Lepo sam te pitao da li da ti cestitam kao panteru ili deliji ? KKCZ ne postoji, tako da...
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Samo da ja èujem èestitku iz tvojih usta. Da ka¾e¹ "èestitam bili ste bolji". Ali, naravno, to preko tvojih usta ne mo¾e da preðe. U pravu si - nismo isti. ;)

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

Tole lopove....Tole lopove....ukrao si gangurima jos jednu utakmicu....sad ih i Cukaricki omlatio.....mada ima jos malo vremena ...uvek moze da se svira koji penal...mada ni to ne garantuje da cete dati gol.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

#2418
Alo, a èestitke za titulu?! ;D







ЯЭВОЛУТИОН

ne menjaj temu....razbila vas cuka ko dete zvecku////
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11