Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

marckony

Bravo za ZVEZDU, ove necu ni da komentarisem !

sibin

ocekivano bilo da ce partizan da zaboli guza posle ove serije :)

ЯЭВОЛУТИОН

ajde da vidimo kako fmp igra u nekoj ozbiljnijoj grupi EL....dace bog da vas omlatimo u zavrsnici domaceg prvenstva.....realno ste imali jaci tim, pomoc sudija, veci budzet.....ali kako vec ljudi rekose "nicija nije gorela do vijeka" pa nece ni FMP.....cestitke...uprkos svemu odigrali ste bolje kad je trebalo....i dobili bi verovatno i bez pomoci sudija, ali bi bar bilo neizvesnije...

PARTIZAN OSTAJE U SRCU......nikad FMP, nikad Zvezda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Da li ti èuje¹ sebe?! Upravo smo mi, oni koji mogu da ka¾u da nièija nije gorela... Dosadili ste i Bogu i ljudima svojim "mi, mi, mi..." Sad je do¹lo na¹e. A dokle? Èuæe se. Do tada, so long muchacho!

Kengur

Kad pobede onda je zvezda.. kad izgube fmp... :-)
Tesite se ako vam je lakse...
Grobari jel znate ko vas jebe...? :)


Radanovic


Zeljkamp

Da nije FMP-a vi ne bi ni gledali kosarku.
TwinZ Auto & Moto

sibin

pa eto mi cemo da bar gledamo dogodine a vi eto necete (sem cipiripi lige:) :P raskukali ste se kao deca zajebo vas sudija nas budzet drzava i tako to. gde ste bili sve ove godine dok ste krali, a da vi ste kradju i otimacinu zvali dominacija :)

pera-s

a koju je to titulu kk partizan oteo??

ЯЭВОЛУТИОН

ja htedoh nesto da napisem...ali se onda setih da je to za novu temu....Partizan-fmp.....ovo je tema za fudbalski derbi...mada kako mi se cini kad predju u drugu ligu i toga nece biti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



ЯЭВОЛУТИОН

cigani....mi ovako vec dugo...pobedjivali ili gubili....

https://www.youtube.com/watch?v=-P3mHb3_dSE

ali vi to ne mozete da razumete, jer ne znate ni sta volite.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Navikavajte se da pevate pora¾enima.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

To æemo jo¹ da vidimo, da li, ili ne. A vama se sudbina veæ sada zna.

Zeljkamp

Vasa sudbina je davno zapecacena.
TwinZ Auto & Moto


Zeljkamp

Ne bih rekao da je bezanija kada se zahvaljuje klubu i navijacima. Realno, nije pokazao apsolutno nista. Izgleda da smo mi, navijaci, ocekivali mnogo a dobili malo, bar sto se njega tice.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

To se zove kurtoazija. A za koji mesec æemo videti kad stigne presuda BAT-a. Isto kao i za Muslija, Klobuèara... ;)