Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Bitno je da ti pratis desavanja u Partizanu sve ove godine. Garantujem da vise znas o Partizanu nego o klubu za koji navijas, ma kako se on zvao.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

 [dobarpost] [thumb_up] [rofl] [rofl] [rofl] Kao i ti za Zvezdu. Kako ono be¹e? A, da, katanac!!!  [panic] [panic] [panic]

clutch&brake

kako god,bolje i da probadnemo i da se ugasimo ali grb da zalozimo za malu lovu necemo, i da na, ga neko opet posle pokloni i da se fuzionisemo sa mega leksom jer tamo ima para. neke stvari prosto nemaju cenu a vi to ocigledno ne razumete i nikada necete, tako cete i proci a to cemo tek da vidimo.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Naravno, tako rade èasni ljudi a ne k'o mi cigani!  [rofl] [rofl] [rofl] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]









































Ma va¾i, sve mislim kad se fuzioni¹ete sa Megom da neæete navijati za Megapatlid¾an. A po svemu sudeæi, tako ne¹to vas èeka. Samo, tada æe gzda da bude Mi¹ko Ra¾natoviæ a ne Dervi¹ Prepodobni.


ЯЭВОЛУТИОН

dok budete imali para...znate, vaterpolo nije isplativ sport....a uz to izgleda da se vise necemo radovati ni reprezentativnim uspesima, jer gde vi  dodjete nema plemenitih metala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ma va¾i! Vidim i u ko¹arci i u vaterpolu lo¹i rezultati. 'Ajde smisli ne¹to novo. ;)

mi¹ko_kolo

Glodari, èestitam vam titulu u fudbalu. Mi bolje i nismo zaslu¾ili.

clutch&brake

Jebes ti aj da kazemo titulu. Na sta ovo lici pa to je zlo.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Tu smo saglasni. Ne zna se ko je bio gori. Bruka.

Dukags


ЯЭВОЛУТИОН

pa kad su im ovi sa tribina poremetili koncentraciju....da je onaj krkobabovic pogodio ono sto je teze promasiti nego pogoditi, bila bi bolja tekma....valjda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Citat: njanja poslato 24 April, 2015, 16:55
kako god,bolje i da probadnemo i da se ugasimo ali grb da zalozimo za malu lovu necemo, i da na, ga neko opet posle pokloni i da se fuzionisemo sa mega leksom jer tamo ima para. neke stvari prosto nemaju cenu a vi to ocigledno ne razumete i nikada necete, tako cete i proci a to cemo tek da vidimo.
To ces tek da vidis kako "vi" nedate... kad coravo prase ne bude imalo da kupi sliku koja je kao pola necijeg stana... i ovaj drugi sto se bode sa ortacima po kaficima...
Prevelika lova za pojedince da bi se drzalo do ponosa i morala...

A gde su ponos i moral u nasem sportu smo videli juce na derbiju... Beton liga ima sigurno lepsi fudbal od onoga...

ЯЭВОЛУТИОН

ma opusteno....ako bude pravde igracete sledece godine lepsi fudbal....u beton ligi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo



ЯЭВОЛУТИОН

tovarite , ali jedva...u poslednjoj sekundi...dva ili tri najbolja igracu su prosle godine presli od nas kod vas...za pare....i ostace jadni mali kao sto su i svi vasi ostali....profesionalna kosarka je malo vise.....iz semena kad dodas vodu nikne bilka...kad je presadis ona bude zelena....neka se primi a neka ne....problem kod vas je sto se kod vas ne primaju....ti isti ce sutra za malo vece pare u Megu ili Metalac.....nemate vi ime i tradiciu da igraci ostaju kod vas a da ne vide pare....posle vas, samo beton liga....Banderas sta je odigrao ove sezone odigrao je....videcemo kako ce se pokazati za koju godinu....ko misli da je kapacitet za NBA je budala....pa skace 2mm od parketa....3 sekunde mu je moto....slab je za bilo kog NBA centra....ako on ode NBA onda ja NBA pukla ko dinja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Ganferi i ostali "novinarcici" ne pominju dva nedosudjena penala u istoj sekundi za Partizan.

Sjajna sansa Balazic(Cvetkovic izbacuje loptu sa gol linije), Zvezda - Partizan

Obaranje Balazica i igranje rukom defanzivca zvezde.

P.S. Ne treba da ga sude jos 20 godina.
TwinZ Auto & Moto

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 April, 2015, 16:48
tovarite , ali jedva...u poslednjoj sekundi...dva ili tri najbolja igracu su prosle godine presli od nas kod vas...za pare....i ostace jadni mali kao sto su i svi vasi ostali....profesionalna kosarka je malo vise.....iz semena kad dodas vodu nikne bilka...kad je presadis ona bude zelena....neka se primi a neka ne....problem kod vas je sto se kod vas ne primaju....ti isti ce sutra za malo vece pare u Megu ili Metalac.....nemate vi ime i tradiciu da igraci ostaju kod vas a da ne vide pare....posle vas, samo beton liga....Banderas sta je odigrao ove sezone odigrao je....videcemo kako ce se pokazati za koju godinu....ko misli da je kapacitet za NBA je budala....pa skace 2mm od parketa....3 sekunde mu je moto....slab je za bilo kog NBA centra....ako on ode NBA onda ja NBA pukla ko dinja...

Da li ti vidi¹ ¹ta pi¹e¹?! ©ta bi sa Toma¹eviæem, Vujaniæem, ©ilobadom, Stanojeviæem, Lukom Bogdanoviæem... Otimali ste nemilice, dok ste mogli. Sad se okrenulo. Dokle? Dokle bude moglo. Kao i vi, potpuno isto. A za bandera¹a ne brini, on je veæ sada postigao mnogo vi¹e nego kad je igrao kod va¹eg maga. I mani se pesnièkih metafora, nikako ne idu uz tvoju reputaciju. ;)