Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 28 April, 2015, 18:17
Ganferi i ostali "novinarcici" ne pominju dva nedosudjena penala u istoj sekundi za Partizan.

Sjajna sansa Balazic(Cvetkovic izbacuje loptu sa gol linije), Zvezda - Partizan

Obaranje Balazica i igranje rukom defanzivca zvezde.

P.S. Ne treba da ga sude jos 20 godina.
Nisi na¹ao bolji snimak?! ;D

Imam ja.

http://www.youtube.com/watch?v=vn64tQgPU5g&feature=player_detailpage#t=1

;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 April, 2015, 19:18
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 April, 2015, 16:48
tovarite , ali jedva...u poslednjoj sekundi...dva ili tri najbolja igracu su prosle godine presli od nas kod vas...za pare....i ostace jadni mali kao sto su i svi vasi ostali....profesionalna kosarka je malo vise.....iz semena kad dodas vodu nikne bilka...kad je presadis ona bude zelena....neka se primi a neka ne....problem kod vas je sto se kod vas ne primaju....ti isti ce sutra za malo vece pare u Megu ili Metalac.....nemate vi ime i tradiciu da igraci ostaju kod vas a da ne vide pare....posle vas, samo beton liga....Banderas sta je odigrao ove sezone odigrao je....videcemo kako ce se pokazati za koju godinu....ko misli da je kapacitet za NBA je budala....pa skace 2mm od parketa....3 sekunde mu je moto....slab je za bilo kog NBA centra....ako on ode NBA onda ja NBA pukla ko dinja...

Da li ti vidi¹ ¹ta pi¹e¹?! ©ta bi sa Toma¹eviæem, Vujaniæem, ©ilobadom, Stanojeviæem, Lukom Bogdanoviæem... Otimali ste nemilice, dok ste mogli. Sad se okrenulo. Dokle? Dokle bude moglo. Kao i vi, potpuno isto. A za bandera¹a ne brini, on je veæ sada postigao mnogo vi¹e nego kad je igrao kod va¹eg maga. I mani se pesnièkih metafora, nikako ne idu uz tvoju reputaciju. ;)
Tomasevic je kurac od kosarkasa, ali ga ukenjalo vreme...Vujanic se povredjivao....Silobad tako tako...Stanoje prosek....luka Bogdanovic se nije bas uspeo do visina....vidis mi i to sto smo uzeli jedva da smo napravili nesto od toga....to da je valjalo bilo bi odmah u Partizanu.....i nemoj da redjas igrace tako....jel ste i vi uzimali od nas dosta...skarta uglavnom...one koje ste kao i sada mamili prama....i ti juniori ce za koju godinu da budu ispod proseka....numete vi od njih da napravite igraca....vi umete samo da kupite....ali...istice vam ugovor se cokijem....mozda vam vrati grb i ime....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Naravno, sad nijedan od njih ne valja.  [thumb_down] ©to ste ih, onda, otimali?

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kengur

Pioniri i juniori u basketu prvaci...

Ali sto se tice pionira, tu ne znam dal znate, ali titulu niste imali ako se ne varam od 99godine... :)  Odlicna skola partizana prosto sabija :) ...

A sto se tice fudbala(kog fudbala?) ste pokazali kakav ste kapacitet u ligi evrope, i kako lep fudbal igrate... :)
Koliko ono pobeda? :)


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 29 April, 2015, 17:21
Pioniri i juniori u basketu prvaci...

Ali sto se tice pionira, tu ne znam dal znate, ali titulu niste imali ako se ne varam od 99godine... :)  Odlicna skola partizana prosto sabija :) ...

A sto se tice fudbala(kog fudbala?) ste pokazali kakav ste kapacitet u ligi evrope, i kako lep fudbal igrate... :)
Koliko ono pobeda? :)
Aj sad da nesto naucis...u kategorijama pionira i juniora rezultati uopste nisu vazni.....i mi smo bili i olimpijski i raznorazni prvaci raznoraznih takmicenja....A reprezentacija u fudbalu dubak.....ako uzmes takticki da razvijas pionire i juniore oni ce biti superiorni ali tehnicki ce stagnirati, sto se u tim kategorijama nece osetiti....oseti se pri prelasku u seniore.....Kad sam ja trenirao kosarku kidali smo i pionire i juniore partizana i zvezde sa po 20 razlike....nas tener forsirao pik end rol i zonski presing.....rotirao sve igrace u punom inteziteu celu utakmicu i unakazio 20 igraca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Aha... Znaci vazni su rezultati skolice kosarke?:)
Znam ja vrlo dobro sta je vazno u kosarci, nego me smara vase busanje oko partizanove skole kosarke...

Da se razumemo, i uvezda i partizan imaju solidnu skolu kosarke, samo je pitanje ko mazne koje dete...

Ali sto se ticel mladjih kategorija tu je vladao poslednjih 15godina jedan trener i covke sa njim...
More dece posle toga je zapalilo za ameriku, i tamo ih je naravno progutalo more igraca i crncuga...

Imam bar 5drugara koji su zapalili tako... jedina dobra stvar je sto su pokupili xiplome i ko je uspeo papire...

Zeljkamp

@ Misko
Koji je rezultat druge vaterpolo utakimice ?
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

A ti, kao, ne zna¹?! ;D "Ti ja obja¹njavam ¹ta rade pol'cajci!"

Zeljkamp

Znam ja koji je rezultat nego se cudim zasto ne izbacujes link iz nekih novina kako bi nas obavestio ?
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

#2391
Zato si ti tu, da nam poka¾e¹ kako je izgledalo iz tvog ugla. ;)

ЯЭВОЛУТИОН

iz mog ugla ovi nasi decaci otkinuli ove vase zvezde....nisu bili navikli na topao bazen pa ste nas prosli put iznenadili....sad vec otoplilo pa nije voda ledena ni kod nas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

A koje to zvezde?! Osim ©efika, ko je tu zvezda? Pre nego ¹to i¹ta napi¹e¹, barem otiði na sajt ili wikipediju da se iole informi¹e¹. Ovako ispada¹ sme¹an sa izjavama.

ЯЭВОЛУТИОН

pa kako vam se zove tim ....plutajuci cigani.....vodena reciklaza.....poruka u boci.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Zeljkamp

Plutajuci cigani...


AHAHAHAAHAAAA
TwinZ Auto & Moto

Radanovic

Citat: Zeljkamp poslato 30 April, 2015, 13:54
@ Misko
Koji je rezultat druge vaterpolo utakimice ?

Pitaj ga Mi¹ko koji je rezultat prve odbojka¹ke utakmice ....  [srednjiprst]


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11