Glavni meni

Stipse...

Započeo pit, 09 Jun, 2012, 09:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

RoaD GunneR koji si ti  [dunce]

pa ja tako ni najbolju qravu ne tretiram  [ludak]

DaChaS

To ti je kad ljudi drze u sebi ......zato lepo svakom kazes u lice kad treba i to je to ... a ne ti slab sa kintom on narucuje bacardi i jos da mu placas ...vazi sto bi mu platio

AndreyRR

svi smo imali po takvog drugara,neki su ih na vreme otkacili a drugi kasnije

Gašpar


zmiya

Jedan moj biv¹i prijatelj,koji me izbrisao iz prijatelja zbog ovog foruma,je u ovoj situaciji bio najbli¾i da se uhvati za novèanik,i to samo da proveri da mu isti nije ispao..U ¾ivotu nije platio piæe,uvek mu je isti izgovor,moram da podignem pare sa bankomata..I jo¹ tra¾i taj bankomat..

Gavrilo

Citat: zmiya poslato 11 Jun, 2012, 22:56
Jedan moj biv¹i prijatelj,koji me izbrisao iz prijatelja zbog ovog foruma,je u ovoj situaciji bio najbli¾i da se uhvati za novèanik,i to samo da proveri da mu isti nije ispao..U ¾ivotu nije platio piæe,uvek mu je isti izgovor,moram da podignem pare sa bankomata..I jo¹ tra¾i taj bankomat..
Ne znam èoveka , ru¾no je ¹to je takav ......mada ako se stalno vozite samo po ¹umama nije ni èudo ¹to jo¹ tra¾i bankomat :)

UFF

cujem da voli tinejdzerke vise od bankomata :D

Gašpar

A jbg, èovek je administrator, moraju mu se ljudi odu¾iti za silni trud  [rofl] [rofl]


P.S. Ne laje kera sela radi, neg... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

goranvojska

el to onaj bese--------afrika br1,pa posle bmw br1.

zmiya

Ipak je on organizator i mozak svake ture,pa i do kafane,tako da je za njega sve besplatno..

AndreyRR

sto ga niste ostavili u sumu tamo sve za dz

zmiya

Jesmo ga ostavili ali je plakao posle i rekao nikad vi¹e sa nama..

pit

   Jel to onaj sto tradicionalno svakog 1 januara istera motor na tradicionalnu novogodisnju voznju?

goranvojska

Citat: pit poslato 11 Jun, 2012, 23:47
   Jel to onaj sto tradicionalno svakog 1 januara istera motor na tradicionalnu novogodisnju voznju?
a posle ode kolima.

Nadalina

Aaaa, pa, taj i mene izbris`o iz istog razloga! ;D
Dzukela u podznaku

zmiya

Kolima ne ide nigde po¹to sipa godi¹nje litar i po nafte,da mo¾e da istera ispred gara¾e..A ove godine mu ni to nije bilo dovoljno pa su do¹la  dvojica da mu pomognu da ih ugura nazad.

zmiya

Citat: goranvojska poslato 11 Jun, 2012, 23:31
el to onaj bese--------afrika br1,pa posle bmw br1.


Be¹e ovo izjavio:

Samo jedna stvar je ostala potpuno protiv njih. "Izvadite svecicu iz te stvari!" salili su se vozaci BMW GS-a na svakom mitingu, listajuci spisak delova koje je trebalo skinuti da bi se do svecica doslo. Bocne plastike, sediste, rezervoar, hladnjak... Sve ovo je bilo praceno teatralnim pogledom ka lako dostupnim svecicama na njihovim bokserima. Ali, oni nisu mogli da shvate da je vodom hladjeni V2 iz Japana tesko uporediv sa starim Bavarskim motorom. Honda je konstruisala skoro neunistivu masinu.

goranvojska

ma citao sam to i ono o sarvisu i stelovanju karburatora.sere.

zmiya

Citat: zmiya poslato 11 Jun, 2012, 23:58


Ali, oni nisu mogli da shvate da je vodom hladjeni V2 iz Japana tesko uporediv sa starim Bavarskim motorom.

reèe i kupi stari Bavarski motor.. [doh]

Plazma Keks