Glavni meni

Stipse...

Započeo pit, 09 Jun, 2012, 09:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pa to je vise bilo da se zapljunem ;D
inace, imao sam devojku koja nije mnogo volela da se bavi takvim stvarima... a nije mi ni zao tih 200din jer bi ih sigurno dao na burek, igraonicu, koka kolu od 2l... jbg, tad sam bio 1 godina

pit


           
Citat: Plazma Keks poslato 13 Jun, 2012, 17:12
pa to je vise bilo da se zapljunem ;D
inace, imao sam devojku koja nije mnogo volela da se bavi takvim stvarima... a nije mi ni zao tih 200din jer bi ih sigurno dao na burek, igraonicu, koka kolu od 2l... jbg, tad sam bio 1 godina

     Ja mislim da nas foliras.
      P.S. I kakva je to devojka sto nece da pusi.

AndreyRR

ne pusacica,zato te vole u guzu  ;D

Milomir27


pit

Citat: AndreyRR poslato 13 Jun, 2012, 17:22
ne pusacica,zato te vole u guzu  ;D

                 Kad sam imao 17-18 godina navatam ja neku ribicu.plavui lepu...ona djana,ja joj skino himen....zaljubio sam se sve prsti...niko srecniji od mene.Kad me oladi drugar...''jer znas da je ova pusila Ziki Kapedomcu''.
                    Tad kad nisam crko nikad necu.
                  Inace ta ribica je posle postala poznata voditeljka na jednoj niskoj televiiji.

AndreyRR

 [rofl],sad mozes da se hvalis

Plazma Keks

Citat: pit poslato 13 Jun, 2012, 17:14

           
Citat: Plazma Keks poslato 13 Jun, 2012, 17:12
pa to je vise bilo da se zapljunem ;D
inace, imao sam devojku koja nije mnogo volela da se bavi takvim stvarima... a nije mi ni zao tih 200din jer bi ih sigurno dao na burek, igraonicu, koka kolu od 2l... jbg, tad sam bio 1 godina

     Ja mislim da nas foliras.
     P.S. I kakva je to devojka sto nece da pusi.
nevina... imala je 16 godina tada... libo me tuki, posle je progledala ;D

Gašpar

Citat: Plazma Keks poslato 13 Jun, 2012, 17:51
Citat: pit poslato 13 Jun, 2012, 17:14

           
Citat: Plazma Keks poslato 13 Jun, 2012, 17:12
pa to je vise bilo da se zapljunem ;D
inace, imao sam devojku koja nije mnogo volela da se bavi takvim stvarima... a nije mi ni zao tih 200din jer bi ih sigurno dao na burek, igraonicu, koka kolu od 2l... jbg, tad sam bio 1 godina

     Ja mislim da nas foliras.
     P.S. I kakva je to devojka sto nece da pusi.
nevina... imala je 16 godina tada... libo me tuki, posle je progledala ;D

To je bar izleèiva bolest :D

dzimika

plazma imao si srece sto si presao u drugu skolu, bar si imao vise zena nego u tesli :D

Plazma Keks

jaoj cuti, ne znam ni koji sam Q upisivao teslu...

dzimika

ja ne mogu da se zalim, nama je bilo do jaja, kad je moja generacija otisla uveli su neku veliku strogocu u skolu, moje odeljenje je bukvalno bilo na picka ti materina sa zamenicom direktora :D

inace od generacije 87-o kad su promenili sistem upisivanja pojavilo se vise devojaka koje su na njihovu zalost upisale i teslu medju ostalih 19 skola koje su joj bile zelja da upise sto je ja mislim najgora stvar koju je nase ministarstvo prosvete moglo da uradi deci

Plazma Keks

ma ta njihiva strogoca mi je isla na Q. govnari iskompleksirani, silovali su ih kad su bili mala deca pa se svete nad nama.
bas ono sto u pink floyda "another brick in the wall" opisuju, e takvi su bili i u tesli...
a najvise sam je zamrzeo kada su mi na polugodistu roknuli 11 keceva! mesec ipo dana pred kraj polugodista se razbolim i zaglavim u bolnici na operaciji slepog creva i oni indijanci mi zakljucivali keceve jer nisu znali sta da rade! videla ja da imas jednog keca iz matematike, pa reko da ti dam i iz engleskog...

Kengur

Jbt samo ja isao u zensku skolu a nije bilo rava za 200 kinti...

Da je bilo, verovatno bih sve pare strovalio na njih, umesto na kocku i pivo...

Ovako sam morao da glumim da sam zaljubljen da bih imao gde da stavim prase...

Plazma Keks

boli te djoka. posle je drugarica iz tesle otisla u frizersku. ijaoj, blejaonica sa ortacima iz skole u frizerskoj ;D

Aussweis

Citat: Kengur poslato 13 Jun, 2012, 22:16
Jbt samo ja isao u zensku skolu a nije bilo rava za 200 kinti...

Da je bilo, verovatno bih sve pare strovalio na njih, umesto na kocku i pivo...

Ovako sam morao da glumim da sam zaljubljen da bih imao gde da stavim prase...
isto! +
Sve ima cenu ili čast!

UFF

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2012, 13:58
pre par godina roditelji jednog klinca posumnjaju gde mali trosi pare od uzine, posto svaki dan trazi i od jednom pocne da pita da dobije vise para
roditelji naravno posumnjaju na najgore, posle price sa njim ispostavi se da je neka klinka naplacivala pusenje 100din, naravno oni obaveste direktora i nastavnike o tome i sve se to naravno zataskalo posto je osnovna skola u pitanju i mislim da je uzrast negde oko 10, 11 godina, inace prica je istinita jer je od kolege sin isao u tu skolu

cale od tog klinca je picketina
umesto da je srecan sto mu se sin ne drogira izvadio 1000din i dao mu uz "uzivaj sine i javi se kad potrosis da ti dam jos" on druknuo direktoru  [thumb_down]

balcan girl

sta ces kad je cale ljubomoran sto to nije bilo u njegovo vremeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Citat: Plazma Keks poslato 13 Jun, 2012, 22:06
a najvise sam je zamrzeo kada su mi na polugodistu roknuli 11 keceva! mesec ipo dana pred kraj polugodista se razbolim i zaglavim u bolnici na operaciji slepog creva i oni indijanci mi zakljucivali keceve jer nisu znali sta da rade! videla ja da imas jednog keca iz matematike, pa reko da ti dam i iz engleskog...

I meni su u drugoj godini na kraju polugodista roknuli 10 komada jer sam isao na operaciju pa su bili u fazonu bolje da ti damo keceve nego da ides na onaj valjda drzavni ispit i kao u fazonu svi znaju da sam bio opravdano odsutan i svi su rekli da ce mi maksimalno pomoci da popravim ocene. Drugo polugodiste moj debeli razredni mi kaze: "Aaaa pa moras ti to sve da naucis da bi popravio keca".. tad ne znam kako sam iskulirao da ga ne zapalim. Jedva sam popravio sve ocene i naravno on me najvise cimao iz njegovog predmeta majku mu. A zato sam mu trecu i cetvrtu godinu zagorcao da posle nas vise nije hteo da bude razredni staresina ;D


mrle

Ja u Tesli bio odlika¹.
I bez nekog preteranog cimanja.
I nije bilo nikog sa 10 komad, 5-6 maksimum. Eh, te nove generacije...

Major

Ja nisam isao u Teslu, a iskreno kad nisi u skoli 3 meseca tesko da mozes da imas sve petice ;)