Glavni meni

Stipse...

Započeo pit, 09 Jun, 2012, 09:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Ispravka 20 god je bilo kad je za ceo razred na praksi u Sportu platio pljeke
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

#41
Citat: Lazza poslato 10 Jun, 2012, 01:37
ili sam ja mnogo pijan ili ne kapiram sta je ko kome rekao i uradio :)

[rofl] [rofl] [rofl]



on topic:
nemam para, sedim kuæi pizdim i to je to...:D A da sam stipsa, jesam... :D Dodu¹e, mo¾da vi¹e emotivna, nego materijalna...  [rofl] Pro¹le godine sam u par navrata bio pitu u gostima, dinara nisam dao niza¹ta, a bilo je iæa i piæa, te¹ko da æu u skorije vreme moæi da uzvratim, ni motor ne vozim jer mu je prazan rezervoar, ali ako me pit zovne u bilo koje doba dana ili noæi, samo ka¾em: zapovedaj, koga da tepam...?  [cheers] [cheers] [cheers]

MIGE

Citat: Lazic poslato 10 Jun, 2012, 03:12
Citat: Lazza poslato 10 Jun, 2012, 01:37
ili sam ja mnogo pijan ili ne kapiram sta je ko kome rekao i uradio :)

[rofl] [rofl] [rofl]



on topic:
nemam para, sedim kuæi pizdim i to je to...:D A da sam stipsa, jesam... :D Dodu¹e, mo¾da vi¹e emotivna, nego materijalna...  [rofl] Pro¹le godine sam u par navrata bio pitu u gostima, dinara nisam dao niza¹ta, a bilo je iæa i piæa, te¹ko da æu u skorije vreme moæi da uzvratim, ni motor ne vozim jer mu je prazan rezervoar, ali ako me pit zovne u bilo koje doba dana ili noæi, samo ka¾em: zapovedaj, koga da tepam...?  [cheers] [cheers] [cheers]
laki druze,nemo se vadis  :D :D ..nisi ti od onih stipsara...koliko smo puta pili zajedno,ti ,ja i ostala ekipa i niko nije gledao na kintu??ko je ko imao,toliko je dao...nije sve u kinti....koliko te ljudi cima dnevno da im nesto pomognes vezano za posao??samo sam te ja smorio jedno 20-tak puta za hard...  :D ti se uvek trudis da se oduzis na neki nacin....ona rakija kod tebe je bila ubojica  [vrucina]  :D

Lazic

Hvala Mige, brate moj po ¹andrcluku... :-* [cheers] [cheers]

SSZGO

kakve bre ture, ja radim po ceo dan, kad dodjem kuci ocu da spavam, ko ce da se zeza po birtijama...

i svako plati svoje naravno, znas sta si uzeo i koliko kosta, skupite svi toliko kad treba da s eplati racun...

a zene da ne placaju, jeste li normalni, pa tako su i nastale sponzorushe...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


Plazma Keks


gane


Kengur

Citat: SSZGO poslato 10 Jun, 2012, 12:15
kakve bre ture, ja radim po ceo dan, kad dodjem kuci ocu da spavam, ko ce da se zeza po birtijama...

i svako plati svoje naravno, znas sta si uzeo i koliko kosta, skupite svi toliko kad treba da s eplati racun...

a zene da ne placaju, jeste li normalni, pa tako su i nastale sponzorushe...

Nastale su manjkom mozga i sposobnosti da zarade same.

Imam par ortakinja sa kojima je uvek ''svadja'' oko placanja, veci su kavaljeri od dosta ljudi koje poznajem...

velja

Citat: UFF poslato 09 Jun, 2012, 17:00
Hmmm ti koji rado placaju drugima ture ne bi trebali da misle o tome i broje ko je kome platip jer jebes ti to besplatno pice onda ako ce posle da te pljuje. Ako si jedan od onih koji broji onda. bolje svako sebi da placa cist racun i duga ljubav

Potpis:
Velja Radenkovic

Uvek sve platim ako imam kesa. Kad neko drugi izvadi novcanik ne skacem sa svojim da kao ja tu nesto placam. Nisam primetio stipse u svom drustvu. Mozda u srednjoskolskim danima ali to su uglavnom bili likovi kojima su roditelji davali nista (jer nisu imali verovatno).

Kad je neka veca organizacija, pokupim od svih po malo kesa i platim.

Jednom sam bio dobar 28eura. Ja u Bosni platim pice i klopu i oni mi posle skupe pare i da mi robijeva zena. Platio sam 50e, a dobio 78e. Posle sam nekom klincu sto mu je nestalo kesa platio benzin i svima po pivo na pumpi i neka grozna peciva.

Boki-KG

Ovako je i sa stipsama.

Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

CBRR1

tako su i nastale sponzoruse...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

Major

Ma de me boli usi da razmisljam ko se stiska, a ko ne.. ako sam se ja dobro proveo pare nisu ni bitne zato se i radi da se potrose, a ne da se broje ;)

prpa_zr



vidi, kad smo bili srednjo¹kolsci.. a pomalo i studenti bez kinte.. otprilike je ekipa bila takva da svi imamo para za ulaz i 1-2 piæa.. ako pretekne neki sitan kusur skupimo sve na gomilu pa kupimo jo¹ jedno pivo sa tri slamèice..
svi smo radnièka deca i uvek smo se pokrivali koliko smo imali love..
kad smo poèeli da zaraðujemo prièa je ostala manje vi¹e ista.. uvek za stolom ima nekog ko stvarno nema para.. i onda mu bude glupo da pije sa nama pa se ubeðujemo da ostane a ne da pali æiku jer ima 200 dind¾i u d¾epu.. i ja sam n puta bio u dru¹tvu samo sa kutijom cigara i pauèinom u novèaniku.. kad sve sabere¹ i oduzme¹ svi smo na istom..

nego.. imao sam u vojsci jednog lika iz Èaèka.. neopisiv grebator..

ko je bio na redovnom odslu¾enju vojnog roka zna da vojniku uvek fali para.. ali se dovijamo kako umemo..
elem mi smo bili u nekom izdvojenom raketnom divizionu gde nas je bilo malo i mogli smo u vojnièkom klubu da pijemo kafe na crtu, kupujemo napolitanke i sva¹ta.. i onda kako od kuæe stigne lova pokrivamo se..
elem ovaj lik je tri meseca (koliko smo u otkomandi proveli zajedno) kukao kako ima samo jo¹ 20€ a ide na redovno odstustvo i treba da kumuje na svadbi (svi smo ga podjebavali da æe biti najjevtiniji kum u istoriji sa tih 20€).. e sad to ¹to nema love nije problem.. tamo smo svi bili dekintos ali smo se pokrivali koliko je ko imao
ali ljudi moji, èovek je stalno ¾ickao ¹ta je god mogao: "ej, jel ima¹ ne¹to slatko?" ili "ej, ajd kupi neki sok da imamo za de¾urstvo ¹to si takva stipsa?!"
a njega za tri meseca nisam video da je ne¹to platio.. æebovanje je bila rutina :D

a neki polupismeni klinac iz okoline Kanji¾e, sirotinja te¹ka.. stigne mu paket od kuæe (keva ¹alje kolaèe), stavi na sto da sve ponudi pa ako ne¹to ostane tek onda uzima a svu lovu ¹to dobije isti dan u kantini potro¹i na pivo za ekipu..
pa fala Bogu da smo ga svi èastili gde god da se zateknemo

pit

Citat: MajorSoul poslato 11 Jun, 2012, 09:15
Ma de me boli usi da razmisljam ko se stiska, a ko ne.. ako sam se ja dobro proveo pare nisu ni bitne zato se i radi da se potrose, a ne da se broje ;)


        Pa ako si takav dobrotvo [kralj] nema problema ima da te upoznam sa ''Tuborgom'' i Suncobranom''....vrlo brzo bi demantovao sam sebe. [rofl] [rofl]

The One

#55
Citat: Kengur poslato 10 Jun, 2012, 13:42

Nastale su manjkom mozga i sposobnosti da zarade same.

Imam par ortakinja sa kojima je uvek ''svadja'' oko placanja, veci su kavaljeri od dosta ljudi koje poznajem...
pare doðu i proðu...
"brilijanti" su veèni  ;)

neki se pla¹e sposobnih i nezavisnih ¾ena...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Joker

Imam BRDO materijala ali me mrzi da kucam sada...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

RoaD GunneR

Imao sam "drugara" kolegu sa faksa na prvoj-drugoj godini, ko god zove na pice ja platim, nisam se u pocetku obazirao na to dok nije poceo da bude maximalno bezobrazan. Ta bezobraznost je isla toliko da se navukao na caj milford jogurt-jagoda, kupi on u prodavnici jedan dan kutiju caja i pohvali mi se i ja reko ajd svraticu sutra do tebe da probam, kaze on "brate ponesi 20din znas posto je kutija" ja reko ponecu i nisam ni otisao. Zove jednom da idemo na cugu ja reko ajd nadjemo se u centru, on kao aj dodji po mene pada kisa, reko idi busom ili taksijem na drugom sam kraju gradu, on se kao nesto nadrndao. Odem po njega, reko da nisu neki problemi kod kuce da nije riba problem da nije ostao bez para. Silazi on nista ne prica navlacim ga polako u prici sve super i sedimo u kafani on se primio na reklamu koja je tada bila aktuelna za bacardi breezer da proba. Ja vec kiseo jer sam utanjio sa kintom, prebacim temu na kintu da mi pozajmi nesto para na dva dana posto imam samo 700din, kao nemoze ima jos samo 1000din reko jer mozes bar 500 (posto racunam da je tura ta otprilike 400 din a treba da jedem nesto naredna dva dana) kaze on jebiga nemogu. U medjuvremenu gleda on racun nekih 450din i govori mi "brate al sam te odrao" ja gledam onaj racun mislim u sebi sacu naredna dva dana da jedem samo jaja i da kupim jedan hleb. Nasmejem se i kazem opusti se kad je grof bio cicija, popismo cugu i ja ga vracam kuci. Izlazi on iz kola i prica kao u fazonu brate dobar je bacardi breezer kad cemo opet, ja reko cek da mi moji posalju neku kintu pa cemo ici on kaze vazi javi se kad stigne kinta. E u tom trenutku ja neko u mojoj glavi prebacio kill-switch u polozaj ON. Izlazim iz kola reko daj vidi da prednja desna ko da je izduvana on kao sve ok, ja mu prilazim i pun gas mu raspizdim samar levom nogom, onda sam ga jos malo ispreasvio i poslao u zgradu... zamislite nije mi vise zvao na pice ;)

AndreyRR

kratko ali jebitacno  [rofl]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti