Glavni meni

Panasonic SA XR 55 risiver

Započeo idanijel, 30 Januar, 2016, 18:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

idanijel

Rado bi ga udomio 063 567 624  kupujem


Ostoja

Kupuje¹? Prodaje¹? Cena?
Ne èini li ti se oglas maaaalo nejasnim?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

idanijel


Ostoja

A da pebaci¹ u temu "Kupujem", a?
Èini mi se da ima, ovako deluje neozbiljno.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Evo ja necæu privatnim porukama. Ako smatra¹ da niko ne sme da komentari¹e tvoj oglas ili post onda si pogre¹io forum. Mo¾da mene interesuje tako ne¹to pa mi je oglas nejasan. Ne shvatam ¹ta je pogre¹no u mojim gornjim postovima, ako ti nije te¹ko, nemoj slati  pp, lepo odgovori¹ ovde i sve je ok, nema nièeg tajnog u tome ¹to napisah.
Ako ¾eli¹ da ti se postovi ne komentari¹u ili zamoli èlanove da to ne rade ili postavi oglas negde gde je komentarisanje onemoguæeno.
[neampojma] [cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...



Ostoja

Aloooo, momak, spu¹taj loptu...
Niti te znam niti poznajem, kao ni veæinu ljudi na forumu. Vi¹ak enerije i adrenalina tro¹i negde drugde (u prevodu:  svaðaj se sa nekim drugim). ©ta sam mislio, napisao sam, svidelo se tebi ili ne, ovo je forum, mi¹ljenje je kao dupe, svako ga ima. Naði nekog raspolo¾enog za svaðu pa nastavi raspravu ili zamoli UFF-a da blokira komentarisanje tvojih postova. Nemam ni¹ta protiv tebe i ne znam ni ko si (ponavljam), ovo je forum, kad stavim post ne oèekujem da neæe biti komentarisan i isto tako ne oèekujem da æe svi odgovori biti ba¹ ba¹ po mojoj ¾elji, takav je ovde obièaj bar otkad sam ja tu, za ranije ne znam, ako gre¹im, neki od starijih èlanova æe  me veæ ispraviti.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

idanijel

Opusti se Ostoja, nema¹ malo godina.

Ostoja

Ja sam opu[ten, ti si prvi poèeo-
Da mi to okonèamo jednim  [cheers]
Za godine ne brini, nikad nije mnogo.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

idanijel