Glavni meni

Kupujem Citroen C4 Picasso

Započeo gixxer, 04 Decembar, 2015, 23:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Ako neko ima da proda ili zna nekog ko bi da proda,trazim Citroen C4 Picasso iskljucivo dizel 1.6 Hdi ili 2.0 Hdi ,iskljucivo sa manualnim menjacem,na interesuje me Grand Picasso autobus sa 7 sedista nego obican sa 5 sedista i ispod 5000 eu,moze i da je iz uvoza,sve ove sa oglasa sto traze preko 5000eu znam a znam i onog belog iz Smedereva sto trazi 4850 i ima neispravnu klimu ,dakle ako znate nekog takvog javite mi ili neka mi se javi na 063-177-05-08,unapred hvala na svim informacijama,moze opcija Hornet i doplata ili Hornet i licno moj Citroen Xsara Picasso 2.0 Hdi 2003god.u full stanju i opremi ili cisto za  za kes





eclipse4

i ja planiram da prodam xsaru picasso i kupim njega...ili ovaj najnoviji c4 picasso....dvoumljujem se izmedju ;)

gixxer

Velika i nerealna razlika u ceni izmedju  najnovijeg i prethodnog modela a jos nerealnija izmedju Xsare Picasso i C4 Picasso

eclipse4

jebi ga....to je sto je....nemoze se nista tu promeniti

stefanalcatraz

te¹ko æe¹ naæi da valja ièemu ispod 5 soma,kad su preko oko 4 - a gde je prevoz,pa da¾bine oko 750 do 850

gixxer

Trazim dok ne nadjem ,nije hitno

eclipse4

Pa sacekaj jos dve god onda hehe

gixxer


eclipse4

A treba mi i ona mala konzervica smart....to cu mozda i pre pikasa da uzmem za potrebe po selu i do grada kad sam sam ili za zenu kad ide....