Glavni meni

trazim bbs alu felne 4x100 u velicinama 6jx15 i 7jx15

Započeo metarex, 13 Januar, 2016, 09:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

stanje samo da su cele i nelupane. izgled nebitan . najradije bbs mahle ili rs ali ponudite sta se ima pa cemo videti. sve ponude sa fotkama ovde ili pp
momci molim samo ozbiljne cene i izgovori tipa znas ti posto su one preko me ne zanimaju
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hurricane


ninja66


metarex

Citat: hurricane poslato 13 Januar, 2016, 09:44
..a gde ti je motor rodjace?

na zalost zbog radi zdravlja privremeno moram da se odreknem dva tocka. jbg :'(
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

jel za sebe trazis ili za nekog drugog....ako je za tebe da se angazujem...generalno nisi los lik....malo si pokvaren u noge ali mora nesto i da se oprosti.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aæimo


Zeljkamp

Imam ja ovakve :



Slika je sa interneta ali je stanje jako slicno kao i na ovim sa slike. Felne se nalaze u Loznici. Cena bi bila 120e za sve 4.

P.S. Na felnama su letnje gume koje su za bacanje.
TwinZ Auto & Moto

metarex

Citat: Zeljkamp poslato 14 Januar, 2016, 01:10
Imam ja ovakve :



Slika je sa interneta ali je stanje jako slicno kao i na ovim sa slike. Felne se nalaze u Loznici. Cena bi bila 120e za sve 4.

P.S. Na felnama su letnje gume koje su za bacanje.

koje su dimenzije a pre svega koji je ET? predpostavljam da su na golfu bile. .. jesu li svi deklovi na broju? cena mi odgovara
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2016, 23:27
jel za sebe trazis ili za nekog drugog....ako je za tebe da se angazujem...generalno nisi los lik....malo si pokvaren u noge ali mora nesto i da se oprosti.....

za sebe tj za mene  ;D. posto ne mere vise na 2 tocka prelazim na 4. i startujem E21 projekat- za njega mi trebaju felne.
P.S. i u rukice sam pokvaren ;D ;D [thumb_up]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Havarisan

Imam ja neki e21 automatik 4 cil 320, koliko to vredi?

metarex

Citat: Havarisan poslato 14 Januar, 2016, 08:23
Imam ja neki e21 automatik 4 cil 320, koliko to vredi?


zavisi od godista , kilometraze al prave,stanja uopste i koliko je budzen razbudzen... u principu svi oni imaju jedan veliki problem a to je rdja. koliko bi ga ti cenio?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

tamburski







felne prave manijacke ko nove nisu pale sa avale pa zbog toga nisu ni farbane 15 cola ali imaju manu moraces za sledecu slavu da pozoves strugara posto imaju pet rupa

Zeljkamp

#13
Felne su bile prvo na Golfu III GTI, pa na Corsi C i imaju sve cepove. Mislim da na jednoj fali stiker BBS ali se on lako resi i napravi. Dimenzije su 6J ET 45 R15.





TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

Ovo je klasicna bbs sara....ali mislim da bi lepse stajale ne starije sa manjim ET..

vake neke

http://lashbylash.nl/Content/photos/BBS/bbs_rs_01.jpg

pa da se sredina okrezi u zlatno...

ovako

http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/pict/231736490778_1.jpg


i nista kicerica spolja....bez spojlera i sranja...samo naboden...i unutra dobra recaro sedista i koza...zelena stakla bi bila lepa..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

tamburski

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Januar, 2016, 16:37
Ovo je klasicna bbs sara....ali mislim da bi lepse stajale ne starije sa manjim ET..

vake neke

http://lashbylash.nl/Content/photos/BBS/bbs_rs_01.jpg

pa da se sredina okrezi u zlatno...

ovako

http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/pict/231736490778_1.jpg


i nista kicerica spolja....bez spojlera i sranja...samo naboden...i unutra dobra recaro sedista i koza...zelena stakla bi bila lepa..
sa ovom kombinacijom ide i sest u redu sa bar dva horizontalca ali posto sve to kosta mnogo dukata dobro je i ovako

Andjelo




ЯЭВОЛУТИОН

ima ali nema et27.....to su felne sa uvucenim srcem....old school...uzak trap pa felna vadi gumu napolje....a ima i lep rub, dubok, za poliranje...jos kad bila na rastavljanje, onda bi bio pun pogodak....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11